Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Ами , Пешо ,на 42 години , консултант :)

Пътувам и по работа и за удоволствие . И наблизо , и надалеч . Travel junkie , ако може така да се изразя . Добре че и семейството  е така . Живели сме в 5 страни на 3 континента . От 2003-а сме пак в БГ . Защото е удобна отправна точка. Ако мине месец без да летим нанякъде сигурно ще подивея. Ако мине седмица без да сме щукнали извън София - също. И ден без да изляза навън . Ужас :)

Как си броите страните и т.н. ? Дайте софтуер да пробвам и аз? мойте май са 49 ?891 полета

1253072 km прелетени . Друго какво? занимавам се и с геокешинг :)

А да и снимките са във фейсбука   :)

Редактирано от pepsii
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Като си отидеш на профил->настройки може да си попълниш страните, има и поленце за потребителското име във flightdiary, понеже те знам че имаш openflights - импорта става сравнително лесно. Добре дошъл и тук, май в трети форум се засичаме :)

Връзка към мнение

Аз само Пар Авион :-) Не , има си програми където си въвеждаш полетите и те смятат всичко - . правиш си нещо като архив.

Примерно моите са тамън около 10 % от тези на Pepsil.

Наскоро гледах Йорданка Христова и тя казваше , че има около 1 600 000 км . във въздуха , а Пешо е още толкова млад -:)))

Връзка към мнение

Ще седна да си спомням и аз, че ми стана любопитно. А някой линк към сметачката ще дадете ли? 

 

А с морските мили как я карате? Щото аз се гордея с тях!

 

http://flightdiary.net като се регистрираш, попълниш и си вкараш юзернейма в поленцето в контролния панел ще ти излиза едно бутонче под профил картинката както е при мен и pepsii :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има крачкомери , дори ги продават в китайските магазини ... ако ви се носи непрекъснато - :)

Е то има и app. за смартфони, ама не е същото като това с flightdiary - с карта и линиите между точките.

На мен ми е интересно ква паяжина ще се получи в аналогичен формат. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е то има и app. за смартфони, ама не е същото като това с flightdiary - с карта и линиите между точките.

На мен ми е интересно ква паяжина ще се получи в аналогичен формат. :)

 

Има и затворнически гривни -:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.