Прескочи до съдържание

[Кьорфишек/Stray bullet] Четири нови авиолинии към България


captain_oveur

Препоръчани мнения

Варна-Истанбул, Turkish airlines

 

София-Белград и Варна-Белград, Air Serbia (промоцинални билети за по 149 €?! Хъ-хъ!)

 

Пловдив-ФранкфуртRyanаir -- тази е най-реалистична, за нея се говори отдавна и се работи по въпроса, доколкото зная.

 

 

 

Ето я новината: http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=107911

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

О, да, беше спряна. Нещо не се разбраха общината с авиокомпанията за пари. Но общо взето беше ясно, че кметът ще клекне в крайна сметка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мисля, че Хан винаги си е била сезонна. А гледайте цените и отвъд директните полети, забелязвам че Air Serbia доста често ми излизат при търсения за полети от/до Европа. Поне от София цените са им доста конкурентни. 

Връзка към мнение

С изключение на първата зима, когато стартира през ноември, от следващата година Хан е само лятото. Една седмица имаше три линии от Пловдив - Лондон, Хан и Милано. Милано спря, започна Хан. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Варна-Истанбул, Turkish airlines

 

София-Белград и Варна-Белград, Air Serbia (промоцинални билети за по 149 €?! Хъ-хъ!)

 

Пловдив-ФранкфуртRyanаir -- тази е най-реалистична, за нея се говори отдавна и се работи по въпроса, доколкото зная.

 

 

 

Ето я новината: http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=107911

 

 

A MМX и ТLV на W6? ! :biggrin:  Платени журналисти  с  плътни капаци.   :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мисля, че Хан винаги си е била сезонна. А гледайте цените и отвъд директните полети, забелязвам че Air Serbia доста често ми излизат при търсения за полети от/до Европа. Поне от София цените са им доста конкурентни. 

 

Аз под 200 евро София-Белград-София не намирам и това ако е конкурентна цена...при положение Букурещ-Белград, Праг-Белград и Атина-Белград са по 110 евро........

Връзка към мнение

Аз под 200 евро София-Белград-София не намирам и това ако е конкурентна цена...при положение Букурещ-Белград, Праг-Белград и Атина-Белград са по 110 евро........

 

Да се цитирам пак:

 

 

Мисля, че Хан винаги си е била сезонна. А гледайте цените и отвъд директните полети, забелязвам че Air Serbia доста често ми излизат при търсения за полети от/до Европа. Поне от София цените са им доста конкурентни. 

 

Имам предвид София - Копенхаген, София - Амстердам и други, при които Air Serbia ми вадеха най-ниските цени. Тези полети със сигурност не са предвидени да създават трафик между София и Белград, а са по-скоро с трансферна цел. Просто дават опцията, ако някой иска да лети само до Белград да си плати солено за целта. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Просто не разбирам логиката на това ценообразуване за София-Белград, всички съседни столици до които летят цените са им около 100-110 евро, за София и Варна от 200 евро нагоре.... <_< 

Връзка към мнение

Просто не разбирам логиката на това ценообразуване за София-Белград, всички съседни столици до които летят цените са им около 100-110 евро, за София и Варна от 200 евро нагоре.... <_< 

 

Ако не те мързи, виж как е от другите столици до Копенхаген примерно и сравни цените със софийските? Така може да видим от кое летище какъв трафик търсят. 

Връзка към мнение

Ако не те мързи, виж как е от другите столици до Копенхаген примерно и сравни цените със софийските? Така може да видим от кое летище какъв трафик търсят. 

 

Атина-Копенхаген - 194 евро

Букурещ-Копенхаген - 160 евро

Любляна-Копенхаген - 148 евро

Скопие - Копенхаген - 250 евро

София - Копенхаген - 219 евро

Варна-Копенхаген - 359 евро

via Belgrade all

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.