Прескочи до съдържание

Баба Марта е дошла!


captain_oveur

Препоръчани мнения

  • 11 месеца по-късно ...

Честита баба Марта, Магеланци. Дано ви донесе много здраве, късмет и нови пътешествия, та да я разхождате из света, за да не е много сърдита до края на месеца! :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Честита Баба Марта!

Днес привечер, когато се разхождахме из Стокхолм, закичени с мартеници, една просякиня от Румъния ни припозна по мартениците. Развика се "марта", "марта"....

Та, да ни е честит празника, както и на северните ни съседи....

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

...А миналата година си окачих мартеничките в джунглата на Южна Африка и си нарекох разни красоти :) Тази година също имам мартиничкииии!

 

Dian-чик, твоята я подарих на сина ми, благодаря ти! Вярвам нямаш против :) Другата - една прелестно огромна Пижо и Пенда ще си закича утре - по българско време днес - благодаря ти, Mary! - и ще я окича на някое дърво в Бирма. Пак с разни вълшебни самонаричания...

 

Здрави бъдете! А животът наистина е такъв, какъвто сами си го направим - така че останалите самопожелания оставям на вас :)

 

P3290363.JPG

 

 

Връзка към мнение

Честита Баба Марта и от мен! Да си пожелаем да не е много люта, да сме здрави, другото каквото си го направим ;)

И аз ще видя днес кой ще ме разпознае на улицата по мартеницата. За пръв път ще посрещам Баба Марта в чужбина :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Честита Баба Марта и от мен! Бъдете живи и здрави!

 

Слагам си мартеницата и довечера ще я закача на някое цъфнало дърво. :huh:

P.S. Climate Change is real!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Честита ви баба Марта!
Здраве, късмет и пролетно настроение!

И ако не сте си вързали мартеничка, може да вържете кънките поне!  :biggrin:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Честита Баба Марта и от мен! Да сте здрави и щастливи и много пътувания!

safe_image.php.jpg

 

Сутринта вързах мартеничка и в момента връзвам кънките (по Фичо) с чаша/чаши розе (хем бяло, хем червено :))

Редактирано от Роца
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.