Прескочи до съдържание

Пътувания заради спортни събития


Препоръчани мнения

И аз това се замислих...по пътя на логиката ще да е май Черноморец. Или Нефтохимик, ама те и без това така се омешиха в годините, че и аз вече не знам кой кой е... :lol:

Всички останали заподозрени от София, Варна, Пловдив и другите градове са участвали в последните 10 години в някакъв евротурнир. Даже и Нафтата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не че искам нещо да кажа, ама имаме познал отговора... :) .

Биричка...Хайнекен....може и българска  ;)

Редактирано от Sun4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще чакаме някой с включване от Бразилия след две седмици. Поне се надявам :)

 

Бях твърдо решил да отида на Световното, ако наш'те се класират, още повече, че над 10 години не съм стъпвал в Бразилия. По едно време даже имахме такъв шанс... :(

Връзка към мнение

Е аз не пътувах,за да видя това спортно събитие,но му се насладих изцяло.Снимките са от държавното първенство по плажен волейбол,чийто кръг се проведе в Казанлък.

 

post-259-0-04953100-1401640510_thumb.jpgpost-259-0-31040100-1401640535_thumb.jpgpost-259-0-89832600-1401640465_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Май не е съвсем по темата, но вчера снимах футболния турнир на детските градини, който беше спечелен от нашия отбор.  :yahoo: Та днес докато гледах снимките с изненада открих сред публиката колегата магеланец Ошко.  :)

 

post-181-0-77254000-1401704005_thumb.jpg

 

 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

16-18.09. Ливърпул-Лудогорец.

Easy jet, полет София-Манчестър.

На 16.09. сме на мача, на 17.09. в кръчма в Манчестър ще гледаме Байерн-Ман.сити. Найс, а?

3 майнички от Пловдив сме, ако има други магеланци, да свиркат

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Малко снимки от снукър турнира от сериите PTC игран този уикенд в София. 

 

Греъм Дот, Световен шампион от 2006

 

PA040009.jpg

 

Джон Хигинс, Световен шампион от 1998, 2007, 2009, 2011

 

PA040018.jpg

 

Българското участие на финалите се изчерпа със двете съдийки :)

 

PA040023.jpg

 

Отново Джон Хигинс

 

PA040033.jpg

 

Нийл Робертсън, Световен шампион от 2010, нищо запомнящо се не направи тук

 

PA040035.jpg

 

Джо Пери, много прилича на Мартин Петров. За съжаление не успях да снимам Марк Кинг, който пък е 1:1 със Светльо от Хиподил: http://www.londonclub.ro/site/wp-content/uploads/mark-king(1).jpg

 

PA040038.jpg

 

Питър Ебдън - Световен шампион от 2002, той пък го докарва като Джон Малкович. 

 

PA040039.jpg

 

Джъд Тръмп, също една от модерните звезди, отпадна на полуфинал. Греъм Дот зорко го следи от стола. 

 

PA040050.jpg

 

Бари Хокинс, финалист на световното от 2013 и един от стабилните играчи в момента. 

 

PA040053.jpg

 

За съжаление носих камерата само втория ден и ми липсват Шон Мърфи, Марк Селби (от него успях да си взема автограф) и Стивън Макгуайър.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Преживях наживо Тренто- Мачерата /Марчетреа/. Това беше извънземен волейбол, разминах се на косъм с инфаркта.

 

Редактирано от Тони
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Прекрасни снимки.

А има ли щастливци, които са били на спортно съботие от някои олимпийски игри? :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Прекрасни снимки.

А има ли щастливци, които са били на спортно съботие от някои олимпийски игри? :)

 

http://magelanci.com/topic/1737-олимпийски-игри

 

Последното мнение на домосед :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Еха, този човек уби всичко детско в мен. Браво!

Ако не се бях отказала от спорта, може би щях да съм участник в Пекин. Там изживяването е било действително незабравимо. :(

Връзка към мнение

Ако не се бях отказала от спорта, може би щях да съм участник в Пекин. 

 

Кой спорт?

 

~

 

Преживях наживо Тренто- Мачерата /Марчетреа/. Това беше извънземен волейбол, разминах се на косъм с инфаркта.

 

Аз преди време се разминах на косъм с колабирането в ПалаТренто в един уникален задух (тази зала има ли вентилация въобще?). Направо щеше да се мрие от задушаване, ама пък емоцията си заслужаваше, защото мачът беше някаква петсетова драма от финална серия с обрати и извънземни отигравания :)

 

Чакаме разказа в снимки с интерес ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Чакаме разказа в снимки с интерес ;)

Ами този път почти не снимах, чакам снимките от други в групата, те пък си имат ангажименти и се бавят. Но ето нещо от страницата на Волеро, където бяхме преди мача в Тренто.

https://www.facebook.com/volerozuerich/posts/999742733372812?pnref=story

 

Самата статия:

http://www.volerozuerich.ch/de/news/article/die_wohl_laengste_anreise_fuer_ein_nla_spiel/

 

И още нещо от друга швейцарска преса.

http://www.tagesanzeiger.ch/sport/weitere/Familienbande-statt-Gladiatorenkampf/story/28378731

Редактирано от Тони
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ама вие сте били много стабилна група! Браво! :)

 

Ходихте ли до Полша за тазгодишното Световно? Аз му се бях наканил, най-вече заради мача на откриването пред 50 000 - това трябваше да се види и почувства на място, ама не можах да се организирам за мое голямо съжаление... 

Връзка към мнение

За щастие не. Тогава бях в Андалусия и Мароко, пък и нямах огромното желание да гледам мачовете, които протекоха точно според очакванията ми. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Малко съм длъжник на тази тема, тъй че хайде да се похваля с последната си тематична екскурзия с подчертано спортна насоченост в две основни направления - фенска и тренировъчна. 

 

Във фенската част влезе посещението на 4 старта от поредния кръг на Световната купа по биатлон, проведен в Поклюка (Словения), както и един мач от Континенталната хокейна лига (КХЛ) в Загреб:

 

post-127-0-59000200-1419540589_thumb.jpg

От главната трибуна на зимния стадион в Поклюка с поглед към огневия рубеж.

 

post-127-0-31126800-1419540597_thumb.jpg

Секунди преди началото на масовия старт при жените.

 

post-127-0-72722600-1419540604_thumb.jpg

Водачът за Световната купа Мартен Фуркад (Франция) прелита по трасето.

 

post-127-0-57463600-1419540626_thumb.jpg

Колоритните (и леко подпийнали) норвежки фенове се забавляват във фен шатрата между състезанията. 

 

post-127-0-66979200-1419540702_thumb.jpg

Отборите на Медвешчак Загреб и Нефтехимик Нижнекамск по време на химна на Русия преди мача им от поредния кръг на КХЛ в Двореца на спорта в Загреб. 

 

post-127-0-05722100-1419540710_thumb.jpg

Момент от третата третина.

 

post-127-0-02402600-1419540717_thumb.jpg

Малко тупаник по енхеелски за кеф на сеирджиите по трибуните. 

 

Към тренировъчната част отчитам един лек преход през пресечен терен из околните хълмове на Бледското езеро (ако трябва да съм откровен, по-скоро с дегустаторско-естетическа, отколкото с тренировъчна цел, както може да се убедите и от тази снимка :lol:) + едно приятелско мачле по кърлинг с новите ми словенски приятели :)

 

post-127-0-65072800-1419540728_thumb.jpg

Ето го и батко ви в момент на пускане на поредния изящен камък  :)

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.