Прескочи до съдържание

Здравейте :)


Препоръчани мнения

видях, че съм пропуснал да се представя - за което съжалявам! Въпреки че вече имам тема - която ми свърши доста полезна работа и научих доста полезни неща - не бях обърнал внимание на останалата част от форума.

 

Казвам се Иван, на почти 29 години съм и се занимавам с Lean, Six Sigma & Cost Reduction. Оттам идва и необходимостта ми да пътувам често - основно в Европа и Русия - основно по работа. Надявам се форума да ми бъде полезен, както и аз на хората в него. Ще се радвам и да се видя с някои от Вас - ако има форумна среща.

 

Поздрави! :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Добре дошъл!

 

И да форумни срещи има, като следващата ще е сега в събота - 29.03.2014 (http://magelanci.com/topic/1964-%D1%81%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B4-2-29032014%D0%B3/) .

 

Ще се радваме да се запознаем и с теб.

Връзка към мнение

Добре дошъл! Много ми хареса подписът ти: съвпада с моята теория, че гениалните хора са леко мързеливи, за да дадат шанс и на другите да дръпнат малко :)

 

Срещата е като по поръчка тази събота:

 

http://magelanci.com/topic/1964-%D1%81%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B4-2-29032014%D0%B3/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е чуден хич интереса ти в задълбаването с кредитните карти като се има предвид с какво се занимаваш :)

 

 

Прав си, май ще да е професионално изкривяване :D

 

А за форумната среща - наистина е като по поръчка - ще опитам да дойда - поне за първата част, ако не - на следващата ..

Редактирано от luccc
Връзка към мнение

Добре дошъл!

 

Аз пък с моето професионално изкривяване прочетох, че се занимаваш със sEx.

 

Иначе и аз харесвам подписа ти и скромността в него  ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошъл!

 

Аз пък с моето професионално изкривяване прочетох, че се занимаваш със sEx.

 

Иначе и аз харесвам подписа ти и скромността в него  ;)

 

еее да имаше кой да ми плаща за това :D хехехехе дай Боже всекиму!

 

Аз пък съм фен на nickname-a ти..

..и спирам със спама тук ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сори, но не мога да се стърпя.  :) Лили, ти професионално със секс ли се занимаваш?  :biggrin:

 

Аз пък с моето професионално изкривяване прочетох, че се занимаваш със sEx.

Добре дошъл!  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

за съжаление отпадам за утре след изключително кофти дентално преживяване .. А като се посвестя ще напиша тема защо трябва редовно да посещаваме стоматолог, въпреки че умираме от страх и въпреки че имаме много работа :)

 

Весело от мен!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.