Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не бях пускал тема за тази малка държава, защото на магеланската карта имаше една кръгла нула, обаче сега гледам, че вече има 3.

Ето няколко снимчици за зарибявка:

Пристанището Port Zante

post-64-0-96958700-1396941926_thumb.jpg

 

'центъра' на столицата Бастер (Basseterre)

post-64-0-36395100-1396941927_thumb.jpg

 

разносвач на бира :)

post-64-0-85343400-1396941927_thumb.jpg

 

и разбира се, плаж

post-64-0-61608300-1396941927_thumb.jpg

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

И на този карибски о-в не съм ходил, градчето изглежда много добре, но плажа нещо...

Така е, не впечатлява с нищо острова, а и няма по-добри плажове на острова, всички, които гледах са като този, на о-в Невис също. Любопитното е, че на Невис са имали референдум за отделяне от Сейнт Китс, но се е провалил, защото не е имало достатърен интерес. Има една железопътна линия, която се ползва само за туристическа обиколка, но с цената от 80$p/p не успяха да ме спечелят. Също имат и една крепост по на север.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

2 години по-късно отново се очератава да го посетя.

Ако някой е ходил междувременно, ще се радвам да подскаже нещо интеренсо за разглеждане.

Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...
On 1/26/2016 at 11:44 AM, Oshko said:

2 години по-късно отново се очератава да го посетя.

Ако някой е ходил междувременно, ще се радвам да подскаже нещо интеренсо за разглеждане.

 

Друг явно не е ходил, но ти като ходил два пъти би могъл да споделиш нещо полезно, че скоро и аз ще имам подобен проблем 🙂

Гледам, че на острова има програма плуване с делфини, която е по евтина от на други места. Имаш ли опит с тази атракция?

Връзка към мнение
преди 13 часа, Topfly каза:

 

Друг явно не е ходил, но ти като ходил два пъти би могъл да споделиш нещо полезно, че скоро и аз ще имам подобен проблем 🙂

Гледам, че на острова има програма плуване с делфини, която е по евтина от на други места. Имаш ли опит с тази атракция?

Не, на плуване с делфини съм ходил само в Мавриций, беше хубаво, предполагам, че и тук ще е. Ние направихме една разходка до крепоста, красива гледка се отваря, струваше си. Иначе плажовете на острова не са забележителни по мое мнение, не че не стават, просто по съседните острови са по-красиви.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.