Прескочи до съдържание

"Да последваш тюлена монах" - книга с пътеписи на Росица Йосифова + подаръци за магеланците


Препоръчани мнения

Ееех, какво съм пропуснала значи... Подкупване на Основател на форум с.домашно благо винце, официални речи..моля те Жоро, опиши го по-детайлно защото нещо не ми достига :)

Браво и поздравления за Роси! А аз само мога да съжалявам, че не успях да присъствам, затова.обаче си запазвам правото да си поискам и аз книга с автограф, за която благодаря предварително!

Редактирано от Polina
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря ви, че дойдохте на представянето! Беше удоволствие за мен да ви видя, да ви чуя и да си говоря с вас. Страхотни сте! Дано ви е било приятно, дано книгата ви хареса! Аз се чувствах прекрасно.

Георги, много хубаво си говориш, не се ужасявай :)

Пуснах първи снимки на страницата на книгата във фейса, очаквам фотографите да качат още материал тези дни.

Наздраве! :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А на мястото на Роси щях да му кажа, че има официален дрес код - фрак с папионка... :hi: ми тъй де, като е Основател трябва да се отличава от другите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А на мястото на Роси щях да му кажа, че има официален дрес код - фрак с папионка... :hi: ми тъй де, като е Основател трябва да се отличава от другите.

 

Е, аз му казах, че няма нужда да се старае чак толкова много :) Попита човекът, не може да не му се признае. И така си беше очарователен ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

От днес съм горд собственик на книгата, заедно с автограф от royak.

Благодаря!

 

Приятно четене и благодаря за времето, прекарано в приказки :)

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Здравейте!

Изчервила съм се до ушите, защото днес в новините на Литернет излезе обява за предстоящо представяне на книгата ми с пътеписи в НБУ и отзив от Илияна Илиева "от първо четене":

http://kulturni-novini.info/news.php?page=news_show&nid=20195&sid=4

 

Ако някой от вас учи, преподава, живее близо или просто е голям мераклия да присъства на събитието в НБУ, нека да заповяда. Цялата информация ще намерите като отворите горния линк.

 

Благодаря, че ме "изслушахте", но то на кого иначе човек да се похвали с пътеписи :blush:

Редактирано от royak
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Аз да кажа, че бях приятно изненадана да видя книгата в Хеликон, поставена на хубаво място.

Роси, успех!

 

Благодаря, Мари! Надявам се да се получи приятно. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.