Прескочи до съдържание

Това как ви се струва като трип/цена?(warning! - тур-оператор в темата:)


Препоръчани мнения

Тия пичове, xxx много ги хвалят... така де... най-малко ги псуват. 
И се зачетох. Ама нали нямам база за сравнение и само с четенето останах. Цената, като цифра, изглежда голяма, но за това, което предлагат... нямам идея. 
Ето за това става въпрос:xxx

Ако правилно съм разбрал, там няма жълта треска, но не виждам да са споменали маларията! Може да им звънна тия дни контролно, за да им чуя обясненията.

Редактирано от Георги
премахнат линк и име на агенция
Връзка към мнение

Мисля, че почти всички тук биха споделили, че подобен вид туризъм е пълна глупост. Реално това не е оферта на споменатия туроператор, а на техен партньор в Южна Африка, т.е единствено ще видиш техен служител, когато си плащаш/подписваш договор и евентуално ако те изпрати някой на летището.

На място, си пише, че е с екскурзоводстко обслужване на немски!?! (аз поне знам няколко на английски и дори има една на български за ЮА). За тези пари при леко занижени критерии на местата за настаняване можеш да направиш двойно по-дълъг трип с тройно повече занимания.

Също така, екскурзията се осъществява при минимум 4-ма записани.

Реално ако искаш изцяло организирано, може да ти излезе по-евтино ако си намериш туроператор от Южна Африка с добри отзиви в трип адвайзър и други форуми, ще си спестиш около 200 евро на човек

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Линкове към агенции не са позволени при никакви обстоятелства. Отбележи иначе подробностите по офертата, но като цяло е така както казва Karik, ако в ценово отношение има някакъв смисъл да се избират агенции, то е само за Турция/Гърция и подобни държави, където българските агенции имат достатъчен обем да договорят отстъпка. Другото почти винаги е просто чужд продукт праснат с надценка. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Тия пичове, xxx много ги хвалят... така де... най-малко ги псуват. 

И се зачетох. Ама нали нямам база за сравнение и само с четенето останах. Цената, като цифра, изглежда голяма, но за това, което предлагат... нямам идея. 

Ето за това става въпрос:xxx

 

Ако правилно съм разбрал, там няма жълта треска, но не виждам да са споменали маларията! Може да им звънна тия дни контролно, за да им чуя обясненията.

 

Георги правилно е махнал линковете, ако искаш ми ги пусни на лично съобщение да ги погледна и аз, но и без да ги гледам съм склонен да споделя това, което са ти писали.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.