Прескочи до съдържание

Търся компания за стоп из Европа


Препоръчани мнения

 Здравейте, момиче на 18 години съм и обмислям да обиколя част от Европа на стоп за около месец през лятото. Ествествено, няма особено голям брой желаещи за тази моя идея, та търся компания.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пробва ли в стопаджийския форум? Преди време беше доста активно място и имаше мераклии за всякакъв тип дестинации. Събираха се хора, които прекосяваха на стоп заедно половината свят. За съжаление отдавна не съм влизал там, защото вече не ми е приоритет стопаджийството :)

Иначе поздравления за идеята и ако няма мераклии, действай сама! Не мисля, че има какво да те притеснява. Единствено би ти било една идея по-скучно без постоянен спътник!

П.п. Ето и линк http://www.stopbg.com/ Надявам се Жоро да не ме бие :)

П.п. Ей сега хвърлих едно око... Определено не е това, което беше, но не пречи да се пробваш и там въпреки всичко.

Редактирано от forry
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Във фейса има една страничка за стоп: На стоп: Посока, транспорт, уговорка - предложи или потърси. Освен това, човек може да си намери компания и в https://www.couchsurfing.org. Според мен няма да е лошо и тук да се отвори една тема специално за този вид пътуване. Мисля, че ще бъде от полза за много хора. Обичам да пътувам така. Това лято проътувах около 2700км. Един път София - Торони (Ситония) - София и два дни по- късно: София - Подгорица - Бар - Ада Бојана - Петровац - Св. Стефан - Будва - Тиват - Котор - Пераст - Херцег Нови (Черна гора) - Дубровник - Слано (Хърватска) - Мостар - Сараево - Дървения град на Костурица (Босна) - Вишеград (Сърбия) - София. Пет дни едното и 10 - другото. Освен, че е забавно, този вид ътуване излиза почти без пари като се комбинира с палатка, така че... :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако се появят повече стопаджии ще отворим секция за целта, но сега като гледам интереса е доста минимален, а тук като цяло повечето хора търсят и могат да предложат съвети за организация на по-структурирани пътувания. 

 

Защо не пуснеш нова тема в раздел "Лексикон..." тъкмо да разкажеш за твоето пътуване, пък ако се прояви видим интерес ще отворим секция :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.