Прескочи до съдържание

Дългосрочно паркиране на летище София / Варна / Бургас


Препоръчани мнения

  • 4 седмици по-късно ...

Някой има ли представа каква е ситуацията в момента с официалния паркинг на Т2 след като има цяло ниво затворено за ремонт? Намират ли се все още места или е възможно паркнига да се препълни и да затвори? Исках да си направя онлайн резервация тази сутрин, но се оказа че най-рано 12 часа преди началото на престоя се правело.

Връзка към мнение
преди 13 минути , Георги каза:

Някой има ли представа каква е ситуацията в момента с официалния паркинг на Т2 след като има цяло ниво затворено за ремонт? Намират ли се все още места или е възможно паркнига да се препълни и да затвори? Исках да си направя онлайн резервация тази сутрин, но се оказа че най-рано 12 часа преди началото на престоя се правело.

Последно го ползвах през септември и положението беше трагично - намерих място на долното ниво след едно-две кръгчета...

Връзка към мнение

От последния месец нямам наблюдения, но преди това няколко пъти ми се е случвало паркингът да е затворен поради липса на свободни места. Единият път трябваше да посрещам хора с бебе, количка и един куп багаж. "Посрещачите" бяха направили опашка, която стигаше до булевард Брюксел. И все така, особено за по-късните полети, намирането на място на паркинга на Т2 е мисията невъзможна. 

 

 

Връзка към мнение

И аз си скъсах нервите в търсене на място за изпращане на хора с повече багаж. но не успях да се класирам за паркинга. 

След 2 врътки спрях под носа на полицията и им казах че дори да искам да спазвам правилата, то от летището ми пречат 😉

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

абсолютно не може да се разчита на този паркинг, октомври изпращах и нямаше място за спиране, на следващия ден пък трябваше да посрещам сина ни от Щатите с доста багаж, и отидох с метрото и планирано такси за на връщане, за да не рискувам пак драмата с паркирането, то пък куфарите бяха изостанали в Париж, но поне не си скъсах нервите с глупавата им организация

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А поне ако има резервация, нещата работят ли добре? Че то ако паркингът се запълни съвсем, не виждам как ще ми пазят място на мен...

Връзка към мнение
преди 52 минути , Георги каза:

А поне ако има резервация, нещата работят ли добре?

Там не съм опитвала. Ако ще паркирам за по-продължителен период от време обикновено търся околните алтернативи. 

Връзка към мнение

Само да споделя, че в последно време когато летя през Т2 и полетите са в работното време на метрото, паркирам на паркингите около метростанция Искърско шосе, която е на две спирки от Т2. Има достатъчно място, не се заплаща нищо и пътя е 5 мин. с метрото. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Търся паркинг за след месец. АТМ нямали свободни места. Тях ги бях отписала /подробно съм разказвала защо/, но сега се пробвах заради локацията им на Цариградско. Последно ползваме park&fly, обаче последният път трябваше да сме там около 18 часа и адски се изнервихме в адското задръстване за излизане от София в края на работния ден. Сега предстои същия часове диапазон и поради това не ми се иска да е там. Ибис по възможност също изключвам, там дали ще получиш трансфер е на късмет. При нас беше драматично и в двете посоки.

Препоръки за паркинг без предполагаемо задръстване в края на работния ден по линията Цариградско-Т2?

Връзка към мнение
преди 8 минути , jul каза:

Търся паркинг за след месец. АТМ нямали свободни места. Тях ги бях отписала /подробно съм разказвала защо/, но сега се пробвах заради локацията им на Цариградско. Последно ползваме park&fly, обаче последният път трябваше да сме там около 18 часа и адски се изнервихме в адското задръстване за излизане от София в края на работния ден. Сега предстои същия часове диапазон и поради това не ми се иска да е там. Ибис по възможност също изключвам, там дали ще получиш трансфер е на късмет. При нас беше драматично и в двете посоки.

Препоръки за паркинг без предполагаемо задръстване в края на работния ден по линията Цариградско-Т2?

Здравейте,

може да оставите автомобила на нашия паркинг. Намираме се между двата терминала. Адреса е бул. Христофор Колумб 76.Ползвате 15% магеланска отстъпка.

 

https://www.parkingairportsofia.com/

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Буферният паркинг на Метрото на Цариградско. Оттам за няколко спирки с метрото до Т2. На връщане ако кацате след 23.30 таксито е 15лв...Иначе може и до метростанция Искърско шосе , до Лидл, до там пък е 10 лв с такси през нощта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, jul каза:

Препоръки за паркинг без предполагаемо задръстване в края на работния ден по линията Цариградско-Т2?

Мисията невъзможна 🙂 

 

Как без задръстване? Само по много големи и дълги празници виждам "Цариградско" без задръстване в края на работния ден. Че то и по всяко друго време си е задръстено. 

:offtopic:

Това беше Off-topic, но не се сдържах. 

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Там не знам, изненадана съм, но явно се случва. 

Аз имам скромен опит с дългосрочните паркирания на летището, ползвала съм Ibis (само там имаше места, когато търсех) и нямах проблеми с шатъла. 

 

Но това беше преди година и половина. А след това тук видях няколко мнения с лоши впечатления. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Нови цени за паркиране на летище София.

https://offnews.bg/ikonomika/vdignaha-taksite-za-parkirane-na-letishte-sofia-818998.html

 

До 1 час – 5,00 лв.

До 2 часа – 10,00 лв.

До 3 часа – 15,00 лв.

До 4 часа – 20,00 лв.

До 5 часа – 25,00 лв.

До 6 часа – 30,00 лв.

До 7 часа – 35,00 лв.

От 8 до 23 часа – 40,00 лв.

До 1 ден – 40,00 лв.

До 2 дни – 55,00 лв.

До 3 дни – 70,00 лв.

До 4 дни – 85,00 лв.

До 5 дни – 90,00 лв.

До 6 дни – 100,00 лв.

До 7 дни – 110,00 лв.

От 7 дни на всеки следващ ден по 8,00 лв. допълнително.

  • Шок 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
На 30.01.2024 г. в 10:02, mitaka каза:

Здравейте,

може да оставите автомобила на нашия паркинг. Намираме се между двата терминала. Адреса е бул. Христофор Колумб 76.Ползвате 15% магеланска отстъпка.

 

https://www.parkingairportsofia.com/

 

Резервирах вашия паркинг от 12.05 в 17.30 до 25.05 в 9.30. Аз ли не мога да броя или вие грешите? Смятам ги 13 дни, а вие ги броите 14 дни. Освен това казвате отстъпка 15 % за магеланци,  а сте ми дали 10 %? Държа да кажа, че служителя с  който разговорях се държеше изключително грубо и ми заяви, че както вие ги броите, така е, и 100 дни да преброите, значи са 100. Ако не ми оттърва, да си резервирам паркинг на друго място. 

Връзка към мнение
преди 12 часа, slujitel каза:

Резервирах вашия паркинг от 12.05 в 17.30 до 25.05 в 9.30. Аз ли не мога да броя или вие грешите? Смятам ги 13 дни, а вие ги броите 14 дни. Освен това казвате отстъпка 15 % за магеланци,  а сте ми дали 10 %? Държа да кажа, че служителя с  който разговорях се държеше изключително грубо и ми заяви, че както вие ги броите, така е, и 100 дни да преброите, значи са 100. Ако не ми оттърва, да си резервирам паркинг на друго място. 

Здрвейте,

Извинявам се за неприятната ситуация. Вчера потвърждаването на резервации по телефон и имейл беше пренасочено към служителите, които са на паркинга. Те не знаят за тази отстъпка от 15%. Дните са правилни, тъй като се брои всеки започнат ден и затова са 14.Ще Ви изпратя ново потвърждение на имейла с вярната сума.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, mitaka каза:

Здрвейте,

Извинявам се за неприятната ситуация. Вчера потвърждаването на резервации по телефон и имейл беше пренасочено към служителите, които са на паркинга. Те не знаят за тази отстъпка от 15%. Дните са правилни, тъй като се брои всеки започнат ден и затова са 14.Ще Ви изпратя ново потвърждение на имейла с вярната сума.

 

Благодаря 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.