Прескочи до съдържание

Дългосрочно паркиране на летище София / Варна / Бургас


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Да, сега последно оставях там колата. Излезе ми за 15 денонощия 27 лева+5 обратен трансфер. :)

 

Тоест по 2,13 лв. на ден. Определено е оферта :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А, сега погледнах и съм в грешка. Всъщност ми е сметнало 14 денонощия/тъй като това, което сме нощували го изключва като услуга, включена в цената/  за 28 лева и отделно трансфера. Общо 33, не че има значение чак толкова де. :)

Редактирано от Тони
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Аз паркирах миналото лято на паркинга на  АТМ хотел, закараха ни и ни взеха от летището. Имаше леко недоразумение, че трябвало да си платя накрая вторият трансфер, но после видях, че изрично е написано в сайта им. Като цяло всичко беше бързо и много евтино. Друг е въпроса, че имах лош късмет и точно тогава падна голямата градушка.. :(

Връзка към мнение
  • 10 месеца по-късно ...

Имам полет от SOF Т2  19-28.12. и отварям паркинга на  АТМ хотел,

където винаги сме оставяли колата и съм изключително доволна.

Обачеее, всичко заето, няма места :(

Сайтът на Park Via предлага още три паркинга на цена 57-60 лв за 10 дни.

 

Моля, препоръчайте някой от тях, ако сте ползвали и имате лични впечатления.

Последно бих платила за подземния на Т2, защото ми излиза 100 лв.

post-1693-0-82942500-1449560500_thumb.jpg

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Кога за последно някой е запазвал паркинга на АТМ?!

За февруарското ни пътуване нямаше места, сега за Великденското ни пътуване пак няма. Пробвах произволни дати за септември и пак няма...

Редактирано от Light
Връзка към мнение

Кога за последно някой е запазвал паркинга на АТМ?!

За февруарското ни пътуване нямаше места, сега за Великденското ни пътуване пак няма. Пробвах произволни дати за септември и пак няма...

През parkvia ли пробва? Да ги питам ли утре...?
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Те вече не се предлагат през parkvia, През март запазвахме по телефона. Миналата седмица по телефона ни казаха направо да идваме без резервация. Така и направихме, имаше места.

Редактирано от Marisha
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

През parkvia ли пробва? Да ги питам ли утре...?

Да през parkvia пробвах и сега и преди.

Питай ако е удобно :) , пък ще черпя бири явно....

Връзка към мнение

АТМ вече не работят с Parkvia.

Изпращаш мейл на info@atm-hotel.com със заявката си.Отговарят ти слел 10-15мин. с потвърждение и цена.Места все още има,резервирах преди два дена,и цената е старата.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Декември 2015 резервирах през info@atm-hotel.com и ми пратиха потвърждение на тяхна бланка с дати и т.н.

На 7.април 2016 резервирах по същия начин за началото на май, потвърдиха ми по мейл - само текст, не на бланка. 

Цена 25 лв за 7 дни.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! Моля, дайте информация къде може да оставим колата на паркинг в София за 7 дни от 03.05 до 10.05 Паркингът на АТМ, който обикновено ползваме и разчитах на него е зает за този период.

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Някой ползвал ли е този паркинг? Доволни ли сте?  https://airportsofia-parking.com/

Обадих се, резервирах. После се замислих и ми направи впечатление, че не ми поискаха нито име, нито телефон. Да речем, че телефона се вижда. Само дати и номера на колата. Като погледнах в гугълърт на адреса няма нищо. Странно.

Връзка към мнение

 

 

Преди 1 час, EliDion каза:

Някой ползвал ли е този паркинг? Доволни ли сте?  https://airportsofia-parking.com/

Обадих се, резервирах. После се замислих и ми направи впечатление, че не ми поискаха нито име, нито телефон. Да речем, че телефона се вижда. Само дати и номера на колата. Като погледнах в гугълърт на адреса няма нищо. Странно

EliDion, погледни това

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, EliDion каза:

Някой ползвал ли е този паркинг? Доволни ли сте?  https://airportsofia-parking.com/

Обадих се, резервирах. После се замислих и ми направи впечатление, че не ми поискаха нито име, нито телефон. Да речем, че телефона се вижда. Само дати и номера на колата. Като погледнах в гугълърт на адреса няма нищо. Странно.

Добри цени. :) Попълни една форма за всеки случай https://airportsofia-parking.com/book/ 

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
35 minutes ago, Lyubina said:

 

 

EliDion, погледни това

Гледах го, много високи цени, дори и с отстъпката. Полетите ми тръгват и пристигат след 20.00 часа. - не ме устройва.

Редактирано от EliDion
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според вас безопасно ли е да пренощува кола на открития паркинг на МС Искърско шосе? На жп спирката има денонощна охрана, но от будката няма видимост към паркинга. Видеонаблюдение не видях. Но пък е добре осветено и май винаги има оставени коли...

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
преди 51 минути , Oshko каза:

Новости по темата за паркиране близо до летището?

Какво по-точно те интересува...? Ние открихме още един, на изключително удобно място - 5-та сграда на ИЕЦ, входът му е буквално срещу входа на метрото - само пресичаш локалното, а цената за месец е 40 лв. Паркингът е подземен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 18 минути , chandni каза:

Какво по-точно те интересува...? Ние открихме още един, на изключително удобно място - 5-та сграда на ИЕЦ, входът му е буквално срещу входа на метрото - само пресичаш локалното, а цената за месец е 40 лв. Паркингът е подземен.

На сайта в линка пише 50 на месец, явно са я вдигнали. Пак е евтино де.

Връзка към мнение
В момента, Гост каза:

явно са я вдигнали.

Явно... Когато го ползвахме беше 40 и не съм обърнала внимание, че са го вдигнали, но както и ти си отбелязал, дори и 50 лв пак е добре за едномесечен престой.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.