Прескочи до съдържание

Размяна на магнити, пощенски картички, други сувенири и подобни


Препоръчани мнения

То желаещи и надали ще има, защото трябва по този начин да се делегират и като мои приятели....

А другото не е вярно. От всякъде ще приема с огромно удоволствие всякакви картички с подпис и печат....

Аз искам картичка, аз искам :) Редактирано от Polina
Връзка към мнение

Подарявам 2 магнита от Чили - не са много хубави,  тип изгледи - Атакама и Великденски остров, но някой ако проявява интерес, да се обади.

Лили, ако все още не си ги обещала и двата, бих се радвала на един от магнитите.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Миналата седмица купих от Венеция десетина магнитчета-венециански маски,малко кичозни.Мислех,че ще се включа за Магеланската среща,но не успях.Ако някой му липсва такова магнитче-free of charge-да пише на лични.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Миналата седмица купих от Венеция десетина магнитчета-венециански маски,малко кичозни.Мислех,че ще се включа за Магеланската среща,но не успях.Ако някой му липсва такова магнитче-free of charge-да пише на лични.

Имам някакъв спомен за обещание от теб за бутилка италианско вино :) . Та кога ще го пием :lol:

Връзка към мнение

Щеше да е голямо удоволствие , защото искам да ходя в Исландия, а няма с кого...

 

Тъй като аз искам някой ден да се върна там, но в северната част на острова и ако още не си го осъществил, ще получиш с най-голяма радост. А в по-краткосрочен план- ако се засечем на следваща сбирка, тъй като за тази се върнахме твърде късно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз имам магнитчета. Обаче хич не харесвам такива цветни и керамични. Предпочитам някакви по-изчистени, даже черно-бели.

Преди съм купувала доста за подаръци, но напоследък не толкова, защото са мн. скъпи станали.

И да взема 5-6 магнита за по 3-4-5 Е си е доста.

Иначе си купувам и картички. Понякога даже не и с изглед, а такива, дето няма и да се познаят от коя държава са. Някакви арт предпочитам, нетипични.

 

Изпращали са ми също картички. На тях много се радвам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз купувам магнити и книгоразделители. Обичам да подарявам и да ми подаряват тематични книгоразделители.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз купувам магнити и книгоразделители. Обичам да подарявам и да ми подаряват тематични книгоразделители.

 

Дъщеря ми също събира книгоразделители. Има от всяко място, което сме били. От всяко място имаме и магнити на хладилника. От едната му страна са местата, на които сме били, а от другата подарени от приятели. :)

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Аз съм манияк на тема пощенски картички. Купувам си отвсякъде по много. Имам обаче друга колекция от такива, които са ми изпратени по пощата от познати и непознати от цял свят. Обичам да ги получавам надписани с марка и печат на гърба. Така е по-автентично. Затова и аз когато пътувам винаги влагам усилия да намеря поща или да купя марки от магазините за сувенири. Имам амбициозната цел да събера картичка от всяка държава на света. До тук съм наброил 110 различни дестинации, на половината път съм. Ще се радвам Магеланците да помагат, обаждайте се ако ходите по "екзотични" дестинации и да разменяме :)

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Аз събирам магнити,но само от места на които съм била.Но от първите си пътешествия не съм си купувала и търся магнити от Залцбург,Метеора,Вергина,Едеса,Букурещ,Синая,Брашов,Бран.С радост бих купила,ако някой има и реши да продава от тези градове или мога да предложа в замяна от Трим(Ирландия),Будапеща,Прага,Солун...трябва да проверя от кои имам по два магнита.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Като погледна ОГРОМНАТА чанта с картички, дипляни, брошури от Сингапур, Малайзия и Индонезия, се чудя всеки път с кой акъл съм ги влачила от другия край на света. И никога не я отворих да ги разгледам. А малките магнитчета на хладилника са всеки ден пред очите ми и ме връщат към посетените места.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
На 1/27/2017 в 17:02, Росина каза:

Аз събирам магнити,но само от места на които съм била.Но от първите си пътешествия не съм си купувала и търся магнити от Залцбург,Метеора,Вергина,Едеса,Букурещ,Синая,Брашов,Бран.С радост бих купила,ако някой има и реши да продава от тези градове или мога да предложа в замяна от Трим(Ирландия),Будапеща,Прага,Солун...трябва да проверя от кои имам по два магнита.

Здравей интересувам се от вашите магнити искам да закупя за ирландия и прага моля пишете ми на лично съобщение.

 

 

Редактирано от Георги
премахнат телефон
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
На 2/8/2017 в 10:43, vlady каза:

Всеки луд с номера си :) Аз пък събирам порцеланови чинийки, а също и монети. Имам монети за размяна.

Имам събрани доста монети от всякакви държави, въпреки че самият аз не колекционерам. Винаги накрая като ми останат дребни ги запазвам. Ако ти е интересно някой път ще ги донеса да поразгледаш, може да си харесаш нещо :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
On 6/3/2017 at 1:49 PM, Георги Матеев said:

Имам събрани доста монети от всякакви държави, въпреки че самият аз не колекционерам. Винаги накрая като ми останат дребни ги запазвам. Ако ти е интересно някой път ще ги донеса да поразгледаш, може да си харесаш нещо :)

Супер си :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Just now, Childish said:

А банкноти с по-голям номинал? ^_^

Фичо беше донесъл китайски банкноти по 1 милион :)

2 minutes ago, Здравко Ангел said:

И ние ще ти донесем, щом колекционираш, намират се доста :)

Ееех страхотни сте :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 8 часа, Childish каза:

А банкноти с по-голям номинал? ^_^

Като цяло не... Имам останали едни 100 мадагаскарски ариари (чисто нова банкнота), ако това ти е интересно - твоя е :)

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...
Дани Магелани
На 2/8/2017 в 10:43, vlady каза:

Всеки луд с номера си :) Аз пък събирам порцеланови чинийки, а също и монети. Имам монети за размяна.

Обикновено гледам да не се връщам с монети, но понякога се случва. Имам една кутийка с дребосъци. Ще ти ги донеса на някоя сбирка.

Връзка към мнение
Боян Димитров
На 1/27/2017 в 17:02, Росина каза:

Аз събирам магнити,но само от места на които съм била.Но от първите си пътешествия не съм си купувала и търся магнити от Залцбург,Метеора,Вергина,Едеса,Букурещ,Синая,Брашов,Бран.С радост бих купила,ако някой има и реши да продава от тези градове или мога да предложа в замяна от Трим(Ирландия),Будапеща,Прага,Солун...трябва да проверя от кои имам по два магнита.

Аз бих кандидатствал за този от Будапеща. По същия начин, като при тебе ми липсва от колекцията. Моите, които ми липсват са много трудни за събиране, така или иначе, но за оправдание: преди да почна да събирам магнити си носих по чаша и се отказах, когато разбрах, че няма да имам място за всички чаши, така или иначе. 

 

Аз имам доста магнити за замяна също, тъй като в един момент изискването за магнит от всяко място в една държава отпадна. Сега събирам по магнит от държава. Довечера ще опиша какво имам на "повторка" :) 

Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 49 минути , Боян Димитров каза:

Аз бих кандидатствал за този от Будапеща. По същия начин, като при тебе ми липсва от колекцията. Моите, които ми липсват са много трудни за събиране, така или иначе, но за оправдание: преди да почна да събирам магнити си носих по чаша и се отказах, когато разбрах, че няма да имам място за всички чаши, така или иначе. 

 

Аз имам доста магнити за замяна също, тъй като в един момент изискването за магнит от всяко място в една държава отпадна. Сега събирам по магнит от държава. Довечера ще опиша какво имам на "повторка" :) 

И аз прекратих с чашите като минахме 60 държави, иначе магнити не съм купувал за мен,  но от разни останали подаръци има от Полша,  Доминиканската,  Палестина, Камбоджа...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Боян Димитров
преди 3 минути , Здравко Ангел каза:

И аз прекратих с чашите като минахме 60 държави, иначе магнити не съм купувал за мен,  но от разни останали подаръци има от Полша,  Доминиканската,  Палестина, Камбоджа...

От Камбоджа също бих взел/закупил/заменил евентуално :)

Връзка към мнение
Боян Димитров

Моите, които съм отделил, като ненужнни:

Кавала, Неа Перамос, Венеция, Катерини, Грузия, Дубай, Бавария, Холандия (с лалета), Ирландия - 2, Тасос, Метеора (ама не ми харесва особено), Халкидики, Виена, Атос, Малта, Мелк, Олимп, Одрин, Нови сад(огромен), Лос Анджелис

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.