Прескочи до съдържание

Поздрави сърдечни от Великобритания


Препоръчани мнения

Здравейте. Случайно попаднах тук, надявам се неслучайно да остана. Моя приятелка - която е наясно със страстта ми за пътуване - ви препоръчка. На 49 години - по календар, на 19 - по акъл и дивотии :rolleyes: Инженер съм, но пътеписите са една от страстите ми (писането). Не ги правя стандартни, може би затова се харесват. Минутата за реклама свърши  :)

 

Огромната част от пътуванията си организирам сама - освен когато са служебни. Когато съм изпадала в странни настроения (разбирайте депресивни идиотии, присъщи на всеки човек), започвам да резервирам билети. Изобщо, банковата ми сметка не е случила на собственик  :angry: Но пък се кефя на максимум, парите са за харчене  :)

 

Ако мога с нещо да помагам, с удоволствие.  Не се притеснявайте да питате. Черпенето на вашия опит отново ще е удоволствие.

Поздрави сърдечни,

Галя 

:)

419903_3879735669229_822497707_n.jpg

65356_10200162827970787_1672129588_n.jpg

555092_10200121080127117_1830671600_n.jpg

Връзка към мнение

Викам самолетните билети да влезнат като разход покрит от здравната каса, все пак лекуваме сериозни психични отклонения :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Викам самолетните билети да влезнат като разход покрит от здравната каса, все пак лекуваме сериозни психични отклонения :)

 

Хахахах, яко! Расмя ме на глас. Помня преди години след едно от "психичните" си отклонения докато ронех появили се разни носталгични сълзи и сополи, успях такива да ги натворя за една вечер - Норвегия, Шотландия, Белгия, България (май и друго имаше), че Barclays ми звънна на следващия ден да ме попита дали някой не ми източва картата чрез самолетни билети  :rolleyes:  

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Викам самолетните билети да влезнат като разход покрит от здравната каса, все пак лекуваме сериозни психични отклонения smile.png

Чудех се,как да им предложа,без да ми откажат. :lol:

 

Добре дошла,Галя

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.