Прескочи до съдържание

Виена,Erdberg


vladimir1974m2

Препоръчани мнения

Другата седмица ще пътувам за Виена.И друг път съм пътувал сам, ама автобуса е пристигал на друга автогара.С автобуса, с който ще пътувам сега, ще пристигне във Виена на Erdbergstraße 200A, а това място ми е относително непознато.Е,ще се ориентирам с метрото.Та питанката ми за това е- има ли гардероб на тази автогара Erdberg на Erdbergstraße 200A, лесно ли мога да я намеря ( като човек, не говорещ немски),денонощно ли работи,колко пари приблизително може да струва ( на ден ли е, или на час,да си оставя багажа, ( понеже пристигам рано към 5,30 ч., и трябва да убия малко време докато съмне, а и да не се разхождам с пътната чанта,докато си намеря хотел), БЛАГОДАРЯ.А също има ли тридневна карта за градски транспорт ( 72 ч), как се казва на немски и за всичко ли важи?

Връзка към мнение

Предполагам ще пътуваш с Eurolines. Ето страницата им с въпроси на английски.

Има lockers (gepäckaufbewahrung) на автогарата. Ето информация с илюстрации.

Самата тя работи от 6:30 до 21:00.

 

72 часовата карта (72 Stunden Wien Karte) струва €15.40, а самата Виена е разделена на зони, като картата важи за всички зони в рамките на града. Хвърли един поглед тук

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А също има ли тридневна карта за градски транспорт ( 72 ч), как се казва на немски и за всичко ли важи?

 

Картата можеш да си я купиш от автомат на всяка спирка на метрото, автоматите имат меню на английски.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.