Прескочи до съдържание

Посещение на РВД-София


maialearrosto

Препоръчани мнения

Тези дни г-жа Ароста подготви метлата си за полет и аз я попитах:

 

- Накъде си яхнала метлата, възлюбена моя?

- Към РВД - София - отговори тя и излетя.

 

Очаквайте скоро включване с малък фото- и видеоотчет от мястото, от което най-често започват нашите полети. Май ще имам нужда и от някой авиоинженер, че да ми редактира писанията. Жоре, ще удариш ли едно рамо? :)

 

До скоро!

Редактирано от maialearrosto
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Струва ми се също, че ние си имаме магеланец, който работи в РВД ;) , поне един. :)

За един брой магеланец - авиоинженер от РВД и аз съм чувала.  :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Влизал съм доста пъти като малък, за съжаление тогава не ме интересуваха тези неща :(

Сега вече, като ми е интересно, пък няма как да вляза :(

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Влизал съм доста пъти като малък, за съжаление тогава не ме интересуваха тези неща :(

Сега вече, като ми е интересно, пък няма как да вляза :(

Знам, че грузинците имат специален тост за това. Нещо в смисъл да се пие за това мечтите да се сбъдват в точното време. :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Търся си колега Авиоинженер / Системен админ:

http://www.bulatsa.com/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8A%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%B0%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BE%D0%B8%D0%BD%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80

Да е кадърен, с чувство за хумор, да обича чешка и белгийска бира :)

Редактирано от vlady
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Знам, че грузинците имат специален тост за това. Нещо в смисъл да се пие за това мечтите да се сбъдват в точното време. :)

Да не е този :P:biggrin:

 

Шла девушка по пустыни и был у неё с собой глоток воды. Тут встречает она мужчину, который просит у неё глоток воды. Но девушка подумала: "Если я отдам ему воду, то что я буду пить, когда захочу", и не дала ему попить. Но потом её замучила совесть. Она решила вернуться и напоить его. Когда она вернулась, она увидела умершего от жажды мужчину.

Так выпьем за то, чтобы женщины давали не когда им захочется, а когда их попросят!

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Да не е този :P:biggrin:

 

Шла девушка по пустыни и был у неё с собой глоток воды. Тут встречает она мужчину, который просит у неё глоток воды. Но девушка подумала: "Если я отдам ему воду, то что я буду пить, когда захочу", и не дала ему попить. Но потом её замучила совесть. Она решила вернуться и напоить его. Когда она вернулась, она увидела умершего от жажды мужчину.

Так выпьем за то, чтобы женщины давали не когда им захочется, а когда их попросят!

 

Ххахха, не е точно този.  ;)  Ама и този е много добър.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Здравей, 

 

интересни лични изисквания имаш ;)

 

Ако позволиш въпрос как би дешифрирал това: ... ?

 

 

 

  • Практическа проверка на уменията за справяне с конкретни задачи, свързани с изпълнението на длъжността;

 

Защото обяснението на ЧР: 

 

 

Нещо бързо на компютър

 

ми прозвуча несериозно, да не споменавам какви мисли ми навя :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей, 

 

интересни лични изисквания имаш ;)

 

Ако позволиш въпрос как би дешифрирал това: ... ?

 

 

Защото обяснението на ЧР: 

 

 

ми прозвуча несериозно, да не споменавам какви мисли ми навя :P

Ами значи идваш, сядаш пред един компютър, Влади вади една чешка и една белгийска бира и със затворени очи трябва да познаеш коя коя е. :P

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Ами значи идваш, сядаш пред един компютър, Влади вади една чешка и една белгийска бира и със затворени очи трябва да познаеш коя коя е. :P

хаххахаха, докато разказваш вицове например. :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ами значи идваш, сядаш пред един компютър, Влади вади една чешка и една белгийска бира и със затворени очи трябва да познаеш коя коя е. :P

 

Само да не се окажат и двете Бургаско наливно :P  хахахахаха

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.