Прескочи до съдържание

Плажът-мечта


adreno

Препоръчани мнения

Замисляли ли сте се как може да съчетаете страстта си по авиацията, докато се излежавате на карибски плаж? Шумът на двигателите, аромата на керосин. И това е възможно - при това с едно прекачване и една авиокомпания от София  :rolleyes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=rpBmChT4KTs

 

аз си го добавям в wish list-а  :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Maho Beach, коментирали сме го доста пъти това място май...

 

@Георги Матеев, не е задължително да се взема самолетен билет до там, нали ще правиш карибски круиз, няма ли го St. Maarten в маршрута?

Връзка към мнение

Air France/KLM? Проверявал ли си колко излиза билет от София до там?

Миналата есен имаше оферти на AF/KLM от София до Sint Maarten за 600-630 евро тотал.

Тогава с Жоро обсъждахме, и излезе, че това е минимална цена за такъв полет с тръгване от София. Другият вариант за стигане до там, е с който той е ходил - с Corsair, но не от София, и като цяло пак излиза горе-долу толкова ( с 30-40 евро по-малко), като сложим и пътя от тук до изходната точка. Той да си го каже, ако иска. :)

Тази година, обаче, не се появи повече подобна оферта от французите.

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

@Георги Матеев, не е задължително да се взема самолетен билет до там, нали ще правиш карибски круиз, няма ли го St. Maarten в маршрута?

 

Има го и St. Maarten в карибския маршрут, но питах от чисто любопитство.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Тази година, обаче, не се появи повече подобна оферта от французите.

 

Скръндзи. Французите тази година май въобще не офертират нищо феноменално.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е, ако е за шоуто как колесниците на приземяващ се самолет минават на метри над теб докато се моташ по плажа ;) , освен Сен Мартен има и доста по близко място (някакви си 260км. по права линия от България), където може да се види подобна атракция - о-в Скиатос - цък :)

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YRb-xF0RW-k

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Усещам, че ще се огледам за почивка на Скиатос :)

Аз от известно време го планирам :) , защото за момента не мога да си позволя разходка до Антилите...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Основателя е бил там , а мисля и други съфорумци та ще сподели някоя идея :)

 

Аз съм ходил поне 20-30 пъти на острова, може и повече да са, но след вторият път, Maho Beach ми омръзна - на мен самият плаж не ми харесва, атракцията е кацащите и излитащите самолети. Един от излитащите 747 Corsair ме превъртя няколко пъти във въздуха (силната въздушна струя от двигателите). Нямам идея за цение от БГ, ходил съм от Форт Лоудердейл, Флорида и от Монтреал, Канада.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не знам какво повече да добавя, но за авиофеновете мястото е задължително. И да, чрез карибски круиз също може да се отиде, Oshko беше ходил съвсем наскоро така. Спират те за един следобед примерно, достатъчно да се изкефи човек, особено ако попадне на ден със 747. 

 

Wilks правилно е упоменал за цените на самолетните билети иначе. Може да се намерят от Париж/Амстердам за минимум 400 евро, от България бяха изскочили за 600, което с оглед на допълнителната логистика в организиране на транспорта и нощувки в Париж е сравнимо. 

Връзка към мнение

Дааа, хубаво е там. И след края на пистата е плажът... Но мен малко ме беше страх. :O

А от северната или от южната страна на пистата бяхте? Като гледаш тези снимки, от коя от двете са правени?

Връзка към мнение

Мисля, че са от южната страна. Всички самолети, които видях кацат от юг. А плажът, който споменах е на източната страна на острова, след края на пистата, от дясно. Само си представях как ако не спре самолетът ще излезе на пясъка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.