Прескочи до съдържание

Интернет платформа с евтини оферти - Groupon


Гост

Препоръчани мнения

Здравейте.

 

Не знам дали такава тема е пускана предварително, така че се извинявам, ако се повтарям. Ако не е нужна, изтрийте я. 

 

Groupon е много известна платформа в Англия за евтини оферти. Някои наистина много евтини. В случая искам да ви споделя възможностите за пътувания. Дали ще ви харесат, нямам идея, но не пречи проверите. Офертите за пътуване са насочени обикновено към двама, както често се променят - аз имам абонамент. За съжаление рядко мога да се възползвам от пътуванията, защото съм самосиндикална, но някои оферти са умопомрачаващи. 

 

Знам, че повечето се намирате в България, но знам и че сте фамозни на тема намиране на билети (Лондон не е голяма философия) - това в случаите на оферта със самолетен билет - много изгодно обикновено, но има и много изгодни улуги/хотели на място. Намаленията са истински доколкото знам - голяма битка е да влезеш в тази платформа и се следи изкъсо за реалността на офертите. 

 

http://www.groupon.co.uk/getaways#category/All+Destinations

 

Дано съм помогнала.

:)

 

 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.