Прескочи до съдържание

Доминикана - самостоятелно или организирано?


Препоръчани мнения

Хора,здравейте.дайте ми съвет.как е по добре?да взема билет отиване и връщане или екскурзия в която е вкл.всичко.става въпрос за края на септември.мерси предварително

Връзка към мнение

Хора,здравейте.дайте ми съвет.как е по добре?да взема билет отиване и връщане или екскурзия в която е вкл.всичко.става въпрос за края на септември.мерси предварително

Наистина дай инфо за дестинацията и целта на начинанието (екскурзия или почивка).

Тук по принцип не обичаме много туроператори, но има редки случаи, когато е по-добре с тях.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да почнем по-отдалеч. Как сте с чуждите езици, в частност Английски и Испански?

Ако нивото е ниско и при двете, ползата от туристическите агенции нараства.

Ако има силен Испански и/или Англииски - един директен контакт с тамошна агенция може да свърши чудеса откъм пари, спрямо нашенските предложения. Иначе за самоорганизация е достатъчен и малко Английски, в комбинация с добър усет и малко късмет :)

Връзка към мнение

Здравейте.работата е там че искам да остана да живея в пунта кана.там искам да отида.предпочитам да е екскурзия защото има вариант и да не се случи нищо.имам приятели там.испански перфектен.англииски добър.малко руски и френски.имам си и добра професия според мене.и така хора........чакам.;)))

Връзка към мнение

След като искаш да живееш там, вземи само билет, и апартамент (не хотел), или иди на гости на познатите си ако те поканят и ще видиш как живеят хората, ресторанти, магазини. Ако вземеш пакет с ол инклузив, вероятно много ще ти хареса, но няма начин да разбереш какво е да се живее там наистина.

Не съм бил в Доминикана, но това е близо до ума.

 

Да добавя от личен опит, дори и година да живееш там, ако не си с нагласата че ще оставаш, а на почивка, пак няма да разбереш какво е там наистина.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.