Прескочи до съдържание

45 години от историческия полет ...


Брани

Препоръчани мнения

http://www.space.com/26558-apollo-11-anniversary-complete-coverage.html

Може би не и мястото на тази новина тук, защото Луната все още не е реалистична магеланска дестинация, но след няколко десетилетия кой знае ... :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Добре поне, че тук потребителите са що-годе нормални. Иначе досега вече да има няколко мнения с "доказателства" как американците никога не били ходили на Луната  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Добре поне, че тук потребителите са що-годе нормални. Иначе досега вече да има няколко мнения с "доказателства" как американците никога не били ходили на Луната  :)

 

Кемтрейлси, масони, илюминати, баби Ванги, хороскопи, извънземни, нацистки бази в Антарктида (и на Луната) ... чак не знам НА КОЯ ТЕОРИЯ ДА ВЯРВАМ от всичките :))))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вярвай на всички. Все някоя ще се окаже вярна от чисто статистическа гледна точка. Аз залагам на нацистките бази на Марс (и за такава прочетох наскоро).

Редактирано от NikolaiRG
Връзка към мнение

. Аз залагам на нацистките бази на Марс (и за такава прочетох наскоро).

Сигурно ги командва генерал фон Клинкерхофен с помощник л-т Грубер от Ало, ало :lol: :lol:

Що се отнася до Луната не знам ние, но може би децата ни - магеланци ще си имат в профилите и посещение на Луната. Ще си пущат кодове за отстъпки на лунните хотели :) а защо не и на Марсианските ( там ще се говори на немски естествено ;) )

Редактирано от Костов
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

В тая връзка - малко снимки от мемориалното честване ("Намигни на луната") по повод смъртта на Армстронг по-миналата година в родния му град Уапаконета:

 

IMGP3059_blue%2520moon%2520over%2520muse

 

 

 

Armstrong Air & Space Museum, Wapakoneta:

 

IMGP3134_Armstrong%2520museum.jpg

 

 

 

Missing man formation, Armstrong memorial service:

 

IMGP3141_missing%2520man%2520formation.j

 

 

 

Armstrong memorial service, Wapakoneta, Aug 29, 2012:

 

IMGP3148_Armstrong%2520memorial.jpg

 

IMGP3168_Armstrong%2520museum.jpg

Редактирано от Rumiana
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.