Прескочи до съдържание

резервация с Galahotels.com


slujitel

Препоръчани мнения

. По всички сайтове цената за 4 нощувки излизаше 650 евро, а през Galahotels платих едва 145 евро (!) за същото.

Жоро, ако продължаваш така, предполагам съвсем скоро ще докараш световната хотелиерска и авиационна индустрии до фалит! :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И що само аз не намирам тънки оферти с тях ни за Швейцария, ни за Австралия :blush: :blush:

 

Букнах произволни дати 15-18 октомври 3 нощувки за Мелбърн от galahotels. Най-евтин 171 евро ми излезна 3* хотел за 3 нощувки, за двойна стая - Great Southern Melbourne Hotel, намиращ се на 0.61 км от центъра на града. Същият хотел за същия период, Букинг ми го предлага за малка двойна стая 234 и 252 евро, а за стандартна за 277 евро. Аз виждам, че има разлика.

http://www.galahotels.com/en/Hotel/australia_17/melbourne_448/great_southern_melbourne_hotel_1978079?sid=25232755

http://www.booking.com/hotel/au/great-southern-melbourne.en-gb.html?aid=368032;label=gog235jc-hotel-XX-au-greatNsouthernNmelbourne-unspec-bg-com-L%3Aen-V%3A0CHYQFjAJ-O%3Aunk-B%3Aunk-N%3Ayes-S%3Abo;sid=8f667c51b1d110b6fc1c39136b90161d;dcid=1;checkin=2015-10-15;checkout=2015-10-18;ucfs=1;srfid=6ddb00f49e27c630510fb97d94e92f06fe83767aX1#availability

Връзка към мнение

Букнах произволни дати 15-18 октомври 3 нощувки за Мелбърн от galahotels. Най-евтин 171 евро ми излезна 3* хотел за 3 нощувки, за двойна стая - Great Southern Melbourne Hotel, намиращ се на 0.61 км от центъра на града. Същият хотел за същия период, Букинг ми го предлага за малка двойна стая 234 и 252 евро, а за стандартна за 277 евро. Аз виждам, че има разлика.

http://www.galahotels.com/en/Hotel/australia_17/melbourne_448/great_southern_melbourne_hotel_1978079?sid=25232755

http://www.booking.com/hotel/au/great-southern-melbourne.en-gb.html?aid=368032;label=gog235jc-hotel-XX-au-greatNsouthernNmelbourne-unspec-bg-com-L%3Aen-V%3A0CHYQFjAJ-O%3Aunk-B%3Aunk-N%3Ayes-S%3Abo;sid=8f667c51b1d110b6fc1c39136b90161d;dcid=1;checkin=2015-10-15;checkout=2015-10-18;ucfs=1;srfid=6ddb00f49e27c630510fb97d94e92f06fe83767aX1#availability

Аз искам ей този, а цената е почти като в Букинга за 7 нощувки:

http://www.galahotels.com/en/Hotel/australia_17/sydney_526/travelodge_phillip_street_hotel_95362?sid=25232493

За Сидни, за Мелбърн съм го платила, от същата верига - избрах ги тези, защото при тях е стая с кухненски бокс.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Улучила съм датите, но не и продължителността и града :)

В Букинг не му виждам цената, защото за конкретните дати няма свободни стаи, но за съседни е 1007 евро (предполагам, че и за твоя период е такава, ако нямаш някаква допълнителна отстъпка от Букинг) срещу 929 евро в galahotels. Все пак има разлика :). От тези 929 евро, които ще платиш ще имаш 3%( ~ 28 евро) Member rewards, които може да използваш след като си използвала разарвацията за бъдещи резервации. :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Пратиха ми и дискаунт код за 10 евро отстъпка (GH1201) за резервации над 100 евро, от която се възползвах.

Имат отстъпка за резервация над 100 евро. Кода е GH2864

 

И аз получих този код, но нещо не можах да открия къде да го въведа. Ти къде го пишеш?

 

Жоро, ако продължаваш така, предполагам съвсем скоро ще докараш световната хотелиерска и авиационна индустрии до фалит! :lol:

 

Хайде хайде, аз да съм проблема на световната туристическа индустрия :)

Връзка към мнение

Улучила съм датите, но не и продължителността и града :)

В Букинг не му виждам цената, защото за конкретните дати няма свободни стаи, но за съседни е 1007 евро (предполагам, че и за твоя период е такава, ако нямаш някаква допълнителна отстъпка от Букинг) срещу 929 евро в galahotels. Все пак има разлика :). От тези 929 евро, които ще платиш ще имаш 3%( ~ 28 евро) Member rewards, които може да използваш след като си използвала разарвацията за бъдещи резервации. :)

Не e точно така, защото :

1.За моите дати цената е 974,срещу 950 за същата стая. Откакто резервирах, цената в Букинг се повиши.

2.Имам 10 процента отстъпка от Букинг

3.През Букинг съм резервирала с право на отказване, ако изскочи нещо по-изгодно за същия хотел, ще сменя, а там трябва да платя веднага. В Мелбърн платих през Галата, че цената беше по-ниска с около стотина евро за 7 нощувки, ама тук за 20 не си струва.

Ще продължавам да наглеждам цената в Галата, ако слезе още надолу/в което се съмнявам/, ще букна  там. Ама в Букинг много бързо свършиха стаите за моите дати, та ще си я държа резервацията до последно.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение
Георги Матеев

Току-що си резервирах 2 нощувки в 3-звезден хотел в центъра на Римини срещу умопомрачителната сума от... 27 евро тотал :)

 

Ставам все по-голям фен на galahotels.com.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Да. Но ако резервацията позволява безплатна отмяна и канселираш - връщат парите без проблем.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да. Но ако резервацията позволява безплатна отмяна и канселираш - връщат парите без проблем.

Благодаря ти. А това ли е реалната цена, която се вижда? Чак не мога да повярвам, че за 9 нощувки в Мексико ми излиза цена с 600 евро по-ниска от Агода, да речем.

Редактирано от Iva_a
Връзка към мнение
Георги Матеев

Благодаря ти. А това ли е реалната цена, която се вижда? Чак не мога да повярвам, че за 9 нощувки в Мексико ми излиза цена с 600 евро по-ниска от Агода, да речем.

 

Това е реалната и крайна цена, като няма никакви скрити или допълнителни такси... И аз не вярвах в началото, но вече няколко пъти резервирам на подозрително ниски цени, включително днес (виж също публикацията ми за хотела в Берлин на предната страница) и накрая винаги всичко е ОК с настаняването.

 

А за разлика от 600 евро не бих се замислил и за секунда :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И що само аз не намирам тънки оферти с тях ни за Швейцария...  :blush: :blush:

 

Букнах от тях една нощувка в Женева в хотел Windsor (двойна стая със закуска) за 21.08. - 101 евро, с право на анулация. Че не е тънко не е, но в сравнение с други по-евтини хотели е много близо до гарата, което в случая е важно за мен. Освен това в други сайтове цената е или същата без закуска и право на анулация или по-висока. 

 

Някой някога виждал ли е супер промоция за Швейцария и по-специално за Женева?

Връзка към мнение

Букнах от тях една нощувка в Женева в хотел Windsor (двойна стая със закуска) за 21.08. - 101 евро, с право на анулация. Че не е тънко не е, но в сравнение с други по-евтини хотели е много близо до гарата, което в случая е важно за мен. Освен това в други сайтове цената е или същата без закуска и право на анулация или по-висока. 

 

Някой някога виждал ли е супер промоция за Швейцария и по-специално за Женева?

 

Защо не позва едно купонче за намеление? Има го на страницата им.

Връзка към мнение

Букнах от тях една нощувка в Женева в хотел Windsor (двойна стая със закуска) за 21.08. - 101 евро, с право на анулация. Че не е тънко не е, но в сравнение с други по-евтини хотели е много близо до гарата, което в случая е важно за мен. Освен това в други сайтове цената е или същата без закуска и право на анулация или по-висока. 

 

Някой някога виждал ли е супер промоция за Швейцария и по-специално за Женева?

От всичкото ми ровичкане, установих, че през който и да е сайт, с каквото и да е намаление, приличен хотел на прилична цена няма и това си е!

И последвах съветите на магеланци, за което много благодаря. - направих нощувките във Франция и Италия. Букнах 4 нощувки в Сент Луи, на 200 м от границата, на няколко км от Базел. И на еднодневни трипове с колата ще обиколим наоколо.

А вместо в Женева букнах в Тонон ле Бен, пак по съвет магелански, а това е на 30 км от Женева.

Ама ние ще сме с кола и така ни е удобно.

Връзка към мнение

Защо не позва едно купонче за намеление? Има го на страницата им.

 

Защото ми е толкова акъла  :blush:, но най-вече защото не прочетох първо тук преди да правя каквото и да било. Но обещавам повече да не правя така :rolleyes:  

Връзка към мнение

Защото ми е толкова акъла  :blush:, но най-вече защото не прочетох първо тук преди да правя каквото и да било. Но обещавам повече да не правя така :rolleyes:  

 

Отмени резервация и я направи отново, но с купон. Нали си с беплатна анулация. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Помислих си го, ама да не решат да не ми върнат парите или да ме накарат да се разправям с тях месеци наред  :rolleyes:

Връзка към мнение

Да. Но ако резервацията позволява безплатна отмяна и канселираш - връщат парите без проблем.

 

Георги, изпробвал ли си го? 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.