Прескочи до съдържание

Занзибар, Индия или Китай - 8-12 дни за около 1000€ на човек


Препоръчани мнения

Знам, че тук организираните екскурзии, ол-инклузивите и агенциите не са много на почит. Въпреки това, реших, че може да има заинтересовани за тези оферти от френския Групон с тръгване от Париж. Цените са около 1000-1100€ на човек, с включени транспорт, хотели и пълен пансион/ол инклузив, трансфери.

 

Южна Индия - 14 дни, 12 нощувки през Бангалоре, Cochin, Pondicherry и други, включени трансфери и ол инк.1119€ на човек

 

Китай - Пекин, круиз по Яндзъ 5 звезди , Чонгкинг, Шанхай, пълен пансион - 999€ на човек, 9 нощувки.

 

Занзибар, 7 нощувки, ол инк "софт" хотел Palumbo Beach Resort - 1049€, екскурзии се доплащат допълнително.

 

Имам снимки и линк на офертите, ако някой се интересува. Не знам доколко са изгодни, но има хора, които обичат такъв тип пътувания. Проверете дали евтините дати не са в някой кофти сезон (валежи, снегове в Китай и т.н.) цените започват от посочените суми и се променят според датите.

 

Ако админите смятат, че не е подходяща темата, моля да ме извинят и да я изтрият, на мен ми се видя полезна...

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Мисля, че всеки който отива организирано в Китай трябва да е много, ама много нащрек екскурзията му от гледане на забележителности да не се превърне в гледане на сувенирни магазини, много има изписано в нета по темата. 

 

Цената също не ми се вижда кой знае какво, с оглед на това че трябва да се ходи до Париж. Трябва и да се провери дали могат чужденци да се възползват, често предложенията на агенциите по незнайно каква за мен причина са само за гражданите на съответната държава...може да има нещо общо със застраховките. 

 

Иначе от тези 3 варианта сигурно бих избрал Занзибар, че там май е най-малък шанса някой некомптенетен да си навре ръчичките в плана ми :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.