Прескочи до съдържание

Поздрави!


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен - една тепърва проходжаща пътешественичка. Приятно ми е, аз съм Галина. От Свети Влас съм, а в момента живея във Варна.

 

Това лято беше първото (казвам го с малко срам, имам доста да ви догонвам :blush: ) пътешествие, което осъществихме с половинката - "открихме" Будапеща. Ще се възползвам искрено да ви благодаря за прекрасните пътеписи и идеи за посещение в града! :giverose: Преди да тръгнем на път, предполагах, че ще ми допадне самостоятелното пътуване, но не бях съвсем убедена. Сега вече нямам съмнение в това, а започвам и да си мисля, че съм се пристрастила - нямам търпение да идва следващото пътешествие... Единственият проблем е коя да е дестинацията, защото искам да отида навсякъде.  :rolleyes:

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Добре дошла :)

 

Това лято беше първото (казвам го с малко срам, имам доста да ви догонвам :blush: )

Че какво пък срамно има, всеки е имал първи път, за всичко ;)

 

Единственият проблем е коя да е дестинацията, защото искам да отида навсякъде.

Проблемът ти може да е единствен, обаче далеч не си единствената с такъв проблем :biggrin:

 

P.S.
Аууу, ква е тая мухоморка на аватара :rolleyes:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре заварили! :)
От гъби не разбирам, не знаех, че е мухоморка. Като си търсих аватар, нямах идея какво да сложа и реших, че ми е едно такова.. гъбешко. :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла...да хвана да въведа някаква ези-тура функционалност, че тук ще изпоприпадаме някой път от мислене къде да тръгнем :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла :)

Да ти кажа проблема със следващата дестинация е доста разпространен тук. Само да ти кажа че аз в момента съм раз троен между Лондон, Истанбул и Милано. И тъй като съм зодия везни ( Аз се колебая) представи си пред какво съм изправен :lol:

Връзка към мнение

P.S.

Аууу, ква е тая мухоморка на аватара :rolleyes:

 

Песимист... :mad:

 

Това е гъбка червенушка, мъничка пъструшка, кацнала в горичка, със чадър в ръчичка... :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Пантелей пътник

Добре дошла :)

Да ти кажа проблема със следващата дестинация е доста разпространен тук. Само да ти кажа че аз в момента съм раз троен между Лондон, Истанбул и Милано. И тъй като съм зодия везни ( Аз се колебая) представи си пред какво съм изправен :lol:

Хич не се чуди-Истанбул!!

 

А на Галя-добре дошла,тук ще ти хареса,има хора с бая опит и път видели..

Връзка към мнение

Еххх, първото самостоятелно пътешествие.... Внезапното осъзнаване, че светът не е едно страшно и ужасно място, а чака само теб, за да бъде открит. Добре дошла!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не знам за следващата дестинация, ама тази гъбка червенушка се среща  в Западна Европа, Северна и Южна Америка, Южна Африка, Азия и Австралия- тъй че дестинации бол- дето хем ти са ред, хем ти се падат :) - решавай от къде ще почнеш  :) А иначе добре дошла :) 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.