Прескочи до съдържание

От Превеза до остров Лефкада


Препоръчани мнения

Бих се радвал, ако ме ориентирате относно начина, по който мога да се придвижа с местен транспорт от района на Превеза ( Гърция) до остров Лефкада- сутринта след закуска да отида и вечерта,преди вечеря да се върна.Избрал съм си една почивка натам с 4 нощувки в района на Превеза-Канали ( селище или хотел някакъв,нямам представа все още).И имам цели два свободни дена, през които бих искал да се разходя до Лефкада единият ден, а другият да обиколя от Превеза надолу и надясно ( по картата- залива, който обикаля пътя) .И нагоре докъдето мога.Колко е като разтояние- Превеза-Лефката ( ако е малко, мога ли да наема велосипед под наем ( от Превеза или от Лефкада) и да обикалям.Има ли наоколо усамотени плажове.Благодаря.

Връзка към мнение

И официалното инфо от бус компанията http://www.ktelbus.gr/

Таблицата се губи при копирането, но предполагам се ориентираш или го потърси разсписанието в самия сайт.

 

Preveza - Lefkada

 

Time Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday 07.00 Χ Χ Χ Χ Χ Χ 10.00 Χ Χ Χ Χ Χ Χ 12.40 Χ Χ Χ Χ Χ Χ 15.00 Χ Χ Χ Χ Χ Χ 16.45 Χ Χ Χ Χ Χ Χ 20.10           Χ 20.15 Χ Χ Χ Χ Χ

 

Lefkada - Preveza

 

Time Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday 07.45 Χ Χ Χ Χ Χ Χ   09.00 Χ Χ Χ Χ Χ Χ   11.45 X X X X X Χ   13.15             Χ 15.45 X X X X X X   17.30 X X X X X Χ Χ 19.10             Χ 19.15 Χ Χ Χ Χ Χ Χ

 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.