Прескочи до съдържание

Orbitz.com & Cheaptickets.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Абе давай ги наред, все на някой ще свършат работа. Аз с кодове спестих 100тина долара само днес.

Връзка към мнение

Аз ли нещо не схващам, с часове проверявам разни там кодове, с които и моята поща е пълна, и не мога да стигна до нищо в сравнение с цените на Букинг например. Как спести цели 100$, аз от тия сайтове не мога нищо евтино да изкарам с всички там кодове.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами имай предвид, че Букинг нямат кодове. При тях цената е оптимизирана максимално. Останалите сайтове, с купон за поне 10 %, стигат тези нива, че и ги подминават.

Връзка към мнение

Ако не стане с 15%-та отстъпка пробвайте с HOTEL10  -Save 10% on hotel stays!

GETHAPPY за 15% отстъпка , който  stenk  даде още е валиден! Поне при мен действа :)

Редактирано от ElenaS
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз ли нещо не схващам, с часове проверявам разни там кодове, с които и моята поща е пълна, и не мога да стигна до нищо в сравнение с цените на Букинг например. Как спести цели 100$, аз от тия сайтове не мога нищо евтино да изкарам с всички там кодове.

Ами то затова ежедневно те зариват с всякакви "промоции"

Най-често цените им са доста надути , но както знаеш хората на шаренко се радват.

 

 

С ровене все пак има добри попадения и с hotels.com ( немската версия) и един код за -10 % си направих всичките резервации за Япония , а преди това за Тайланд.

Цените бяха по-ниски от букинга и всички останали.

 

Букинг шмекеруват с валутните курсове като дават цените в някакъв супер изгоден курс.

Плащането както знаем обае е в местна еалута и тогава лъсва истината :) . Ползвам ги често , но ме дразнят с тия тарикатлъци.

 

Примерно triviago ти изкарва най-ниска цена с букинг 500 евро , а следващата цвна да кажем на сайта на самият хотел е 520 евро.

Разбира се се подлъгваш и отиваш да резервираш в букинга.

 

Кратка проверка показва , че сумата моято трябва да платиш в хотела в местна валута е абсолютно една и съща примерно 1530 бразилски реала.( 520 евро по днешния курс)

Букинг проста са те подлъгали , като са дали нереален обменен курс спрямо еврото.

 

Това е практика не само при тях , но те са най-големите :)

Да се има предвид , че за да е наистина изгодно дадено предложение обикновенно рзервацията трябва да е на момента без право на анулиране.

Връзка към мнение

Аз ли нещо не схващам, с часове проверявам разни там кодове, с които и моята поща е пълна, и не мога да стигна до нищо в сравнение с цените на Букинг например. Как спести цели 100$, аз от тия сайтове не мога нищо евтино да изкарам с всички там кодове.

 

Аз споделям, че за 3 нощувки спестих 100 евро /спрямо Букинг/ с otel.com и код за 7% отстъпка.

Тук е мястото да благодаря на форума и съфорумците и за инфото, и за кода!  :)

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Георги Матеев

Разполагам с 4 персонални промо кода за orbitz.com, всеки от които дава 15% отстъпка за хотели.

 

За да е валиден кода пътуването трябва да се осъществи до края на тази година.

 

Ако някой има нужда от тях - да казва, мога да ги пусна на лично съобщение.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Да ви се намира купон за поне 20% от http://Orbitz.com ? Имат 2 по 15%: giftme и review15

 

http://Cheaptickets.com имат 20% с FESTIVE, цените са същите, но щом едните имат, и другите ще дадат.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Пробвал го бях, вече..

Дори на съпорта им писах дали имат някой, като за недоволни клиенти, и не дадоха ..

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Да не спамя темата за орбитз - 22% отстъпка в "евтиното" им подразделение http://cheaptickets.com s JINGLE22

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

SNOWY25 - 25% за http://cheaptickets.com

NEWYEAR - 20%

cheaptickets = orbitz :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

OOPS15 - 15% в Orbitz.com важи за пътувания до 30.09.2015, с резервация до края на юни.

 

Много ми хареса - сайта временно не работи и в съобщението за извинение показват кода. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Save $125 Off Flight + Hotel Packages

Promo code: CHEAPPKG125

Requirements: 4 nights and minimum spend of $1000 Exclusions: Las Vegas, NV Book by September 30, 2015, travel by December 31, 2015

 

 

Save $150 on flight + hotel packages

Promo code: CHEAPPKG150

Requirements: 4 nights and minimum spend of $1000

Exclusions: Las Vegas, NV

 

Cheaptickets 20% off

Promo code: CHEAPTASTIC

Minimum stay: 2 or more nights

Book by July 19, 2015 at 11:59 PM CT, and travel by December 31, 2015.

Maximum savings: $150. Terms below

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

135 долара срещу 8 снимки:

http://www.orbitz.com/mktg/OrbitzPromotions/

 

Може да се регистрирате за програмата им с линк от другарче :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

SAYYAY  -15%,

може да се комбинира и с кешбек до 2% от сайт, който го е обявил.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Взех да им ставам фен на Orbitz . Трябва по-често да им нагелждаме цените . Направих с тях вече две резервации . Програмата сOrbucks прятно залъгва . Едната резервация беше в България в един от луксозните хотели и дадоха перфектна цена . Днес написах ревю пратиха и код за 15 % отстъпка за следваща резервация.  В един от Хилътн хотелите в Германия цената беше несравнимо по-ниска от всички . Може би все пак в по-високия клас хотели отспъките са по-големи, но  booking.com се нагълтаха с доста хотели и идват напоследък скъпички.  

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.