Прескочи до съдържание

Orbitz.com & Cheaptickets.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

PACKYOURBAGS
Book a qualifying hotel between August 31, 2015 12:01AM CT and October 4, 2015 11:59PM CT, for 2 or more nights for travel between August 31, 2015, and March 31, 2016, via Orbitz and instantly receive 15% off through the use of the promotion code up to a maximum savings of $150 per booking. Limit one discount per hotel room and one promotion code per booking. Discount may not be used toward the booking of a vacation package. Discounts are not redeemable for cash for any reason. Promotion codes are non-transferable, not for resale, and cannot be combined with other offers. Any attempt at fraud will be prosecuted to the fullest extent of the law. Void where prohibited, taxed or restricted. Orbitz reserves the right to change or limit the promotion in its sole discretion. Most major chains are excluded, to find participating hotels look for the "PROMO CODE ELIGIBLE" message

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Orbucks си е ОК стига да имаш скъпички резервации примерно за няколко човека на твое име , а после да си ги ползваш.

Така от Дубайски хотел за седмица с точки изкарах две безплатни нощувки в Барселона :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

PACKYOURBAGS

Most major chains are excluded, to find participating hotels look for the "PROMO CODE ELIGIBLE" message

Most major chains are excluded - Това пък защо !  to find participating hotels look for the "PROMO CODE ELIGIBLE" message - ех къде да го търся 

 

 

уф разбрах , че първо трябва да въведа кода пък после излиза в резултатите  тези които са "PROMO CODE ELIGIBLE" 

Редактирано от Mitko
Връзка към мнение

На големите OTAs веригите почти винаги са изключени от такива отстъпки. Като вкараш кода преди търсенето, при резултатите хотелите, които имат намаление са ясно обозначени с PROMO CODE ELIGIBLE.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Къде го де ?  :)

 

Трябва си дебнене, все някъде ще излезне по orbitz клонингите.

 

В момента има -18% в ratestogo.com с код TRAVEL18. Хотелите са 1:1 като orbitz, ползва се една и съща база данни и интерфейс. И може да се плаща в евро + ако се мине през topcashback.com има 12% кешбек.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Orbitz Promo Code: $50 Off $100 Hotel Stay!

 

Тук са условията:

 

http://www.fly4free.com/deal/europe/orbitz-promo-code-50-off-100-hotel-stay/

 

И пример:

 

post-735-0-45472600-1450107751_thumb.png

 

post-735-0-99722800-1450107434.png

 

Като четеш промото, излиза 50% отстъпка, но като пробваш да резервираш - става по-малко, но ... съвсем достатъчно. ;)

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
Георги Матеев

$30 отстъпка за резервации над $100 в Orbitz.com.

 

Maxwell House is running a Sweepstakes/Instant Win Promotion
https://maxwellhouse.promo.eprize.com/max/

After registering (name/email) you will receive a registration confirmation email. The email will include a digital code that can be redeemed for $30 off pre-paid hotels booked on Orbitz.com with a minimum spend requirement of $100

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Тъй и и аз сега преравям всички възможни сайтове, за да си намеря нйа-добрата оферта за един хотел в Кипър, та можеш ли да ми напишеш откъде са ти кодовете за orbitz и amoma?

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 6 минути , Фил каза:

Като "спекчаващо вината обстоятелство" :biggrin:   за букинг - все още действащите схеми с реферал линкове 60/120Zl ; 25/50 USD ; 40/80CAD  - с тяхна помощ за нощувки на стойност 30-53€  (т.е. най-вече за една нощувка) нещата могат да излязат на сметка и по-изгодно отколкото на другите сайтове.  Имам вече четири такива.
Което само потвърждава основния принцип, с който и ти си завършил - винаги трябва да се преравя на максимално много места и да се сравнява. 

(е, понякога е леко досадно и времегубещо, но всеки сам си преценява дали си заслужава ;) )

Принципно си напълно прав. Ако разбия въпросната резервация на 4 отделни нощувки, всяка от тях взема по схемата (примерно) 25/50 USD и приемем, че целия кешбек бъде изплатен наистина, то крайният резултат ще е в полза на booking.com. Основният проблем обаче е, че за всяка резервация ти трябва отделен акаунт, което както се досещаш в моя конкретен случай - заради големия брой нощувки - просто не е опция. Досега съм си причинявал това "удоволствие" за общо 9 резервации и нервите ми вече се изчерпаха :) Разбира се, всеки сам преценява доколко му се занимава.

преди 5 минути , saved_ каза:

Тъй и и аз сега преравям всички възможни сайтове, за да си намеря нйа-добрата оферта за един хотел в Кипър, та можеш ли да ми напишеш откъде са ти кодовете за orbitz и amoma?

Актуалните кодове за Orbitz са тук, а за Amoma - на фейсбук страницата им.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Ако разбия въпросната резервация на 4 отделни нощувки,

Именно, аз затова уточних, че има смисъл най-вече при една нощувка. :smile3:

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
преди 19 минути , saved_ каза:

Тъй и и аз сега преравям всички възможни сайтове, за да си намеря нйа-добрата оферта за един хотел в Кипър, та можеш ли да ми напишеш откъде са ти кодовете за orbitz и amoma?

За Кипър виж и bookcyprus.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 8 минути , koliob каза:

Ето един пример, който дори може да е полезен на някой от множеството планиращи да посетят Братислава.

Скриншота от Trivago ли е? Ако да - от коя версия по-точно?

преди 3 минути , Фил каза:

Именно, аз затова уточних, че има смисъл най-вече при една нощувка. :smile3:

Иначе ако ще вкарваме в уравнението и подобни "нечестни" методи... мога само да спомена Best Price Guarantee програмата на Orbitz, с която е изключително лесно да се борави, и която до момента вече ми е донесла няколко напълно безплатни хотела :) Който има интерес нека прочете.

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Скриншота от Trivago ли е? Ако да - от коя версия по-точно?

Иначе ако ще вкарваме в уравнението и подобни "нечестни" методи... мога само да спомена Best Price Guarantee програмата на Orbitz, с която е изключително лесно да се борави, и която до момента вече ми е донесла няколко напълно безплатни хотела :) Който има интерес нека прочете.

Точно така - от UK версията на Trivago е.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 59 минути , Георги Матеев каза:

мога само да спомена Best Price Guarantee програмата на Orbitz, с която е изключително лесно да се борави, и която до момента вече ми е донесла няколко напълно безплатни хотела :) Който има интерес нека прочете.

@Георги Матеев спонаваш "безплатни хотели", а при тази програма връщата само разликата между това, което потребителя е резервирал и по-ниската намерена цена.

Моля обясни как си ги просиш тези безплатни хотели! :)

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 12 минути , vorbis каза:

@Георги Матеев спонаваш "безплатни хотели", а при тази програма връщата само разликата между това, което потребителя е резервирал и по-ниската намерена цена.

Моля обясни как си ги просиш тези безплатни хотели! :)

Прочети внимателно условията. Освен разликата връщат допълнително и $50 Orbucks.

Връзка към мнение
преди 12 минути , Георги Матеев каза:

Прочети внимателно условията. Освен разликата връщат допълнително и $50 Orbucks.

Абсолютно прав си! Ето го абзаца, който пропуснах:

Цитат

Price Guarantee for Hotels. For standalone Hotels, we go even further! If you find a lower rate on Orbitz.com or on another U.S.-based website up to 11:59 pm Pacific time 2 days before your scheduled check-in date of your booking with Orbitz.com, we will credit or refund to you the difference in price. In addition, if you are a member of the Orbitz Rewards program we will give you $50 in Orbucks. This Price Guarantee for Hotels is subject to the terms and conditions listed below."

 

Връзка към мнение

Щях да питам за amoma, но видях откъде е кода за 10%. Преди са ми пращали на пощата, отдавна не са и затова ми стана интересно къде им намираш отстъпките. За някои хотели са ми давали добра цена, и аз като тръгна обикалям из доста сайтове. Но в amoma кода кога се прилага, накрая след като се въведат данните ли? При hotels.com е по време на резервация и виждам дали ми смъква от цената и тогава си пиша данните.

А за hotels.com кой е кода за 10% отстъпка, аз имах но беше валиден до 26.02

Редактирано от stani.m
Връзка към мнение
преди 7 часа, koliob каза:

Ето един пример, който дори може да е полезен на някой от множеството планиращи да посетят Братислава.

 

Три нощувки за двама от 21.09.2018 г. до 24.09.2018 г. с право на безплатна отмяна в хотел Vienna House Easy Chopin Bratislava.

 

Цена в MMT след прилагане на купон FLASHSALE и 10% от портфейла - INR 10421, или около EUR 130

Цена в Booking.com - в момента няма, но обикновено е по-висока от тази по другите сайтове, а техните цени на нощувка са:

Bratislava_trivago.png.02b0f01da9c7e18eedf3dbcb74fb4642.png

 

 

https://online.destinia.com/online/hotels/search/hotel/238822?date_unix=1520008054248605003

 

Destinia също дава добри цени. За въпросния хотел е 137 евро. Лично аз научих за него от @Roje, за което съм много благодарен.

Ще ми е интересно да разбера каква ли цена ще даде за хотела на @Георги Матеев в Куала Лумпур, понеже не е споменал името му.

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 6 минути , nino каза:

https://online.destinia.com/online/hotels/search/hotel/238822?date_unix=1520008054248605003

 

Destinia също дава добри цени. За въпросния хотел е 137 евро. Лично аз научих за него от @Roje, за което съм много благодарен.

Ще ми е интересно да разбера каква ли цена ще даде за хотела на @Георги Матеев в Куала Лумпур, понеже не е споменал името му.

Хотелът се казва Verdant Hill, но за съжаление не излиза в Destinia и не можем да направим сравнение. Проверих обаче 2-3 други хотела и цените им бяха горе-долу в златната среда - нито особено евтино нито особено скъпо.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.