Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте на всички, които обичат пътешествията! За една година почти успях до пообиколя Европа. много хубави местенца има. разбира се все още има места, за които времето не ми стигна,но по септемврийски, ако имам шанса може и да отскоча до Берлин. В момента тече игра,която ти дава възможност да спечелиш екскурзия за двама с осигурни билети и хотел. звучи добре.:) пробвайте се и вие.

http://stage.germany.travel/bg/ms/gewinnspiele/2014_soe_gewinnspiel_bg/gewinnspiel_main_16.html

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Берлин ми е един от любимите градове. Ходил съм няколко пъти по време на Берлинале (филмовия фестивал), гледал съм мача между Германия и Турция в турския квартал Кройсберг. Като видях тази оферта, реакцията ми беше напълно спонтанна. Ако не си бил там възползвай се и ти :)  

Връзка към мнение

Прегледах и изглежда е игра на официалната организация за туризма в Германия, заедно с Ер Берлин. Няма някакви ползи от рода на да поканиш 1000 приятели и т.н., така че не виждам причина за самореклама. Може да сме с една идея по-дружелюбни към новаците, които често се шашкат и доста време си остават само с четенето, а не пишат :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Причислявам се към групата на новаците и честно да си кажа понякога тъкмо да напиша нещо и си казвам "Я да поровя още малко из форума, че да не повтарям тема или изказване по тема". Трудно е, да му се не види, да се "престрашиш", в този океан от информация, да бъдеш и ти полезен с нещичко. На мен информацията за играта ми допадна, още повече, след отзивите за Берлин, които имам от един възрастен господин, когото преди месец "самоорганизирах" да посети града, тъй като това му била мечта, но на 85 годишна възраст разчита повече на екскурзионни програми. Справих се добре, но щеше да е още по-добре ако знаех поне малка част от това, което вече знам благодарение на писалите тук  :)

Затова ако madlen и miro са добронамерени, ще се радвам да прочета пътеписите им за Берлин, като се върнат.

Редактирано от pamelanb
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

привет отново на всички. :) радвам се,че в крайна сметка инфото за играта е допаднало. разбира се,че бих споделила впечатленията си оттам стига сега да имам шанса да спечеля играта.:) вълнууват ме подобни мероприятия още повече,че понякога късмета ми работи.:) а иначе ще се радвам всеки, каквото може да сподели от пътуванията си по различните точки от Европа или останалия свят.:))

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте и добра седмица ви желая! С удовоствие бих споделил впечатленията си от Берлин. Бил съм през лятото и зимата в този космополитен град. Благодарение на тази игра се надявам да го посетя и през есента. Градът се откроява със своята мащабност (Берлин е четири пъти по-голям като територия от Париж, а живеят  четири пъти по-малко хора), но най-ценното за мен са хората в този град. Със своята непринуденост и приятелско отношение допринасят за атмосферата на града. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте и добра седмица ви желая! С удовоствие бих споделил впечатленията си от Берлин. Бил съм през лятото и зимата в този космополитен град. Благодарение на тази игра се надявам да го посетя и през есента. Градът се откроява със своята мащабност (Берлин е четири пъти по-голям като територия от Париж, а живеят  четири пъти по-малко хора), но най-ценното за мен са хората в този град. Със своята непринуденост и приятелско отношение допринасят за атмосферата на града. :)

 

 Не чакай да спечелиш, а си купувай билети от "евтините", че другата година ще скочат. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.