Прескочи до съдържание

London - Basseterre - моля за помощ не за мен


Препоръчани мнения

Приятели, на гости съм на шефа ми и на жена му - мнооооооооого готини хора :) - и си говорим за какво ли не, но И за пътешествия. Шашкам ги хората ;)

 

Те планират пътуване до St. Kitts - откъдето е съпругата на шефа ми - за Нова година, за рождения ден на баба си :) Страхотно семейство, впрочем! - в момента си правим барбекю :) И цените били стресиращи! Споделиха, че това направо ще ги спре от пътуване. Обещах да питам приятелите си тук дали могат да ми намерят най-добрите цени за самолети.

 

Мога ли да помоля за помощ? :)

Период - 26/27 декември 2014 - 9/10 януари 2015. London - Basseterre 

 

Наистина благодаря! :)

Връзка към мнение

787 паунда, 29.12 връщане 11.01 през Тампа и Маями. Към 830 с една спирка.

По-близки до техните дати са към 1000 паунда.

Имайки предвид Нова година, не бих очаквал по-малко, но винаги може да изскочи нещо.

 

Или
 
Round trip: London to St Kitts, Dec 27-Jan 10
 
 
 
PRICE 
 
 
AIRLINE 
 
 
DEPART 
 
 
ARRIVE 
 
 
DURATION 
 
 
FROM/TO 
 
 
STOPS 
 
 
ADVISORY 
 
 
 
£853
 
AA.png American Airlines Inc.
7:15pm
Dec 28
2:56pm
Dec 29
23h 41m LHR to SKB BOS, MIA
 
 
Details
11:20am
Jan 11
7:35am
Jan 12
16h 15m SKB to LHR JFK
 

Или по-добре това, горното включва преспиване в Бостън

 

Dec 28 AA 57/AA 1236 LHR 9:45AM SKB 9:08PM 15h 23m via MIA

Jan 10 AA 1466/AA 2226/AA 6167 SKB 9:10AM LHR 6:25AM 17h 15m via MIA, IAD
£885.00
 
Връзка към мнение

Имате си едно Air Passanger Duty там, което е голяма греда, май от 2015 щяха да го махат. Но 100-ина паунда. 

 

Не може и да се лети до някой съседен остров, в карибите вътрешните полети не са от най-евтините. Гледам, че и самото летище се обслужва от малко авиокомпании и от Англия до там общо взето е каквото ти изкарат British.

Връзка към мнение

Много благодаря наистина! Ще им го предам веднага. Билетите, които те - и аз - намират, са над 1700 паунда единия. За двама човека става цифромания за един бюджет на обикновени работещи... Поздрави сърдечни :)

Връзка към мнение

Жоре, аз им разработих три варианта - базирани на ВАШИТЕ идеи :) - най-евтиният за 790 GBP, но компромисът с датите беше твърде голям (29 Dec - 12 Jan) - и те са като мен на тема работа, така че това беше трудно.

 

Най-приемливият вариант беше 905 GBP, outbound 26 Dec, 1 stop Miami; inbound 10 Jan, two stops Miami and Boston. Събраха им се очите!  :blink:  :) Това май е твоя вариант по-горе... хахаа... но без overnight. По-точно почти същия - защото моят беше за 11 януари. 

 

Ръчнах ги по-бързо да решават, щото имаше артисали много малко места... Много благодаря за подкрепата наистина! От тяхно име :)

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Билетите, които те - и аз - намират, са над 1700 паунда единия. За двама човека става цифромания за един бюджет на обикновени работещи... Поздрави сърдечни :)

Басси, то по-добре да си купят един private jet на вехто :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.