Прескочи до съдържание

Директни полети София - Ню Йорк с BH Air?


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Някой знае ли кога можем да очакваме да бъдат пуснати в продажба билетите за директните полети от София до Ню Йорк с BH Air, Които са планирани да стартират през пролетта на 2015?

Връзка към мнение

Ако са планирани наистина за пролетта, то до нова година няма да е зле да ги пуснат, но недей планирай пътешествие около това, много е несигурна работата все още там :)

Връзка към мнение

Хм...надявах се да ги пуснат скоро, че планираме пътуване през май. Видях и офертата, която беше пуснал за София-Ню Йорк-Лондон снощи, супер беше, но изчезна вече. Някакъв съвет относно полети до щатите с Бг Еър и Делта?Знам, че не са толкова комфортни, в сравнение с Бритиш/ Турски авиолинии например, но пък цената им е около 400 евро в двете посоки. И изобщо, има ли сезонност при офертите за Северна Америка? Ако пътувам през май, кога е най-добре да резервирам и чии промоции да следя?  Ако можете да помогнете, ще съм много благодарна. Ето и малко повече подробности:

 

Пътуване около края на април - началото на май, за 14-15 нощувки

четирима възрастни

София-Ню йорк-София

Най-евтиното, което намирам в момента, е около 400 евро. Нещо не мога да кача скрийншот на търсенето обаче...

 

Отделно докато сме там, ще ходим и до Вегас за 3-4 дни, но това  май е най-добре да го направим с вътрешни полети вместо да търсим София-Вегас-Ню Йорк-София. Как мислите?

Редактирано от water
Връзка към мнение

Ами разпродадоха се вече, за съжаление. Иначе ги проверих снощи, бяха им останали няколко места, но тази сутрин - хоп, изчезнаха. Нормално, офертата беше супер

Връзка към мнение

Ами разпродадоха се вече, за съжаление. Иначе ги проверих снощи, бяха им останали няколко места, но тази сутрин - хоп, изчезнаха. Нормално, офертата беше супер

Ето ти евтини полети до НЙ. Е, не от България, но дори и европейския билет да добавиш и евентуален багаж, пак си перфектна. http://www.holidaypirates.com/flights/cheap-flights-to-california-san-francisco-from-stockholm-just-gbp-201-return

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хм...надявах се да ги пуснат скоро, че планираме пътуване през май. Видях и офертата, която беше пуснал за София-Ню Йорк-Лондон снощи, супер беше, но изчезна вече. Някакъв съвет относно полети до щатите с Бг Еър и Делта?Знам, че не са толкова комфортни, в сравнение с Бритиш/ Турски авиолинии например, но пък цената им е около 400 евро в двете посоки. И изобщо, има ли сезонност при офертите за Северна Америка? Ако пътувам през май, кога е най-добре да резервирам и чии промоции да следя?  Ако можете да помогнете, ще съм много благодарна. Ето и малко повече подробности:

 

Пътуване около края на април - началото на май, за 14-15 нощувки

четирима възрастни

София-Ню йорк-София

Най-евтиното, което намирам в момента, е около 400 евро. Нещо не мога да кача скрийншот на търсенето обаче...

 

Отделно докато сме там, ще ходим и до Вегас за 3-4 дни, но това  май е най-добре да го направим с вътрешни полети вместо да търсим София-Вегас-Ню Йорк-София. Как мислите?

 

Ако намираш в момента за 400 евро София - Ню Йорк - София можеш да купуваш смело, цената е перфектна и трудно може да бъде победена. Само от нещо такова като онова от вчера, което обикновено не издържа дълго. 

 

За Лас Вегас може допълнително да мислиш с вътрешните полети, но нямам представа колко ще струват и дали няма да излезе по-скъпо, пък и май плана ви не е много финализиран? Аз лично бих взел ню йоркските билети, после да мисля останалото, може да решите в едната посока да е до LA, после обратно от Вегас, варианти бол. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако намираш в момента за 400 евро София - Ню Йорк - София можеш да купуваш смело, цената е перфектна и трудно може да бъде победена. Само от нещо такова като онова от вчера, което обикновено не издържа дълго. 

 

За Лас Вегас може допълнително да мислиш с вътрешните полети, но нямам представа колко ще струват и дали няма да излезе по-скъпо, пък и май плана ви не е много финализиран? Аз лично бих взел ню йоркските билети, после да мисля останалото, може да решите в едната посока да е до LA, после обратно от Вегас, варианти бол. 

 

Проблемът е, че не е с един билет, а е с няколко компании, а пък за Делта не съм чувала много добри отзиви...Ще помисля още малко

Връзка към мнение

Делта са си компания като всяка друга, преди няколко месеца пътувах с тях, нищо особено, нито добри, нито лоши. По-скоро останах доволен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз като чуя за Делта, и се сещам за около 55-годишните афро-американски стюардеси, с абсолютно натурални мишници. Поне на мен ми се падаха все такива.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Проблемът е, че не е с един билет, а е с няколко компании, а пък за Делта не съм чувала много добри отзиви...Ще помисля още малко

 

Ако говорим за същите, гледах в трип.бг за около 410 евро, те са си на един билет. За това ли е?

 

2014-09-09_17-44-40.png

 

На един билет са, няма да имаш проблеми. Освен това Delta е като всички останали авиокомпании в днешно време, които гледат да спестят разходи откъде ли не. Дали ще получиш добро или лошо обслужване е въпрос на късмет със всяка една от тях. Според мен не давай повече пари за съмнително удобство, което може и да го няма в другите авиокомпании. 

Връзка към мнение

Делта са си компания като всяка друга, преди няколко месеца пътувах с тях, нищо особено, нито добри, нито лоши. По-скоро останах доволен.

Напълно споделям това мнение.

Като изключа високата класа на British и Virgin, както и перфектната организация (с лек груб нюанс) на германските компании, всички други за мен са на едно ниво.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.