Прескочи до съдържание

Барселона-Гуатемала-Панама-Барселона -2015


Препоръчани мнения

Това не е задължително. Аз обиколих няколко страни само знаейки числата. Навсякъде можеш да се оправиш.

Ти кажи какво има за гледане (не за ходене) в Коста Рика? Твоите топ 5?

Връзка към мнение

Ти кажи какво има за гледане (не за ходене) в Коста Рика? Твоите топ 5?

Вулканите   Poas, Irazu, Arenal,  Rincon de la Vieja NP

Плажовете  Playa Grande (костенурките),  Playa Flamingo, Playa Tamarindo

Колониалният град   Cartago

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Такаааа... Маршрута в общи линии е начертан, пътеводителя пристигна, остана само едно последно уточнение преди г-жа Русева да организира спането - от Белиз (Dangriga или Punta Gorda)  на път за Copan от къде да минем - да влезем отново в Гуате през Punta Barrios или през Puerto Cortes и San Pedro Sula в Хондурас.

Аз съм за втория вариант, но не съм много убедителен (засега)  тъй като последното място било най-опасния град на света за 2012!?!? 

Ако някой се е мотал из района - моля за съвет!

Връзка към мнение

Ако ще минавате транзит през Сан Педро Сула не трябва да имате проблеми. Аз изкарах по работа два дена там точно 2012та и беше ужасна скука хаха. Значи врътнах се по центъра и това е. Гледаха ме леко учудено, има напрежение, усеща се, че си налюдаван, а не виждаш от кой. Което в никакъв случай не се случва само в СПС...

 

Но иначе нищо интересно, страшна жега и влага, защото е близо до Карибско море. И по тая причина останалото свободно време го изкарах по моловете на климатик... Наистина е най-опасният град по статистики, но там се трепят покрай разни нарко воини... За туристите трябва да е ОК. Аз лично се чувствах по-странно в Тегусигалпа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.