Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Условието за показване на карта по принцип важи, само ако билетът е закупен от сайта на съответната авиокомпания, в случая FlyDubai, т.е. не и през посреднически сайтове.

Ааа, Матейко имаше веднъж такъв проблем с билет, купен през някакъв сайт, пък те му искали КК. Някъде из темите беше описал разправията по този повод.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Този случай се оказа грешка на служителя и го бяха компенсирали. Агенцията като е посредник, авиокомпанията няма номера на твоята карта за сравнение.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ааа, Матейко имаше веднъж такъв проблем с билет, купен през някакъв сайт, пък те му искали КК. Някъде из темите беше описал разправията по този повод.

Така е, помня го. В последствие май го бяха качили, ама след разправии и накрая по и-мейл май му се бяха извинили... има го назад във форума.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Не мога да се чекирам онлайн, защото билетът е закупен с кредитна карта, а за такива само - чек ин на летището.

Дубай- Коломбо - утре вечер. На летището се нареждам на опашката за чекиран багаж нали? Там предполагам срещу код на резервацията ще ми издадат билетите.  Ще доплащам ли нещо?

Връзка към мнение
преди 18 минути , aneta72 каза:

Не мога да се чекирам онлайн, защото билетът е закупен с кредитна карта, а за такива само - чек ин на летището.

Дубай- Коломбо - утре вечер. На летището се нареждам на опашката за чекиран багаж нали? Там предполагам срещу код на резервацията ще ми издадат билетите.  Ще доплащам ли нещо?

Нищо не се плаща. Имай разпечатка, за да те допуснат на летището. Да, на опашката на гишетата на "ФлайДубай" се нареждаш и с разпечатаката и паспорта ще ти издадат бордна карта. Всичко ще е наред и приятно пътуване! :-)

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да споделя: не са ми искали КК  на летище София и чекинга он лайн е възможен. Бях от първите и дори успях да взема места без допълнително доплащане с по- широко място за краката.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
Георги Матеев

Получих имейл за промяна на графика на 4 мои полета с FlyDubai. Очевидно дърпат с 1 час полета София-Дубай и оттам идва разместването.

 

Проверете си резервациите да не би да ви се прецаква някоя връзка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Здравейте, за първи път обмислям да резервирам с ФлайДубай, като виждам следното

 

TOTAL: EUR 443.56

Redeem 66552 points + EUR 87.56 cash.

Какво имат предвид с това +87,56 евро? Искат да ми ги върнат ли? 

:D

Връзка към мнение
преди 9 минути , Vyara каза:

Здравейте, за първи път обмислям да резервирам с ФлайДубай, като виждам следното

 

TOTAL: EUR 443.56

Redeem 66552 points + EUR 87.56 cash.

Какво имат предвид с това +87,56 евро? Искат да ми ги върнат ли? 

:D

Не, това е цената ако имаш натрупани точки в тяхната програма. Т.е. или 443 евро или 66552 точки и 87.56 евро. Не те касае:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

МДа, бляагодаря, тъкмо се запознах с програмата им и го установих. Ама то трябва да се чете ;)

А когата под цената стои x seats left. Това означава че има толкова места останали на полета или толкова на тази цена, както е при ниско тарифните като Уиз и Раян? Тъй като едната цена която гледам не е обявена като промо, но го има надписа отдолу.

Редактирано от Vyara
Връзка към мнение
преди 46 минути , Vyara каза:

толкова на тази цена

а дали има и други - няма как да знаеш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Vyara каза:

МДа, бляагодаря, тъкмо се запознах с програмата им и го установих. Ама то трябва да се чете ;)

А когата под цената стои x seats left. Това означава че има толкова места останали на полета или толкова на тази цена, както е при ниско тарифните като Уиз и Раян? Тъй като едната цена която гледам не е обявена като промо, но го има надписа отдолу.

Цената, която си цитирала, със сигурност е доста сходна с цена на Qatar airways за същата дестинация. Ако е така, то те съветвам да не правиш компромис, ако е въпрос на 10-20 евро по-евтин билет на човек.

Връзка към мнение

Тази цена е за двупосочен за двама. За същите дати 11-16.02.18 Катар цената е малко на 700 лв. на човек с нощен стоп в Доха.

Нямам идея около 200 евро добре ли в за директен двупосочен февруари месец за Дубай, но май не е толкова много.

Иначе разликата в компаниите е безспорна и си прав.

Редактирано от Vyara
Връзка към мнение

200 евро за Февруари може да се каже, че е добра цена. Като се има предвид, че това е шопинг месецът и се изсипва целия свят за промоциите по моловете. Разгледай още за някоя оферта, но не вярвам да падне драстично цената с включен багаж.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Вчера във фейса мернах това:

fly.JPG.8795a973221ae1bf9736cb72cb890f44.JPG

 

но нещо въобще не намерих билети даже под 400eur 

Драснах им едно съобщение във FB-чата, че не намирам такива цени, на което получих следния  отговор с много ценна информация :biggrin::

Hello Фичо,
Our fares vary according to the dates you travel and the type of ticket you purchase.
Please search for your flights here for an accurate fare: http://flydub.ai/flights_search


 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 3 часа, Фил каза:

Вчера във фейса мернах това:

fly.JPG.8795a973221ae1bf9736cb72cb890f44.JPG

 

но нещо въобще не намерих билети даже под 400eur 
 

Същата реклама мен ме отведе към страницата с промоционалните им цени, където същата дестинация беше промоционално обявена за 410 евро двупосочно. В такъв случай сигурно са имали предвид еднопосочна цена 210 евро и е несъзнателна грешка, за което съм скептична. Смятам, че си е изцяло подвеждаща реклама.

 

Ето офертите от София:

 

Screenshot_2017-07-18-14-46-27.thumb.png.f03fdf272017b2f8b2fed81906c83999.png

 

Screenshot_2017-07-18-14-50-02.thumb.png.0d80d75f5457ae79ea7fc0ddc08ad3b8.png

Редактирано от Sju
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Някой вземал ли е билети или намират ли се такива по онези сайтове с цени по-ниски от официалния сайт на flydubai.Никога не съм търсил или виждал.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Имам следния проблем. Когато се купуват билети се искат данни за международния паспорт. Моят към момента на полетите ще бъде изтекъл, но аз до тогава разбира се, ще си извадя нов. Ако въведа измислен срок на валидност, смятате ли, че ще имам ядове?

Връзка към мнение
преди 1 минута , eloena каза:

Имам следния проблем. Когато се купуват билети се искат данни за международния паспорт. Моят към момента на полетите ще бъде изтекъл, но аз до тогава разбира се, ще си извадя нов. Ако въведа измислен срок на валидност, смятате ли, че ще имам ядове?

На мен не ми поиска паспортни данни - не са от задължителните за попълване полета и можеш да ги пропуснеш.

Връзка към мнение

Аз имах подобен казус, но при купуване на билети с Airasia. Тогава си въведох стария паспорт, а после им писах да ми сменят данните според новия паспорт.

Връзка към мнение

За танзания по-добре с турските авио линии, ние летяхме за 330Е с храна и напитки и филми, като гледам с Флай Дубай, няма нищо освен багаж. Аз за март гледам за Малдивите 329Е и се чудя дали да купувам. Няма опция за промяна поне на име, няма храна, няма филми, но пък ми се струеа добра цена.

Връзка към мнение
преди 1 час, eloena каза:

Имам следния проблем. Когато се купуват билети се искат данни за международния паспорт. Моят към момента на полетите ще бъде изтекъл, но аз до тогава разбира се, ще си извадя нов. Ако въведа измислен срок на валидност, смятате ли, че ще имам ядове?

За покупка на билет е нужно само имена и дата на раждане,а после преди чекин-а си попълваш данните и от паспорта няма проблеми,а в резервацията ще ти седи червено поле,което ти напомня,че трябва да ваведеш данни преди полет :) 

 

 

 

 

Untitled.jpg

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.