Прескочи до съдържание

От Шарлероа до Брюж за 5 евро


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Търех директна връзка от летище Шарлеора до Брюж и ппопаднах на това. Цената ми се вижда невероятна, същата е и до Гент. Някой ползвал ли ги е?

 

http://www.flibco.com/en/bus-charleroi-ghent-bruges

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не мога да букна. Като стигна до регистрация става на френски и като натисна английски ме връща в началото. Няколко пъти вече, а не се оправям с френския. Някакви насоки?

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...
Щастливеца

Някой знае ли кога горе-долу Флибко пускат лятното разписание, че вече доста време държат разписанието видно едва до 28 март ?

Връзка към мнение
Щастливеца

Виж хубаво. Закъде пътуваш? Аз на 17 февруари си купих Брюксел - Шарлероа за 30 март.

 

 

Пропуснах да уточня , че става въпрос за линията Люксембург - Хан

Връзка към мнение

Сега си погледнах историята на резервациите във Флибко и виждам, че зимното разписание за Люксембург-Хаан е излязло на 16 октомври. Ако искаш да купуваш за скорошна дата, заставай в нисък старт и спринтирай веднага щом се появи. Аз гледах всеки ден, но чак вечерта имах възможност да резервирам и дотогава за 8 и 9 ноември вече бяха изкупени евтините билети, така че купих Хаан - Люксембург за 14 евро, а на обратно за 19. Може би това, че са час, също играе роля. Виж, за Шарлероа - Брюксел няма такава драма.

Връзка към мнение

И аз съм купила Шарлероа-Брюж за 5 евро.

Самолетът трябва да кацне в 7,55, а бус има в 8,00. Аз не посмях да купя за 8,00, а следващият е в 10,40.

Въпрос към ползвалите го: Има ли шанс бусът да ни изчака и да се качим в него?

Връзка към мнение

И аз съм купила Шарлероа-Брюж за 5 евро.

Самолетът трябва да кацне в 7,55, а бус има в 8,00. Аз не посмях да купя за 8,00, а следващият е в 10,40.

Въпрос към ползвалите го: Има ли шанс бусът да ни изчака и да се качим в него?

Миналата събота пътувах до Шарлероа.Самолетът кацна в 7:35 и без да бързам бях навън в 7:50.Мисля,че имате шанс.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

  Птичке, аз си купих билети Шарлероа - Брюксел и обратно без час, само с дата. Къде ги намери тези с часа?

 

До Брюксел са без час, но до Брюж и Гент са с час.

 

Dian, а дали ще има проблем да ползваме по-ранния, след като съм резервирала следващия?

Редактирано от noshtna_ptica
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

  Птичке, аз си купих билети Шарлероа - Брюксел и обратно без час, само с дата. Къде ги намери тези с часа?

Само за Брюксел билетите са с дата без фиксиран час.По останалите маршрути има дата и час на пътуване.

До Брюксел са без час, но до Брюж и Гент са с час.

 

Dian, а дали ще има проблем да ползваме по-ранния, след като съм резервирала следващия?

Не знам,може да се пробвате. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Само за Брюксел билетите са с дата без фиксиран час.По останалите маршрути има дата и час на пътуване.

Не знам,може да се пробвате. :)

Пропуснала съм да се отчета - никакъв проблем да се пътува с по-ранния автобус.  :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Някой пътувал ли с тях по маршрута Шарлероа - Нанси? Какви документи трябват при преминаване на границите - Люксембург, Франция?

От къде трябва да се вземе автобуса ( като излезеш от летището в дясно Т-зоната ли?)

Връзка към мнение

 Какви документи трябват при преминаване на границите - Люксембург, Франция?

 

Граници ли? Там практически няма граници. Лична карта и пълен напред.  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Нашето пътешествие започна да се оформя. Купихме самолетните билети до Шарлероа, но се сблъсках със следното, което ме озадачи. Билет от Шарлероа до Нанси за 1 възрастен - 10евро, за 2-ма - 35 евро. Мисля да им пиша да ги питам, но реших първо тук, ако някой знае защо е тази разлика. И още един въпрос за пътуващите с Флибко - ако самолета закъснее и изтървеш шатъла какво се случва - билетите можеш ли да ги презавериш или е по добре да се презастраховаш с времето. Самолета пристига в 22.50, Флибко тръгва в 23.45, а следващият е в 06.20. И последно спирката къде се намира спрямо летището. Мерси

Връзка към мнение

Нашето пътешествие започна да се оформя. Купихме самолетните билети до Шарлероа, но се сблъсках със следното, което ме озадачи. Билет от Шарлероа до Нанси за 1 възрастен - 10евро, за 2-ма - 35 евро. Мисля да им пиша да ги питам, но реших първо тук, ако някой знае защо е тази разлика. И още един въпрос за пътуващите с Флибко - ако самолета закъснее и изтървеш шатъла какво се случва - билетите можеш ли да ги презавериш или е по добре да се презастраховаш с времето. Самолета пристига в 22.50, Флибко тръгва в 23.45, а следващият е в 06.20. И последно спирката къде се намира спрямо летището. Мерси

Ценообразуването при Флибко е доста стройно.

Цената се променя в зависимост от свободните билети на съответната стойност.

При вас има един билет от 10 евро и следващият е в друга ценова категория - 15 евро.

Дори и да купите по отделно билетите, пак ще бъде същия резултат.

Качвали са ме без проблем в следващ автобус на фирмата, но при вас е последен за деня, та е добре да не го изпускате. :) Сигурно ще ви качат и в сутрешния, но ще има да чакате...

Пред летището спират автобусите.

На схемата, където е знака за автобус.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

На мен не ми даде възоможност да продължа, ако не съм регистрирана.

Някой знае ли дали след като си купил билет, можеш да добавиш застраховка за евентуално закъснение (т.е. ако си изтървеш полета), защото като се размислих хич не е зле да имам такава, т.к. имам смяна на Люксембург. Времето от пристигане на автобуса до излитане на самолета е 2 часа. За Флибко става въпрос.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.