Прескочи до съдържание

Здравейте, всички! :)


Препоръчани мнения

Аз съм Миро. Току що се регистрирах. За пореден път попадам "случайно" на този форум търсейки в интернет инфо за различни места по света.

 

Много обичам да пътувам. Правя го във всяко свободно време, което имам. Предпочитам да пътувам с кола, но понеже имам желание да обиколя целия свят ще се наложи да използвам и самолет малко повече. :)

 

Сам си организирам пътуванията. Засега само в Европа. Идното лято в Азия. Пътувам с приятели и почти винаги вземам и моето куче. Много обичам да ходя в планината и затова се опитвам да съчетавам пътуванията си с изкачване на някой връх.

 

Радвам се, че тук намирам много съмишленици! :)

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здрасти!

 

Да считаме ли, че имаш опит с превеждане на домашния любимец през граница и си тънък познавач на съответните изисквания, ограничения и процедури? :) Ако е така, това определено би привнесло добавена стойност към форума, а подобни въпроси вече са повдигани тук :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, имам опит с домашния любимец през граница - самолет, ферибот и автомобил.

Едва ли съм чак тънък познавач. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, имам опит с домашния любимец през граница - самолет, ферибот и автомобил.

 

Привет! :)

Иеей супер!

Тази процедура с "возенето" на домашния любимец в самолет си е истинско изпитание за мен..... Хиляди процедури и най-накрая дори не може да си сигурен дали си успял!

Връзка към мнение

Пошегувах се за тънкия познавач :)

Ще водиш ли кучето на пътешествието в Азия? :)

На мен ми е интересно дали е вярно, че на влизане във Виетнам ако човек е с куче, маркира в имиграционната форма кутийката „Водя вечерята със себе си“ :)

 

Майтапите настрана, определено считам, че познанията ти ще бъдат търсени и оценени тук. И ти пожелавам повечко пътешествия по света, за да трупаш още опит по темата :)

Връзка към мнение

Ами много е просто и в същото време трудоемко! :) Разглеждаш всеки полет като частен случай и уреждаш домашния си любимец. Най-добре е чрез офисите на самите авиокомпании, защото имат различни изисквания. А и трябва да ти запазят предварително "място" за него. Освен това си плащаш. :)

Чувал съм за едно момиче, което беше прекарало нейния Джак Ръсел в много полети в Южна Америка без специални резервации - в чантата и с ръчен багаж. Но това беше преди 6 години. Сега може и да е различно...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пошегувах се за тънкия познавач :)

Ще водиш ли кучето на пътешествието в Азия? :)

На мен ми е интересно дали е вярно, че на влизане във Виетнам ако човек е с куче, маркира в имиграционната форма кутийката „Водя вечерята със себе си“ :)

:)

За Азия ме е страх! Като си мисля за Африка също, но когато някога отида на Мачу Пикчу в Перу, ще го взема с мен.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И ние имахме премеждия с едно куче баш в планината наскоро, че много много не се пази от кал, а и явно обича да се търкаля в остатъците след кравите... дълга история :) Та, добре дошъл. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.