Magelanci.com използва бисквитки. Повече информация

• Съобщения

• Георги

Обновен списък с посетени държави   27.04.2017

Списъкът с посетени държави е обновен, има добавени нови държави и територии, малка част са премахнати и обединени с други. Добре е да метнете едно око и да обновите    
Георги

Резервирайте с връзките тук за да събирате мили

На този етап мили можете да спечелите чрез резервации в Booking.com и rentalcars.com. Повече информация ще намерите по-долу.

===================================================

Booking.com

Резервирайте през >>>Тази връзка<<< .

Категория

Нощувки, хотели, хостели, вили, апартаменти под наем

Колко мили ще получа?

4 мили за 10 евро резервационна стойност, т.е. резервация на стойност 100 евро носи 40 мили, на стойност 50 евро носи 20 мили и т.н.

Необходима информация, за да ми се признае резервацията?

Датите на пътуването и името на хотела. Последните 4 цифри от резервационния номер също ще помогнат.

===================================================

Rentalcars.com

1390352109-rc_120x60.png

Резервирайте чрез >>>Тази връзка<<< или чрез клик на логото по-горе.

Категория

Автомобили под наем

Колко мили ще получа?

6 мили за всеки 10 евро резервационна стойност, т.е. резервация на стойност 100 евро носи 60 мили, на стойност 50 евро носи 30 мили и т.н.

Необходима информация, за да ми се признае резервацията?

Дата на резервацията, дата на наемане, дата на напускане и локация. Допълнителна информация, която ще помогне - последни 4 цифри от резервационния номер. 

Редактирано от Георги
6 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

А, ако правим резервацията през връзката с мегаланци, запазваме ли си отстъпката като genius клиенти на booking?

Сподели това мнение

Връзка към мнение

А, ако правим резервацията през връзката с мегаланци, запазваме ли си отстъпката като genius клиенти на booking?

Да!

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Да!

Иххх... съжалявам, че по-рано не разбрах за магеланските мили, защото дни преди да се регистрирам тук букнах 4 нощувки за 6 човека в Южна Италия. Нищо... следващия път.

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Откъде  точно да вляза за избор на билет , тук виждам само за хотели, знам , че съм ги гледала тези сайтовете, но ми е много тегаво, все ги изпущам тези неща.

Може ли да се регистрирам по някак начин и да си имам профил  тук и директно да ми се отчитат мили , без да се щурам и търся  сайтовете,за да вляза през тях. Благодаря!

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Откъде  точно да вляза за избор на билет , тук виждам само за хотели, знам , че съм ги гледала тези сайтовете, но ми е много тегаво, все ги изпущам тези неща.

Може ли да се регистрирам по някак начин и да си имам профил  тук и директно да ми се отчитат мили , без да се щурам и търся  сайтовете,за да вляза през тях. Благодаря!

Няма от къде за билет в момента, резервирай си от където ти е най-изгодно и така. Ако искаш може да си добавиш връзката в любими на браузера, ето я тази за booking: http://booking.com?aid=368032и да си я отваряш винаги от там. 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Аз кликвам но празна страница. Нищо не се отваря. Защо?

Сега ги пробвах и четирите и си работят, с някой линк конкретно ли имаш проблем? Може временно да не е работил плъгина за пренаписване на линковете, минава се през едно go.magelanci.com първо. 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

l_150.jpg

За нас

h_500.jpg

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме. 

Екип

• Георги
  • neuromancer
  • cck
  • Mary