Прескочи до съдържание

Берлин-София -25или 26.10 с много багаж


Препоръчани мнения

Здравейте - трябват ми два броя билети с по 1 чекиран багаж всеки  - около 20-25кг, отделно ръчен.

Йизи ми дава 250 евро общо. Ако някой знае по-евтино - да търся още.....

Редактирано от aneta72
Връзка към мнение

На 26 -ти Air Berlin са 103 евро/човек с включен чекиран багаж.

На същата дата BG Air са 113 евро пак с чекиран багаж.

Връзка към мнение
Sofia to Berlin       Flight 1 25 Oct 14   Departure: 16:00 Sofia, Bulgaria - Sofia Arrival: 16:15 Belgrade, Serbia - Nikola Tesla, terminal 2   Airline: Air Serbia JU123 e Aircraft: Aerospatiale/Alenia ATR 72     Fare type: Special/Economy    
Change of plane required. Time between flights : 14:30.
    Flight 2 26 Oct 14   Departure: 06:45 Belgrade, Serbia - Nikola Tesla, terminal 2 Arrival: 08:40 Berlin, Germany - Tegel   Airline: Air Serbia JU350 e Aircraft: Airbus Industrie A319     Fare type: Special/Economy    
  • Legend:
  • e = e-ticket option,
  • EUR = Euro
 

price

travellers   flights   taxes         2 adult(s) x (38.00 + 47.88) = 171.76 EUR     total for all travellers   171.76 EUR    

AirSerbia на 25.10 е 171.76 евро през техния сайт и 166.86 евро през trip.bg, но с 14;30 ч. престой в Белград тотал за двама.

Редактирано от ivo_121212
Връзка към мнение

Здравейте - трябват ми два броя билети с по 1 чекиран багаж всеки  - около 20-25кг, отделно ръчен.

Йизи ми дава 250 евро общо. Ако някой знае по-евтино - да търся още.....

Благодаря и аз това намерих сега. Май сБГ еър - разликата е малка, но е с по-удобни часове.

Благодаря отново.

Връзка към мнение

Благодаря и аз това намерих сега. Май сБГ еър - разликата е малка, но е с по-удобни часове.

Благодаря отново.

 

Взимай Бг ер. Цената е екстра. :)

 

Off: Ми с тези цени на Изи до Берлин да се отказват от полетите. :download:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Благодаря и аз това намерих сега. Май сБГ еър - разликата е малка, но е с по-удобни часове.

Благодаря отново.

 

Сигурни ли сте, че е 113 евро на BG Air, на мен тотал за двамата от техния сайт ми го дава за 26.10 283.24 евро и 279.64 евро през трипа.

Връзка към мнение

Сигурни ли сте, че е 113 евро на BG Air, на мен тотал за двамата от техния сайт ми го дава за 26.10 283.24 евро и 279.64 евро през трипа.

233.42 EUR е от сайта на бг ер - крайна цена за 2-ма

 

 

 

7671974V.jpg

 

А от сайта на трип бг за същия полет и полета на airberlin за дата 26.10.

7671994I.jpg

Връзка към мнение

233.42 EUR е от сайта на бг ер - крайна цена за 2-ма

 

 

 

7671974V.jpg

 

А от сайта на трип бг за същия полет и полета на airberlin за дата 26.10.

7671994I.jpg

Взимам ги от тук, с разлика около 20-30 лв - дано няма проблем.

 

Hipmunk.com ми дава това :

 

attachicon.gifimage.jpg

 

attachicon.gifimage.jpg

 

attachicon.gifimage.jpg

 

attachicon.gifimage.jpg

Букнах оттук - обаче...чекинг - онлайн дали е възможен и от сата на БГ еър ли?

Сега прочетох - отворено за чек-ин 24 ч. преди полет.....Това верно ли? :blink:

Редактирано от aneta72
Връзка към мнение

 

aneta72 купувала съм билети от сайта на трип.бг и не съм имала никакви проблеми. Ако си само с ръчен багаж може да направиш чек-ин от сайта на бг ер (ако си избрала техен полет) 24 часа преди полета. Ако чекираш багаж вече с потвърждението отиваш на чек-ин гишето на летището. И не забравяйте, че бг има ограничение на регистрирания багаж - 1 бр до 23 кг.

 

Връзка към мнение

aneta72 купувала съм билети от сайта на трип.бг и не съм имала никакви проблеми. Ако си само с ръчен багаж може да направиш чек-ин от сайта на бг ер (ако си избрала техен полет) 24 часа преди полета. Ако чекираш багаж вече с потвърждението отиваш на чек-ин гишето на летището. И не забравяйте, че бг има ограничение на регистрирания багаж - 1 бр до 23 кг.

Оф, лошото е, че не пътувам аз, а двама "аборигени" се прибират.... Имат и чекиран багаж. Значи с потвърждението - на гишето - там ли ще им издадат билети. С БГ еър са. В условията им за багаж имат изключение за Берлин и пише, че може 2х23кг на човек, та затова се полакомих. Ще видим, дано не изпищят . Утре ще звънна в Бг еър, за потвърждение.

 

Много ми е приятно, че те срещам и тук. :)  Да не забравиш за поздравите до Карло Мента.

Връзка към мнение

Не разбрах откъде ги букна и на каква цена , но относно чек-ин да , възможно е от страницата на БГ Ер.

Щом имате чекиран багаж защо ви е да чекирате онлайн ?

С резервацията на чек-ин ще им издадат бордни карти и ... това е.

Връзка към мнение

Не разбрах откъде ги букна и на каква цена , но относно чек-ин да , възможно е от страницата на БГ Ер.

Щом имате чекиран багаж защо ви е да чекирате онлайн ?

С резервацията на чек-ин ще им издадат бордни карти и ... това е.

От Хипмънк. Благодаря ти. Общо 285 долара за двама. Ако важи и това за двония багаж ще е супер. Да, май няма смисъл от онлайн чекиране. Не помислих изобщо. По-скоро мислех да нямат такса за издаване на бордна карта на место, вместо разпечатан билет.

Връзка към мнение

Оф, лошото е, че не пътувам аз, а двама "аборигени" се прибират.... Имат и чекиран багаж. Значи с потвърждението - на гишето - там ли ще им издадат билети. С БГ еър са. В условията им за багаж имат изключение за Берлин и пише, че може 2х23кг на човек, та затова се полакомих. Ще видим, дано не изпищят . Утре ще звънна в Бг еър, за потвърждение.

 

Много ми е приятно, че те срещам и тук. :)  Да не забравиш за поздравите до Карло Мента.

 

Да на чеки-ин гишето ще им издадат бордни карти и ще чекират багажа. А щом има такава промоция - няма защо да се притесняваш.

:offtopic: Ще предам поздрави на Карло Мента и от виното му смятам да опитам -_- И аз се радвам да те видя тук :)

Редактирано от woman_in_white
Връзка към мнение

И да, имат втори безплатен куфар по берлинския маршрут, така че със сигурност България Ер са правилното решение :) Още като видях темата ме засърбяха пръстите да пиша за втория куфар, че никой не го беше споменал, но сте го разнищили.

Връзка към мнение

И да, имат втори безплатен куфар по берлинския маршрут, така че със сигурност България Ер са правилното решение :) Още като видях темата ме засърбяха пръстите да пиша за втория куфар, че никой не го беше споменал, но сте го разнищили.

Благодаря за потвърждението! Не бях сигурна. А, търся ...аз, че и пари нямат, пък аз плащам..букването.. :)

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.