Прескочи до съдържание

Здравейте!


Препоръчани мнения

Казвам се Снежана и обожавам да пътувам. При вас намирам много полезна информация, жалко, че чак сега ви открих. Била съм в Европа основно- Франция /Париж, Кан, Марсилия/, Италия /Рим, Флоренция, Пиза, Генуа/, Испания /Марбея, Палма де Майорка, Барселона/, Белгия /Брюксел и Брюж, Льъвън, Антверпен/, Холандия /Амстердам/, Турция /Истанбул/ и Хърватия /Дубровник/. В Азия -Сирия/Дамаск/, За сега е май само това. Надявам се да имам и екзотични и далечни дестинации с ваша помощ. Благодаря!

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хахаха, такъв ми е ника в БГ мамата, та по навик.

Здравей! Засичала съм те в бг мама в темата за круизите :). И аз се изненадах, че си Снежана :). Аз също съм отскоро тук :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, видях те тук тебе аз, ти си ползваш също ника от мамата. Ох, мен много ме е яд,, е чак тези дни се зачетох тук, бая пари щях да спестя от самолетните билети до Лас Палмас, но нищо. За следващата дестинация ще знам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, видях те тук тебе аз, ти си ползваш също ника от мамата. Ох, мен много ме е яд,, е чак тези дни се зачетох тук, бая пари щях да спестя от самолетните билети до Лас Палмас, но нищо. За следващата дестинация ще знам.

 

Има доста хора пишещи и в бг мама и тук. Някои са със същите никове, а други не :rolleyes: .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще ходя края на януари, начална точка за круиз по Канарите ми е. Половината билет е с райън еър от мадрид и там е ок, ама първата половина е с БГ еър, а цената до Мадрид хич не ми излезе симпатична, а се и забавих с ден и хвръкна с още 100 лв. , ама не ми се цъкаше да издирвам някакви хватки , които тук видях вече разцъкани наготово, пу. Нищо, няма да казвам на мъжкото тяло, той е доволен, че му изработих с 200 евро по-евтина цена от първоначално планираната.

Връзка към мнение

Гледай кво нещо е животът!

 

Седиш с някого г@з до г@з в класната стая в основното училище преди ехееее.... години :) и после изведнъж БАМ! - (съ)магеланци! :)

 

...И венсеремос, де :)

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Ха, Снеже, чак сега загрях откъде ми е познат ника ти. Да видим дали ще ме познаеш, че в бг-мама съм с друг ник и аватар.

Добре си дошла и спортни поздрави ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.