Magelanci.com използва бисквитки. Повече информация

Георги

Какъв да е следващия артикул с нашето лого?

78 магеланци са гласували

1. 1. Какъв да е следващия артикул с логото на магеланци?

• Тениски
      21
    • Етикети за куфар
      38
    • Ключодържатели
      13
    • Шапки
      13
    • Календари
      9
    • Друго (пояснете)
      11

Моля, влез или се регистрирай за да гласуваш в анкетата.
41 мнения в тази тема

До момента колекцията ни е само от значки, но ще я разширим, надявам се много скоро. Все пак ще съм благодарен, ако гласовете в анкетата покажат посоката, в която да се ориентираме :)

Почти сигурно следващия артикул ще е етикет за куфари. В процес сме на доуточняване на детайлите. Ще са пластмасови, подобно на дебитните/кредитни карти, надявам се с добро качество на печата. 

Тениските също ще са почти задължителни, но тук има някакви пинизи с технологията на печат, които трябва да се проучат.

Календари не са лоша идея, но може би трудна за изпълнение на този етап, защото са артикул със срок на годност. Докато при другите предмети няма проблем да се набълбукаме с голям тираж, който дори да върви бавно ще мине рано или късно, то с календарите не е така. Трябва да видим и доброволци да дарят хубави снимки за календара...ако има такива. Доброволци де, снимки бол :)

Някакви други идеи да имате? Нещо, което да е от полза на път, да може да се гравира/брандира лесно и да не изисква огромен тираж?

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Аз бих била безумно щастлива, ако имам магнитче "Магеланци"  :)

7 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Тъкмо да предложа шапки и гледам, че има в анкетата. Иначе ако потрябват снимки, давам с удоволствие, ама както ме мързи да качвам в нета трудно ще стане избирането 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Предложенията са страхотни! Аз бих допълнила химикали, книгоразделители :)

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Аууу, магнити, как можах да забравя! И предполагам няма да е сложно, само дизайн ще измислим :) Давайте още идеи!

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Отметнах календари, защото снимките отпечатани на тях ще оставят наистина добър спомен, обаче трудностите, които изтъква Георги наистина биха били пречка. Затова се присъединявам към предложението на Крумчов :)

2 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Ако прибавите колани за куфари - или каквото там му е названието - би станал великолепен комплект с етикета за куфари. Ярък, виждащ се отдалече - изключително полезна вещ, но и създаваща настроение. Веднага ще си поръчам един  :rolleyes:

4 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Аз предлагам нашивка за раница за пътуващите ексклузивно с ръчен багаж. Мисля, че стават сравнително лесно, но ако не стане гласувам за етикет за куфар.

7 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Предложенията са страхотни! Аз бих допълнила химикали, книгоразделители :)

Ооо това с книгоразделителите ми харесва. Но ако може едно малко подобрение - примерно да са ламинирани и да има по някое и друго послание за пътешественици (нещичко което да те накара да се усмихнеш)!

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Гласувах за шапка, но бих се радвала и на етикет за куфар. Магнити, ключодържатели и разделители за книги са добра идея като сувенири по принцип, но според мен е хубаво да са такива предмети, които да дават възможност магеланците да се разпознават. Бих се чувствала страхотно, ако разхождайки се нахлупила шапка с логото срещна друг магеланец с шапка или тениска и по тях се разпознаем. Би ми било много приятно.

9 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Магнити (има много колекционери) и шапки, разбира се...

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Етикети и магнит.

3 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Етикет и магнит май ще са следващите, с оглед на популярност и това колко лесно се правят. Ще впрегна ВИП-а да свърши малко работа по дизайна, ако не го мързи :) След това сигурно тениски и останалите неща...

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Леле, избива ме на простотия и бих казал кондоми. Иначе книгоразделителите и магнитите звучат ок, но аз бих заложил на нещо по-практично, например запалки или готини тениски.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Нaпрaво се чудя дaли дa не се обидя, че си зaбрaвил мaгнитите....инaче товa с хaлбите звучи добре или по-скоро дa се сложи лого нa чaши зa кaфе :)

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Етикети за куфар. Може би  също и надуваема топка или надуваема възглавничка с логото на магеланци - да се разпознаваме и по плажовете на света. :) А за дигиталните маняци - USB-флашки. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Нашивки, всеки може сам да реши къде да ги сложи-върху раница, яке, дънки, блузи и т.н.

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Етикети за куфар... с пожелание нито една авиокомпания да не успее да ги изгуби:-)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Малки триъгълни флагчета.

Стават за :

1. Снимане по различните места на света, когато не си се вредил с голямото знаме.

2. Сложено на пръчка могат да го ползват туроператорите за да си събират групата.

3. Висящо на ръчния багаж ще се разпознаваме по летищата.

4  ....? ....../ вие кажете - сигурна съм ще се сетите и за други приложения/

Сетих се и за шалчета с логото - кърпи или такива дълги като на футболните фенове.

И ще са практични и ще са ни знак.

Могат да се ползват и за всички споменати по горе неща. Даже май са по-удачни от флагчетата. :))

п.с.  - за да не спамя темата със загатките, тръшкам се с една молба - не мога да се класирам сред позналитеq щото сте много и сте бързи, ама ще съм щастлива някой да ми подаде щафетка без заслуга. Благодаря :))

5 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Като ще мислим щуротии - ето още една: гривни с печат на логото, от тези спортните, изглеждат  гумени, но не знам от какво точно са направени :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Мострата на етикета за куфари е готова. Само трябва да ида в четвъртък да си я взема, ще видим дали ще ми/ни хареса и как ще продължим нататък :)

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Готова съм за тест на издържливост на мостри. Скоро ще тътрузя куфар. Ако трябва и ще я тормозя/мострата/  :))

3 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

И аааааааааааз искам да тествам... моля, моля, моля, моляяяяяя! Анжелико, ти си дружка, ще дадеш рамо... хахах

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

l_150.jpg

За нас

h_500.jpg

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме. 

Екип

• Георги
  • neuromancer
  • cck
  • Mary