Magelanci.com използва бисквитки. Повече информация

• Съобщения

• Георги

Обновен списък с посетени държави   27.04.2017

Списъкът с посетени държави е обновен, има добавени нови държави и територии, малка част са премахнати и обединени с други. Добре е да метнете едно око и да обновите    
Георги

Какъв да е следващия артикул с нашето лого?

78 магеланци са гласували

1. 1. Какъв да е следващия артикул с логото на магеланци?

• Тениски
      21
    • Етикети за куфар
      38
    • Ключодържатели
      13
    • Шапки
      13
    • Календари
      9
    • Друго (пояснете)
      11

Моля, влез или се регистрирай за да гласуваш в анкетата.
41 мнения в тази тема

Галка, нямам все още мостра. Изразих готовност за тестване. Обаче идеята за взаимопомощ ми хареса - ще се тръшкаме заедно !!!!! Жоре, ти сигурен ли си, че можеш да понесеш баш наш'те мрънканици? Дай да не почваме с лошото и да си получим директно тестерите.... м?

2 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Етикети и магнит.

Етикети и магнит.

И аз съм "за" .. Имам над 200 магнита сигур... кога ли ще ги преброя. Нямам място на хладилника.  :)  И на мен качването на снимки ми е трудно, че нещо телефона се прецака. 

Редактирано от Мира

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Галка, нямам все още мостра. Изразих готовност за тестване. Обаче идеята за взаимопомощ ми хареса - ще се тръшкаме заедно !!!!! Жоре, ти сигурен ли си, че можеш да понесеш баш наш'те мрънканици? Дай да не почваме с лошото и да си получим директно тестерите.... м?

Първо точки трябва да се трупат, тестера си е само за мен :)

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Струва ми се, че би било хубаво да има и колани за куфар.

Нещо такова

0002127628984_500X500.jpg

Редактирано от Nine

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Искаме тениски :danced:

Най-вероятно ще са тениски, хубавото е че идва зима и няма да ме юркате много, а ще гледам за пролет да са готови :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Най-вероятно ще са тениски, хубавото е че идва зима и няма да ме юркате много, а ще гледам за пролет да са готови :)

То вярно, че идва зима, ама магеланци масово се изселват кой към Мавриции, кой към Тайланд, кой към Шри Ланка и т.н., та ти много не се успокоявай. ;)  :P

Зима, не зима тениски си трябват. :)

5 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Леле, какви бираджии сте вие, че не сте се сетили за един от най-важните атрибути по време на пътуване   :lol:  :P

Бирена отварачка (може в комбинация с ключосъдържател):

chrome-personalized-bottle-opener-keycha

dog-tag-bottle-opener_belgiumbrewery_lar

:)

Редактирано от Meidj
1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Леле, какви бираджии сте вие, че не сте се сетили за един от най-важните атрибути по време на пътуване   :lol:  :P

Бирена отварачка (може в комбинация с ключосъдържател): ...

Уникредит имат много интересен продукт - магнитче отварачка :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Бирена отварачка (може в комбинация с ключосъдържател):

:)

Е, хайде сега, за какво им е на бираджиите отварачка ...

• Тате! - беше му разказвал Петьо. - Колегите ми от Бостънския университет са много задръстени... Пристигам на един купон, гледам - всички седят и не пият. Има бира, пък не пият. Питам ги защо не отваряте шишетата? Викат – няма отварачка! Че к’ъв ви е проблемът? Няма с к’во да отваряме, викат, това ни е проблемът! Представяш ли си, тате, какви загубеняци, не могат да си отворят бирата!
  •  А ти какво направи, мойто момче?
  •  Ами открехнах ги...
  •  Бирите ли?
  •  Не, загубеняците ги открехнах на номера. Гледайте ме в ръцете - викам... Лук тук! Вземам една бира и прас капачката! - на перваза на прозореца. Вземам друга бира, вадя си ключовете и я отварям с ключ... Третата я отворих на бравата на вратата. Четвъртата капачка - цст! - на ръба на един стол. Тия ливади от моя курс направо паднаха от столовете! Седят и викат - импосибъл! Не е импосибъл, им викам, всичко е посибъл, щом си майстор! Дайте една вилица, бе леваци! Дадоха ми вилица... И аз с вилицата - прас капачката!... Обрах им точките! Ръкопляскат, викат! А аз им казвам - това в България и децата го могат... То се учи в пети клас...

Гошо се усмихна, сякаш и в момента слушаше разказа на сина си за студентския купон. След тоя купон Петьо станал известен в целия Бостънски университет. Всички почнали да си отварят бирите по прозорците и по вратите, с вилица и с ключове, и нарекли този метод на сина му - „Принципът на Питър“...

"Нашингтон", Михаил Вешим

Редактирано от Zaro

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Е, хайде сега, за какво им е на бираджиите отварачка ...

Това ме подсети за една случка отпреди няколко години в Италия, когато си бях взел една пивка Морети 660-ка за хотела - тръгвам да я отварям с ключа от вкъщи, както бях правил с около още поне 300-400 бири преди това, и хоп, дългата му част ми остана в ръката... Добре че имаше кой да ми отвори у нас после :lol:

Сещам се и за случка с ключалка на баня в Словакия, която никога повече не беше същата след отварянето на един Злати Бажант :lol:  :lol:

За бастуни като мен хората са измислили отварачките :) Пък и аз пия най-често в гората, където няма остри ръбове, или във влака/рейса, където не искам да ставам атракция с "принципа на Питър" :))) 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Абе вие шегувате ли се? Отварячки, тирбушони, ключове, гайковерти...

И за да не съм извън темата - след тениските предлагам преносими зарядни, известни като power bank :)

3 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Този пост ме подсети, има табела на летището в Пукет, от февруари няма да пускат хора с преносими зарядни над определен капацитет. За съжаление, не помня колко беше. Моето така и не съм го ползвал още, нито го мъкна с мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Този пост ме подсети, има табела на летището в Пукет, от февруари няма да пускат хора с преносими зарядни над определен капацитет. За съжаление, не помня колко беше. Моето така и не съм го ползвал още, нито го мъкна с мен.

На DMK ги видях още миналото лято, но забравих да ги снимам, затова пък изрових инфото в мрежата, в страницата на... BKK :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

l_150.jpg

За нас

h_500.jpg

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме. 

Екип

• Георги
  • neuromancer
  • cck
  • Mary