Прескочи до съдържание

Затъмненията и твърденията на НАСА?


Monika_Koko

Препоръчани мнения

От два дена чета за това, че щяло да има затъмнения тази година - декември. Първо бяха 3 дена ...сега стана 6 дена... Има ли истина в това? Леко се притесних, защото имам билети вече за 20 декември за Куала Лумпур.  А страхотиите от рода на бури и катаклизми не ме зареждат с радост и оптимизъм за така чаканото ми пътешествие.

Връзка към мнение

Тази новина ми прилича малко на свършека на света по календара на маите :P Че и горе-долу по същото време се пада ;)

Редактирано от Hayasko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

От два дена чета за това, че щяло да има затъмнения тази година - декември. Първо бяха 3 дена ...сега стана 6 дена... Има ли истина в това? Леко се притесних, защото имам билети вече за 20 декември за Куала Лумпур.  А страхотиите от рода на бури и катаклизми не ме зареждат с радост и оптимизъм за така чаканото ми пътешествие.

 

Явно е било от тяхната версия на НеНовините, т.е. шега. Иначе смятам, че за последния половин век НАСА си е изградила доста по-голям (меко казано :-) авторитет и правдоподобност на изявленията от разни "пророци", "ясновидци" и обикновени конспиралници, та докато не видя някаква подобна "новина" на официалния им сайт (www.nasa.gov), не я смятам за достоверна, нещо повече: считам, че имам всички основания да скъсам "новината" от подигравки :)

Тази новина ми прилича малко на свършека на света по календара на маите :P Че и горе-долу по същото време се пада ;)

 

Ама той тогава светът свърши точно както си трябваше. Сега всички сме просто симулации в огромен компютър! :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Благодаря  на всички за успокоението. Аз също подходих към новината с известо недоверие...но нали сме се научли да търсим второ мнение:)

Връзка към мнение

Благодаря  на всички за успокоението. Аз също подходих към новината с известо недоверие...но нали сме се научли да търсим второ мнение :)

 

Аз съм ей на тоя принцип относно "апокалиптичните пророчества": 1. надали са верни и 2. ако пък в мноооооооого краен случай вземат че се окажат верни (примерно НАСА и всички крият до последно за да няма паника, а разните "пророци са били прави през цялото време") и в края на краищата всички сме на път да умрем, надали обикновените хора ще се спасим и много по-забавен начин ще е краят да стане грандиозно с някакъв апокалипсис :) (справка филма "2012") така че ситуацията си е win-win отвсякъде. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.