Прескочи до съдържание

База Дубай


Препоръчани мнения

Мира, много забавно разказваш, четох и тази и другата тема с много голямо удоволствие. Надявам се, че няма да е много нахално да ти задам тук конкретен въпрос за Дубай. Чудя се точно каква еднодневна екскурзия от Дубай да организирам, освен Абу Даби. Всъщност сеолебая между Хата Херитидж Вилидж и еднодневна Ейст Кост. Ще ти бъда мно бладорна за съвета, Разбира се, съм напълно отворена и за други предложения. Предварително благодаря!    

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Aко пише от Android би трябвало да има кирилица . iOS има задължително.

 

 

П.П. Не разбрах защо в Банкок може да се събудиш без някой орган , за какво му е на травестита или който и да било органа ми  :lol:  ??

 

 

Да, има много отвличания, както и в доста други азиатски държави. Нашата авиолиния също е като въздушна линейка, и онзи ден бях във Сеул, за лечение на Дроб, но се оказа че имали и готов за трансплант, без даже да са им дали диагноза че ще им трябва, и те разбира се са се съгласили да се направи операцията.

А преди 2 години мисля ( нещо извън темата с органите) превозих Малала, пакистанчето, от Пакистан до Англия, което талибаните застреляха в главата, и взе на скоро нобелова награда, за това че не спира да подканва жените и младите момичета да се образоват в Пакистан. Сега мисля живее в Щатите. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Мира, радвам се, че разказваш! 

За Авганистан имам сведения от първа ръка. Имам позната, която работи там от 3-4 години за немска фондация, която всъщност си е правителствена организация. Дейността им е свързана с консултации и обучение за създаване на държавната им администрация, съдебните институции и ей такива. Преди година последно сме говорили и казва, че се движи с охрана, в къщата й има охрана непрекъснато. Все още е доста опасно там. 

Благодаря и на вас Clete, dа, опасно е, наистина, не случайна е охраната :( 

Връзка към мнение

Мира, много забавно разказваш, четох и тази и другата тема с много голямо удоволствие. Надявам се, че няма да е много нахално да ти задам тук конкретен въпрос за Дубай. Чудя се точно каква еднодневна екскурзия от Дубай да организирам, освен Абу Даби. Всъщност сеолебая между Хата Херитидж Вилидж и еднодневна Ейст Кост. Ще ти бъда мно бладорна за съвета, Разбира се, съм напълно отворена и за други предложения. Предварително благодаря!    

Здравейте и на вас, лично аз бих препоръчала Хатта, особено ако си букнете трипа чрез фирма, тъй като ще ви спретнат чудесна програма. Има доста да се види, и да се почувства бедуинското гостоприемство :) 

Връзка към мнение

И аз бях позабравила да пиша на кирилица, но е трудно само първите няколко седмици, с практика и желани ще свикнеш да пишеш бързо и на кирилица. Това като за добре дошла и от мен. Наистина доста интересен списък от страни, ще чакам да разказваш.

Аз никога не бях писала на кирилица и днес, в ден за почивка, изкарах целия ден да пиша и отговарям, като типичен първолак :) С радост ще споделям това което съм видяла, и нещата които са ми се сторили смешни, или различни от нашата култура .

 

За 1ви път, когато завърших курса за стюардеси в Бахрейн, ни пратиха до банката да си отворим сметка. Във една от графите имаше место за a/c type, и аз като вече веща стюардеса, попълних гордо Боинг 767  :lol:  А те са искали да напиша вида на сметката, която си отварям. Хихи 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.