Прескочи до съдържание

Въпрос за iDBUS


Препоръчани мнения

Здравейте!

Някой ползвал ли е тези автобуси?

http://booking.idbus.com/ScheduleSelect.aspx

 

Дават добри цени за Милано-Ница, Марсилия, Екс..., както и за Марсилия-Барселона.

 

Благодая за споделения опит предварително.

Връзка към мнение

Аз, преди 2 седмици за пръв път от БРЮКСЕЛ до Париж. Евтина и по-бавна алтернатива са от TGV или Thalys, но пък са точни, климатизирани и имат wifi (бавно, но го има, особено по-напред в автобуса).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз, преди 2 седмици за пръв път от БРЮКСЕЛ до Париж. Евтина и по-бавна алтернатива са от TGV или Thalys, но пък са точни, климатизирани и имат wifi (бавно, но го има, особено по-напред в автобуса).

 

Калояне, златен си :) Точно такива параметри ме интересуват. Устройва ме много от Марсилия до Барселона - промо цените са 15 евро. Благодаря ти!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Моля :-) супер е промоцията, възползвай се :-) впрочем правителството има план да либерализира автобусния транспорт във Франция, в момента лимитиран и мнооооого регламентиран, за да не се прави конкуренция на SNCF. Ако това стане транспортът в цяла Франция ще стано много по-достъпен а и SNCF може да реши да си намали малко тарифите (безобразни вече). В момента само IDBus i Eurolines оперират във Франция, и то само по международни маршрути, като първите са филиал на SNCF. Така че да видим. Ако имаш други въпроси питай :-) аз много се колебаех дали да ги пробвам, понеже гонех дълъг полет от Париж, но в крайна сметка пристигнах навреме и пътувах комфортно. Забравих да кажа, че за разлика от Ивкони имат тоалетна в автобуса (но не знам как е, не я ползвах).

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Моля :-) супер е промоцията, възползвай се :-)

 

Да, цената е отлична. Изкушавам се да взема билет и от Милано до Ница.

Връзка към мнение

....В момента само IDBus i Eurolines оперират във Франция, и то само по международни маршрути, като първите са филиал на SNCF.

Английската Megabus също има маршрути от/до няколко френски града (без вътрешни линии).

Тулуза - Барселона например ноември и декември еднопосочен е между 4 и 9 паунда според датата.

А в началото,  когато пускат билетите за следващ период, има и доста билети по 1 паунд по много дестинации.

(също пишат, че имат Wi-Fi , но не съм ги ползвал, засега )

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Английската Megabus също има маршрути от/до няколко френски града (без вътрешни линии).

Тулуза - Барселона например ноември и декември еднопосочен е между 4 и 9 паунда според датата.

А в началото,  когато пускат билетите за следващ период, има и доста билети по 1 паунд по много дестинации.

(също пишат, че имат Wi-Fi , но не съм ги ползвал, засега )

Имат Wi-fi, ама само в UK. Поне миналата година по това време беше така. Мине ли през тунела, wi-fi-то спира. Макар, че аз съм пътувал само от Лондон до Амстердам, нямам идея как са маршрутите от Франция, може ситуацията да е друга.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сигурно

 

Какво толкова се хванахте за тоя Wi Fi ? Чудо голямо , че го няма за няколко часа  :)

Сигурно някои се хранят през електронната поща  :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.