Magelanci.com използва бисквитки. Повече информация

Георги

Персонализирани етикети за куфар - 250 магелански мили

71 мнения в тази тема

Изработени са от PVC, подобни на дебитните карти. Етикетите съдържат следната информация: вашето магеланско име, истинско име, имейл адрес и телефон. Ето го шаблона, като гледайте да не обръщате внимание на хумора на VIP-а :)

Лице:

10805453_10152544443507099_73099839_n.jpg

Гръб:

10799781_10152544484112099_1034327417_n.jpg

Ето така изглеждат на живо:

PB290616.JPG

PB290617.JPG

Цена: 250 магелански мили за 2 броя

Доставка: 50 магелански мили по куриер в рамките на България или безплатно на някоя магеланска среща  :)

Международна доставка: След запитване, но ще е в рамките на 50-100 магелански мили

13 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Ъъъъъъъъъъъъ, изобщо не знам що значат 250 или колкото там точки, но моля ДВА етикета за мен :) След 2 седмици точно съм си в България за един уикенд, така че искам да си ги взема, ако може :) Благодаря! 

Редактирано от Rainy

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Ъъъъъъъъъъъъ, изобщо не знам що значат 250 или колкото там точки, но моля ДВА етикета за мен :) След 2 седмици точно съм си в България за един уикенд, така че искам да си ги взема, ако може :) Благодаря! 

Кротко :) Виж си под профилната снимка вече имаш някакви точки, няма да ти избягат етикетите лека полека :)

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Темата за Командир Ащар заслужава място във форумния фолклор не по-ниско от тази за "Батак"! А етикетът на живо изглежда много ... ефирен.

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Кротко :) Виж си под профилната снимка вече имаш някакви точки, няма да ти избягат етикетите лека полека :)

Ама що ми слагаш юзди сега  :lol:  Бе долу горе зацепвам що значат точки, просто индикирам че си искам етикетите без значение колко точно са тези точки :) 

2 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

post-1-0-79000100-1417291392.jpg

Тъкмо да не си бъркаме раничките, че и аз имам същата, а май и още няколко магеланци (поне за един се сещам ;)  )

3 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Къде по-точно трябва да се гледа?

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Къде по-точно трябва да се гледа?

Ти нямаш, за това при теб не пише нищо :) Появява се един ред с текст точно над "Посетени държави"

Сподели това мнение

Връзка към мнение

А мога ли да си купя две карти?

Не, не се продават. Общо взето като резервираш през линковете или чрез дарение може да трупаш точки, обяснено в тази тема. После тях да ги размениш срещу карти. Може и тази тема с често задавани въпроси да погледнеш, ако има още нещо неясно. Ако и там го няма отговора, питай :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

И аз искам 2 етикета. Каква информация Ви е нужна? Как ще ги получа?

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Едно супер приложение на картата.Климатикът си работи докато сте на плаж.

post-1326-0-53158800-1454982135_thumb.jpeg

19 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

До 2 дни може ли да имам такава карта? на 17 април заминавам за Перу и Боливия. Ако е свободво знамето мога и него да взема.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

До 2 дни може ли да имам такава карта? на 17 април заминавам за Перу и Боливия. Ако е свободво знамето мога и него да взема.

Картите се разменят срещу 250 магелански мили за 2 броя. Георги, когато види темата ще ти отговори дали ще може да реагира толкова бързо.

Иначе, знамето е в Хондурас. Ето темата за него.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Не, толкова бързо не става, процеса е бавен. Да речем седмица като минимум, а и трябва мили да събереш първо :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Може ли и за мен етикет,ако все още има.

Има :) Но, наскоро пусках поръчка и ще поизчакаме поне 3-4 човека да се съберат. Ще пиша на лични за необходимите данни. 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

А тези, които нямат мили, а много искат етикет, може ли да се включат в поръчката? :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнение

attachicon.gifPB290617.JPG

Хубаво са изтрити данните на снимката, но добре би било и в реалността да не се виждат и картата да е в някаква калъфка. Не ми се струва добра идея случайни хора до теб в самолета или на летището да ти виждат телефона и мейла. Някои по атрактивно изглеждащи магеланки могат да имат сериозен проблем от публичното показване на подобни данни ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Трябва да имате поне 250 мили и картите са комплект от 2, може да пише различни неща на двете, ако искате. Евентуално правя изключение, ако на някой не му достигат мили на честна дума, че ще се постарае да ги събере :)

До няколко месеца ще има и друг вариант за покупка, но за момента е само с мили. Индиректно, мили може да съберете и с дарения чрез Paypal, 250 мили са 25€. http://magelanci.com/donate/

Хубаво са изтрити данните на снимката, но добре би било и в реалността да не се виждат и картата да е в някаква калъфка. Не ми се струва добра идея случайни хора до теб в самолета или на летището да ти виждат телефона и мейла. Някои по атрактивно изглеждащи магеланки могат да имат сериозен проблем от публичното показване на подобни данни ;)

Съвсем спокойно може да завъртиш картата да е с данните скрити към вътрешността на раницата/куфара. Както е на първата снимка. 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Проблем могат да имат и служители в държавна администрация:-))).Но пък си е гъзария подобен род карти закачени на куфар. М/у другото в Милано миналата седмица видях едни американци със закачени шарени карти с надпис от рода"не отваряй и не пипай"....:-)).

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Ето един малко по дискретен етикет само с името, но има и такива при които само при отваряне се виждат данните.

G3132-08.JPG?lastmod=1473864256.14437533

muanyag-borond-cimke.jpgE0735B362FB0CF5B692C5AFB16E93681-500x500

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

l_150.jpg

За нас

h_500.jpg

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме. 

Екип

• Георги
  • neuromancer
  • cck
  • Mary