Magelanci.com използва бисквитки. Повече информация

• Съобщения

• Георги

Обновен списък с посетени държави   27.04.2017

Списъкът с посетени държави е обновен, има добавени нови държави и територии, малка част са премахнати и обединени с други. Добре е да метнете едно око и да обновите    
Георги

Персонализирани етикети за куфар - 250 магелански мили

71 мнения в тази тема

Искам да поръчам комплект етикети, като на двата да пише различни неща. Чакам инструкция кога / къде да пратя данните за изписване :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

ОК, мисля че събрахме хора за един тираж, ще ви пиша на желаещите съвсем скоро. 

Може би тук е мястото да обявя, че ако някой се чуди, най-вероятно сега е момента да поръча, защото не съм сигурен, че ще продължим да предлагаме това напред във времето. Бонус програмата ще се преобрази, ще има повече неща, които да се заменят срещу точки и може би етикетите ще са жертви на тази промяна. Не е гарантирано, но ако се чудите, сега е момента :) Ако на някой не му достигат мили, няма проблем да мине на - за известен период от време. 

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Тогава аз поръчвам един чифт!

2 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Георги, аз имам желание да се сдобия с комплект етикети, но честно да си призная нямам представа кога ще имам възможност да наваксам с милите, а не ми е удобно да задържам много във времето с опцията "за известен период от време". Може ли да ме ориентираш горе долу кога се очаква да преминем към новата бонус програма? И евентуално колко дълъг би бил този "известен период"? Във всеки случай искам да се запиша за получаването им. Нямам спешна работа, така че мога да чакам да се съберат хора за следваща поръчка, колкото е необходимо.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Като знам колко малко мили имам, ще трябва сигурно доста да чакам, но все пак, ще се наредя на опашката и аз ;)

Няма ли друг начин за дарение, освен през PayPal? Не си падам по електронните разплащания.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

...

Няма ли друг начин за дарение, освен през PayPal? Не си падам по електронните разплащания.

Аз го правя чрез кредитната карта.

Лесно и удобно е.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Мари, ще пуснеш ли линка за даренията през ПейПол.

Няколко пъти се сещам за него и все не успявам да го открия, а после забравям.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Мари, ще пуснеш ли линка за даренията през ПейПол.

Няколко пъти се сещам за него и все не успявам да го открия, а после забравям.

Заповядай, Еми!

Дарения!

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Абе колкото толкова, който иска етикети да пише до неделя вечер краен срок, нужните мили ще ги оправяме в последствие. Само желание да има, начин ще се намери :)

Не е задължително да се прекрати издаването на етикети,  но в момента е много трудоемко и се чака месеци, докато се съберат хора за поръчка, а през това време на първите им става леко досадно :)

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Може би тук е мястото да обявя, че ако някой се чуди, най-вероятно сега е момента да поръча, защото не съм сигурен, че ще продължим да предлагаме това напред във времето. 

Видя ли... въпрос на реклама е! ;)

4 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

ОК, ако има интерес може би за в бъдеще ще ги направим месечна или двумесечна инициатива. Ще обява от кога до кога събираме заявки за етикети, после останалите ще чакат още 2 месеца и така...

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Искам и аз етикети, отдавна се мъча да събера милите, но не ми се получава. За напред ще гледам всичките ми резервации да минат през сайта.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

ОК, ако има интерес може би за в бъдеще ще ги направим месечна или двумесечна инициатива. Ще обява от кога до кога събираме заявки за етикети, после останалите ще чакат още 2 месеца и така...

Според мен не е лошо да има и вариант с директно плащане на определена сума.

5 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Проблемът не е в сумата, а в количествата. За чифт етикети производителят сигурно даже няма да си включи машините. Единичните бройки и малките тиражи винаги излизат много по-скъпо, защото има подготвителни и довършителни дейности, които като обем (и себестойност, разбирай - цена) са константни. Например калиброване на принтера, настройка на цветовете - пуска се печат на пробни екземпляри и това се включва в крайната цена на продукцията. При това няма никакво значение дали след като всичко е настроено, ще пуснеш 5 етикета или 50.

Според мен решението няколко пъти в годината да се обявяват дати за събиране и изпълнение на поръчки е добро. Това може по някакъв начин да се стикова със сБирките, така че да се изпилят логистичните разходи. Или, както сега ще се случи, етикетите да се комплектоват с календарите и да се спести една куриерска такса.

P.S. Между другото, сигурен съм, даренията към форума също се конвертират в мили, само че не можах да намеря къде го пише това. Все пак помня обменния курс: 1 лев = 5 мили :)

Тоест всички, на които не им достигат мили (и аз в това число) имат решение на проблема си.

Редактирано от captain_oveur
6 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Проблемът не е в сумата, а в количествата.

...

Моето изказване е във връзка с по-лесния начин да се сдобият с етикети всички, които желаят.

Не всички следят и събират мили, но всеки може да плати определена сума за етикети.

Чудесна е идеята да се пускат регулярно дати!

...

P.S. Между другото, сигурен съм, даренията към форума също се конвертират в мили, само че не можах да намеря къде го пише това. Все пак помня обменния курс: 1 лев = 5 мили :)

Тоест всички, на които не им достигат мили (и аз в това число) имат решение на проблема си.

Веднага помагам. В този пост. Цитирам от него:

Колко мили ще получа?

Всяко дарено евро ще ви донесе по 10 мили. При дарение от 10 евро, получавате 100 мили и т.н.

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Ще го има и това, сега като имаме регистрирана фирма ,ръцете са развързани за всякакви варианти. Но ще трябва ден-два да седна и да помисля хубаво как ще излезнат сметките. При сегашни цени, ако обърнем даренията в левове излиза, че етикетите струват 50лв, което е доста. Но това е така, само ако приемеш левова равностойност на милята, което не е особено коректно. Може би ще минем към някаква деноминация или нещо подобно с въвеждане на левова равностойност на артикулите, като сегашните мили със сигурност ще имат предимство при конвертирането от бъдещите. 

Проблемът не е в сумата, а в количествата. За чифт етикети производителят сигурно даже няма да си включи машините. Единичните бройки и малките тиражи винаги излизат много по-скъпо, защото има подготвителни и довършителни дейности, които като обем (и себестойност, разбирай - цена) са константни. Например калиброване на принтера, настройка на цветовете - пуска се печат на пробни екземпляри и това се включва в крайната цена на продукцията. При това няма никакво значение дали след като всичко е настроено, ще пуснеш 5 етикета или 50.

Според мен решението няколко пъти в годината да се обявяват дати за събиране и изпълнение на поръчки е добро. Това може по някакъв начин да се стикова със сБирките, така че да се изпилят логистичните разходи. Или, както сега ще се случи, етикетите да се комплектоват с календарите и да се спести една куриерска такса.

Прав си, търпяха ме до един момент с малките ми поръчки, ама по едно време:

Моля имайте предвид, че при поръчки на количества до 10 бр., цената е с 60% по-висока. Новите цени влизат в сила от следващата ви поръчка.

Не ги виня, със сигурност цялата занимавка по нашата много специална поръчка не си е заслужавала. Допълнителен проблем, е че трябва да прекося София (обикновено в баш трафика) за да взема етикетите, а после да минавам и през куриера. И така, съжалявам за битовизмите, но този механизъм просто е на доизживяване. Едно е да се разкарваш веднъж за 20 карти например, друго е пет пъти за по 4. 

Може би наистина ще оставим заявките веднъж месечно или нещо такова, в зависимост от интереса. 

6 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Супер, събрах си миличките бързо, лесно и удобно! :P Сега къде трябва да пусна данните за етикетите?

Жоре, дай ориентир къде се намира фирмата за изработка - квартал, улица нещо? Толкова народ сме от София, все на някой ще му е в близост. А и какво по-хубаво от това да си помагаме. Не мисля, че е кой знае каква философия, пък и на теб ще ти падне един товар от плещите. Ако направим поръчките да са на всяко тримесечие, тъкмо няма да се ходи много често.

Само предложение - не претендирам да е най-доброто.  :)

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Супер, събрах си миличките бързо, лесно и удобно! :P Сега къде трябва да пусна данните за етикетите?

Жоре, дай ориентир къде се намира фирмата за изработка - квартал, улица нещо? Толкова народ сме от София, все на някой ще му е в близост. А и какво по-хубаво от това да си помагаме. Не мисля, че е кой знае каква философия, пък и на теб ще ти падне един товар от плещите. Ако направим поръчките да са на всяко тримесечие, тъкмо няма да се ходи много често.

Само предложение - не претендирам да е най-доброто.  :)

Аз ще ти пиша за данните :)

Няма проблем, аз ще си го върша, прекалено сложно ще стане друг човек да ходи, да плаща, пък да се търсим после и т.н. 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Ако правилно се ориентирам, имам право на два етикета с включена доставка. В този смисъл, правя заявка или там както се нарича...

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Публикувано: (редактирано)

Ако правилно се ориентирам, имам право на два етикета с включена доставка. В този смисъл, правя заявка или там както се нарича...

И аз правя заявка :)

Ех, защо не избързахте с един ден :)

Следващата поръчка ще видим да е към края на януари, дано се съберат повече хора. 

А за поръчката ще ми трябват име (на латиница), имейл и телефон. Това е информацията, необходима за етикетите. Като се съберат още 5-6 човека ще ви пиша. 

Редактирано от Георги
1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

l_150.jpg

За нас

h_500.jpg

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме. 

Екип

• Георги
  • neuromancer
  • cck
  • Mary