Прескочи до съдържание

Добрутро и наздраве!


Препоръчани мнения

Поредният скиталец по душа намери това местенце.

 

Аз съм Светозар, от София, по професия съм преводач, а по призвание - дипломиран простак.

 

Живея, за да пътувам и правя максималното, доколкото го позволяват обстоятелствата. 

 

Мечтата ми е да има прераждане, щото за един живот тоя свят не може да се обиколи. 

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Здравей, интересно ми е, какво по-точно означава "дипломиран простак" :D

 

Нещо повече - аз се интересувам къде дават такива дипломи и дали мога да се кандидатирам за бакалавърска, магистърска и докторска степен плюс титлата "Doctor honoris causa" във въпросното учебно заведение :)

Връзка към мнение

Добре дошъл, наздраве в 10:30 сутринта си заслужава уважението :)

 

И на мен ми е интересна дипломата, ослушвам се за друго висше, а подозирам, че тая просташката трябва само да ми я дадат, имам си знанията и таланта в областта :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Поредният скиталец по душа намери това местенце.

 

Аз съм Светозар, от София, по професия съм преводач, а по призвание - дипломиран простак.

 

Живея, за да пътувам и правя максималното, доколкото го позволяват обстоятелствата. 

 

Мечтата ми е да има прераждане, щото за един живот тоя свят не може да се обиколи. 

 

Здрасти. Добрата новина е, че има прераждане. Лошата е, че в следващия живот няма да си спомняш нищо от посетеното в този и де факто трябва да започваш обиколката наново. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравей и от мене.Искам само да те успокоя и да ти кажа,че с добра планировка и достатъчно продължителност на земният ти път  :D ,светът ще ти се окаже малък.Успех за напред

Редактирано от krasen_denev
Връзка към мнение

Хехе, пожизнената титла "дипломиран простак" я придобих по време на следването. Във филоложките среди е известно, че за филолога мръсни думи няма  B) Предвид това, както и катализиращата компания на сродни академични умове и титани на простотията, но не и не простащината, групата ни натрупа значителен опит в специалността, който бе заслужено възнаграден с присъждането на посочената титла в тесен академичен кръг.

 

В основата на разбирането какво е "дипломиран простак" е залегнала древната житейска мъдрост "Може да съм простак, но не съм прост". Защо - защото да говори глупости всеки може, ама за интелигентната простотийка се иска акъл - и да я измислиш, още повече да я разбереш. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.