Прескочи до съдържание

flydubai - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Тук няма стандарни цени.Пускат си каквито искат, като последно бяха 'на цени от 178 евро за двупосочен', но това са им промо цени не са стандартни / принципно цените им за Дубай конкретно си варират от порядъка на 250 евро за двупосочен и миналата година бяха пуснали 50% и имаше по 125 евро/ и сега тези 40% не са на 178 евро, а и аз не знам на какви 🙂 

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За съжаление flydubai вървят към рязане на почти всички далечни дестинации, които се припокриват от Emirates. С оглед на факта, че и двете компании са собственост на правителството на Дубай, аз очаквам в близко бъдеще да се превърнат просто в една дъщерна компания. Ще покриват основно по-малките летища, до които големите B777 и A380 на Emirates не е рентабилно да летят и ще осигуряват още пътници към основния хъб... София ще си остане в периферията с малко добри оферти и само Катарците може да изкачат с нещо на изток... но те доста страдат в момента и вероятно ще продължават да бъдат разумно-пасивни... интересно какво ще правят с всички тези самолети, които се очаква да им бъдат доставени в бъдеще...

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Отново слаба промоция:

 

FILL 2019 WITH NEW MEMORIES.

BOOK NOW TO GET 20% OFF.

 

Don't miss out! All you need to do is book a Business or Economy Class fares starting from EUR 187 return  by midday on 01 December 2018 for travel from Sofia between 15 January and 31 May 2019.

 

Но нещо ново са пуснали или поне аз сега виждам:

 

10% off fares to Dubai

 

Enjoy 10% off return, Economy or Business Class fares to Dubai when you pay with Visa.

Book by: 15 December 2018

Travel dates: 03 January - 31 March 2019

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 45 минути , Ivko каза:

50% off your companion’s fare

 

This offer is valid for bookings made by midday on 28 January and return flights taken between 14 February and 08 July 2019.

Нещо конкретно намери ли някой?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Нищо засега.Миналата година пропуснаха промоцията,но 2017 имаше жестоки цени за Африка и Близкият Изток.Дано пуснат нещо...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Някой пробва ли това с 50% на партньора до себе си?Аз направих няколко пробни резервации, но освен да установя, че сайта е страшно бъгав и трудно се придвижват датите и попълването на данните, никъде не видях да се правят някакви отстъпки от цената :to_pick_ones_nose_eat:

Връзка към мнение
На 14.01.2019 г. в 13:35, Doctor Who каза:

Нещо конкретно намери ли някой?

 За Дубай намирам за 365 евро двупосочно за двма април, но пак при положение,че преди година същата сума беше 250...

На 16.01.2019 г. в 18:37, Sonic каза:

Някой пробва ли това с 50% на партньора до себе си?Аз направих няколко пробни резервации, но освен да установя, че сайта е страшно бъгав и трудно се придвижват датите и попълването на данните, никъде не видях да се правят някакви отстъпки от цената :to_pick_ones_nose_eat:

 До Шри Ланка 1000 евро за двама двупосочно.

 

От както промениха и те правилата за багаж /явно водейки се от нискотарифните/ вече не излиза толкова на далавера да се лети и с тях

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Peak Summer! Cheap full-service flights from Sofia to Maldives from only €435! Айде готови ли сте за Малдивите, моля 🤩:girl_witch:

MaldivesSeaplane-ST

Travel dates:
March – September

Sample dates:
Close to daily availability from March 1 to April 26, May 6-13, 6-15, 11-18, 11-20, May 28 – Jun 3, May 28 – Jun 8, Jun 6-15, 16-24, 18-26, Jun 30 – Jul 6, Jul 2-10, 14-22, 18-27, Jul 30 – Aug 7, Aug 4-12, 13-24, 18-26, Aug 27 – Sep 4, Sep 3-11, 8-16, 19-28

Routing:
Sofia – Male – Sofia

1-61.png

Baggage policy:
One cabin bag and one checked bag per passenger

За повече инфо цък.
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Скоро не е писано в темата, та да я раздвижа. Гледам билети за 1.11.2023 от София за Дубай и за 4ма излиза около 2700лв с flydubai , на wizz air излизат 1700лв . Wizz имаха 20% вчера, но за нашия полет нямаше отстъпка. По принцип Flydubai имате ли наблюдения колко често или кога пускат промоции и за тази линия има ли като цяло?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.