Прескочи до съдържание

flydubai - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Тая промоция си е чисто заблуждаваща рекламна кампания. На колкото дестинации им прегледах полетите, на толкова не намерих афишираните цени в промоцията. Явно се изчерпаха с ниските цени при първите промоции и вече трудно конкурират дори катарците. Единственото им предимство на тия е, че имат някои дестинации, до които наистина нямат конкуренция в цените, но не са и толкова привлекателни.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Опитах да потърся за ноември София - Мале, Малдивите и най- ниската  цена ми излиза 485 евро. Къде бъркам?

02.11-09.11 425 EUR виждам, но не и по-надолу за Ноември

Най-ниските цени са за тарифата без чекиран багаж. Да се има предвид. 

Маска и шнорхел, бански, джапанки и 5 тениски се вместват идеално в максимално разрешен багаж от 7кг ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Точно тези на които пише promo fare са с два багажа, ръчен и чекиран. Не знам къде виждаш без чекиран, при положение, че всичките им далечни полети включват по един безплатен 20 кг. багаж. Възможно е до Дубай да няма чекиран, а само ръчен, но другите, които гледам са си на тези цени с багаж. 

Така или иначе за мен е крайно озадачаващо, че смешната им промоция, хем е валидна до 14 март, хем вече са изчерпани всички билети на промоция. Най-вероятно схемата е била да пуснат по 3 евтини билета до Дубай, който е свързващ с всичките им дестинации и някой като си купи 3 билета за дадена дата до Дар ес Салаам и хоп и за тази дата няма билети до нито една друга дестинация на промоция, щото евтините места в самолета до Дубай са свършили и видиш ли има едни цени дадени като оферта, ама никой няма да си е взел билет за такива пари, а вече дори не са налични.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

https://www.kayak.de/flights/SOF,nearby-DXB,nearby/2016-11-03-flexible/2016-11-13-flexible

 

230 евро :) Цената може да падне още. Не знам това колко е оферта... Единствено, че полета за връщане е в Неделя.

Редактирано от MARTiNSHO
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Цената е смехотворно висока за промоция, сравнено с полетите на Уиз, а единственото предимство е, че е на централното летище, макар и там да кацат, точно на терминала, където няма метро!

Връзка към мнение

Точно тези на които пише promo fare са с два багажа, ръчен и чекиран. Не знам къде виждаш без чекиран, при положение, че всичките им далечни полети включват по един безплатен 20 кг. багаж. Възможно е до Дубай да няма чекиран, а само ръчен, но другите, които гледам са си на тези цени с багаж. 

Така или иначе за мен е крайно озадачаващо, че смешната им промоция, хем е валидна до 14 март, хем вече са изчерпани всички билети на промоция. Най-вероятно схемата е била да пуснат по 3 евтини билета до Дубай, който е свързващ с всичките им дестинации и някой като си купи 3 билета за дадена дата до Дар ес Салаам и хоп и за тази дата няма билети до нито една друга дестинация на промоция, щото евтините места в самолета до Дубай са свършили и видиш ли има едни цени дадени като оферта, ама никой няма да си е взел билет за такива пари, а вече дори не са налични.

 

https://flights.flydubai.com/ru/results/showresults/

 

Над зеления надпис промо тарифа пише "Платный обмен билета". Там излизат условията на тарифата и няма включен чекиран багаж: "Бесплатный провоз регистрируемого багажа не предусмотрен". Може и аз да не правя нещо като хората. Наистина в дясно излиза включен багаж, но пък там където ти показах е изключен. Но когато продължиш резервацията, в данните се появява пак вида тарифа "Платный обмен билета" и нейното условие "Без чекиран". На билета какво ще  пише не е ясно.

 

https://flights.flydubai.com/ru/passengers/new/

Редактирано от Bliss
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Промоцията е много добра, като за някои дестинации цените са близо 50% по-ниски спрямо тези на катарците. Включва се и чекиран багаж - поне на всичко, което проверявах. Аз си взех билети за Непал и Бангладеш за 2017, като обмислям и 2 африкански дестинации, които са доста изгодни сега. Туркменистан за 210 евро също е много изкушаващо, само визата да не беше толкова тегава.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Чак днес обърнах внимание на тази промоция... има няколко изумруда в кошницата с въглените  :lol: 

Тия 250 Евро до Гоа никой ли не го блазнят? Такава цена от София с багаж... оферта си е!

Май ще се ходи в Гоа тази зима :rolleyes:

Връзка към мнение

India е голяма.Гледах я аз тази Гоя..... мене интересува повече северната част.Как стоят нещата с вътрешните полети.  

Редактирано от ZORI
Връзка към мнение

Има няколко нискотарифни компании и достъчно евтини полети за навсякъде. 

Toва са най-големите търсачки за Индия :

 

http://www.cleartrip.com/

http://www.makemytrip.com/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Един приятел от Дубай организира някаква конференция и за нея от flydubai са му дали промокод за 10% намаление за полети София - Дубай и обратно. Няма ограничение за ползване и от хора, които няма да ходят на конференция за зъболекари :)  Кодът е: FZDTIMPROMO

 

Аз пробвах с дати другата седмица и не ми прие кода, но в началото на май имаше намаление, може би има някакво ограничение конкретно около датите на конференцията - 7-8 май. Както и да е, на някой тръгнал към Дубай покрай майските празници може да свърши работа :)

 

 

2016-03-27_22-55-02.png

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...
Георги Матеев

Нова промоция на FlyDubai за полети от София с до 30% намаление. Има някои интересни предложения като Адис Абеба (485 евро), Банкок (360 евро), Гоа (360 евро), Кувейт (225 евро) и други.

 

http://sites.flydubai.com/destinations/sofia/bg/up-to-30pct-sale-sofia-august-2016?utm_source=crimtan&utm_medium=display&utm_content=Bulgarian%7CAudience-targeting%7C300x250&utm_campaign=201608%7CSALE%7CGLOBAL%7CSOF-SELECT%7CYJ%7CUPTO30PCT%7C22AUG-29AUG

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.