Прескочи до съдържание

flydubai - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Има някакво промо на ФлайДубай

София - Банкок - София

Януари (примерно 18.01 - 01.02)

278 евро

ОФФФ, тази цена направо ме разбиииии, остава само да уговоря приятелите ми....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мая :) 

Някой вижда ли други дестинации с подобни цени и дали имате впечатления с тази авиокомпания?
Виждам, че Basic fare-a не включва храна и мултимедия в продължителността на полета.

Връзка към мнение

Виждам, че Basic fare-a не включва храна и мултимедия в продължителността на полета.

Но пък включва багаж, което е много важно ;)

Храна има само до Европа, после - няма. Понеже ни предстоят полети с FlyDubai, изчетох доста чуждестранни мнения, от които единствено ми се струва притеснително, че по някога закъсняват. Всичко друго ми се вижда като глезотии.

Връзка към мнение

А престой от повече от 5 часа покрива ли се с нощувка от авиокомпанията или това по-скоро важеше за други авиолинии, които са по-висок клас? На мен, лично, храната ми е проблем, особено при полети с престои от +20 часа :)

Иначе офертата е доста добра. Бих се завъртял в Азия за малко, преди да отида към Южна Америка. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На мен, лично, храната ми е проблем, особено при полети с престои от +20 часа :)

Бих се завъртял в Азия за малко, преди да отида към Южна Америка. :)

Пак ли ще ходиш в Южна Америка :)

Извади си една карта Diners от ПИБ и ще отпадне проблема с храната - преди полетите ще посетиш бизнес салона и ще хапнеш и пийнеш безплатно. Иначе без храна, си прав, кофти е.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Така или иначе искам да отида в ЮА пак, но бих избрал и още нещо. Януари за седмица Тайланд, после Февруари за около 7-10дни ЮА, изглежда постижимо, в рамките на отпуската, която имам. :)

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Някой ако срещне билети до Мексико на поносима цена да свирне, моля.

Редактирано от Евгения
Връзка към мнение

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/hot-economy-flex-flights-from-sofia-to-bangkok-for-only-e286/

 

Не знам дали е периодична промоция, ама цената е супер. Пробвах с дати 16-26 юли и излиза 287 евро.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

При тия кофти отзиви не бих им се доверил.

Вярно около 100 € под Qatar , ама струват ли си притесненията.

Сезонът също е доста рискован за тия места.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз купих с тази цена билети за Януари. Има и дати за Февруари, когато се води, че е висок сезон. Прекачванията в Дубай са прилични - и в двете посоки са около 3 часа (все пак зависи от деня в седмицата, имаше и комбинации с 10+ часа престой).

Редактирано от Alenn
Връзка към мнение
Георги Матеев

При тия кофти отзиви не бих им се доверил.

Вярно около 100 € под Qatar , ама струват ли си притесненията.

 

Със сигурност не си струват притесненията, освен ако цената не е поне 2 пъти надолу. Когато се наложи да се свържеш със скъпия им телефонен съпорт в Дубай (а то почти винаги се налага защото обикновено изниква някакъв проблем) или като променят разписанието и изведнъж непланирано ти потрябва транзитен хотел в Дубай и то тази разлика съвсем се стопява. За загубеното време да не говорим. Както казах: FlyDubai никога повече. Съжалявам, но тези са изключително смешно подобие на авиокомпания. За сравнение дори Wizz Air е 3 нива над тях.

 

Аз купих с тази цена билети за Януари. Има и дати за Февруари, когато се води, че е висок сезон. Прекачванията в Дубай са прилични - и в двете посоки са около 3 часа (все пак зависи от деня в седмицата, имаше и комбинации с 10+ часа престой).

 

На мен и трите ми билета ги промениха така, че първоначално удобните 2-3 часови връзки неочаквано станаха на по над 12 часови транзити. Надявам се да извадиш късмет и да нямаш промени.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

И тези измислиха зарибявка-:)

 

Hello,

We've just launched a new kind of rewards programme. It's called OPEN, rewards by flydubai.

OPEN is a straightforward rewards programme where you can earn reward points with every flydubai booking and then redeem them for flights on any day, to any destination.

And, as someone who's travelled with flydubai before, you've been pre-selected to join the programme.

Click on the link below and you’ll be taken to a page where you can verify your details.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Отново голяма промоция с много добри цени. На пръв поглед Банкок 304 евро, Шри Ланка 360 евро, Занзибар 360 евро, а има и други готини дестинации!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Отново голяма промоция с много добри цени. На пръв поглед Банкок 304 евро, Шри Ланка 360 евро, Занзибар 360 евро, а има и други готини дестинации!

Прекрасни цени наистина, само да не се дънеха толкова много...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз имам 4 полета с тях и съм с прекрасни впечатления.Нито са променяли разписанието, нито са закъснявали.

Просто си извадил/а късмет.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Аз също съм летял с тях само веднъж, но също бях доволен от всичко не знам при такива цени и обслужване кой ще лети с Уиз другата директна компания говоря. А цените и сега са много добри и важат до края на миналата година мисля.

Не са за всички полети еднакви,но има доста добри като за Дубай си има на 147 евро двупосочен.Аз миналата година по същото време го вземах за 249 евро

Връзка към мнение

Вижте мен ме спамнаха днес с тези оферти.

Ако някой се възпоползва ще се радвам


Ползвайте до 40% намаление днес по полетите до слънчеви дестинации!
Африка

Икономична класа от 360 евро
Бизнес класа от 1,106 евро

Кавказ & Централна Азия

Икономична класа от 363 евро
Бизнес класа от 900 евро




Персийски залив

Икономична класа от 224 евро
Бизнес класа от 748 евро




Южна Азия

Икономична класа от 304 евро
Бизнес класа от 857 евро




Близък Изток

Икономична класа от 301 евро
Бизнес класа от 906 евро

Редактирано от bay_kolio
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вижте мен ме спамнаха днес с тези оферти.

 

 

 

А някой има ли наблюдения Флай Дубай напаснаха ли си графиците или пак си променят часовете както си искат?

Връзка към мнение

А някой има ли наблюдения Флай Дубай напаснаха ли си графиците или пак си променят часовете както си искат?

 

Ами аз като летях имах промяна в полета на отиване с 20мин само

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.