Прескочи до съдържание

flydubai - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

  • 1 месец по-късно ...

flydubai.com

24 часова промоция за членове.Цени до Азия и Африка по 230-330 евро

Опа малко грешно място,ама незнам как се трие.Който може да го премести

Редактирано от malkia
Връзка към мнение

FlyDubai с намаления до 50%. С ръчен багаж до 7 кг и чекиран до 20 кг. Без храна и определено място в самолета.

Период на резервация - 6-12 март, период на пътуване - 12 март 2017 - 31 март 2018 г.

Не всички дестинации от София са промоционални, но се намират такива до Малдивите, Шри Ланка, Занзибар, доста градове из арабския свят, Пакистан. Пълен списък тук.

 

Има разни закачки като:

 

София-Мале (Малдиви) - София

Цена: 318 евро

Примерни дати: 4/8/11 октомври - 14/17 октомври

 

Цена 404 евро
Примерни дати: 5-11 юли

 

 

София-Коломбо-София

Цена: 299 евро

Примерни дати 4-14 октомври (и още много дати през октомври)

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Сериозни отстъпки, наистина. Да се има предвид :There will be limited seat availability between 23 June and 30 September 2017.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Занзибар и Коломбо ги има на обявените стойности през Октомври. Малдиви с по-малко от 2 прекачвания и минимум 310 евро не видях.

Връзка към мнение

Малдиви с по-малко от 2 прекачвания и минимум 310 евро не видях.

 Сумата се връзва грубо 310 евро (засега). Отиването е с 1 прекачване

post-2569-0-45693900-1488889628_thumb.jpg

 

Връщането наистина е с 2 прекачвания (за мен Шри Ланка би била перфектен бонус, ако може да се удължи престоят до няколко дни)

post-2569-0-27704000-1488889628_thumb.jpg

Редактирано от Lirea
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Щастливеца

Флайдубай и прекачванията са нещо много относително. Специално до Мале в послествие шанса да ви добавят и Коломбо е огромен.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За съжаление, точно когато ми трябва еднопосочен билет до Банкок, сигурно е единствената им дестинация извън промоцията!  :mad:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Флайдубай и прекачванията са нещо много относително. Специално до Мале в послествие шанса да ви добавят и Коломбо е огромен.

И при нас имаше допълнителна спирка в Коломбо, без да слизаме.

Обикновено практикуват така: Разтоварват пътниците за Мале и продължават за Коломбо. Обратно - излитане от Мале, кацане в Коломбо, слизане на пътниците за Коломбо, качване на нови, и това без пътниците за Дубай да излизат от самолета. И няма значение дали я има отразена спирката в билета. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Айде, ентусиастите: 

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-sofia-bulgaria-to-sri-lanka-maldives-or-zanzibar-from-only-e271-roundtrip/

София - Коломбо - 270е
София - Малдиви - 313е
София - Занзибар - 340е

Връзка към мнение

Както стана дума и в темата за Шри Ланка - дубайците са извадили торбата с подаръците

София - Шираз - 234е

София - Исфахан - 234е

София - Машхад - 253е
София - Коломбо - 270е
София - Карачи - 284е
София - Ентебе - 300е
София - Малдиви - 313е
София - Занзибар - 340е
София - Катманду - 340е 

 

и много други 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Излиза ми цена 890евро за 2 възрастни и едно дете за Коломбо м.02.2018. Бихте ли споделили дали това е добра цена и мога ли да очаквам по- приемливи оферти , вкл. и от катарците . Твърде рано ли е да купувам?

Връзка към мнение

Излиза ми цена 890евро за 2 възрастни и едно дете за Коломбо м.02.2018. Бихте ли споделили дали това е добра цена и мога ли да очаквам по- приемливи оферти , вкл. и от катарците . Твърде рано ли е да купувам?

Добре е, същата конфигурация за същия месец тази година при предишно добро промо на Flydubai ми излезна €1000.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, понеже харесах цената на билетите до Шри Ланка, може ли някой да ми каже кога е най-добрия период за посещение, мисля, че до февруари има цени от около 270 евро.

Връзка към мнение

Здравейте, понеже харесах цената на билетите до Шри Ланка, може ли някой да ми каже кога е най-добрия период за посещение, мисля, че до февруари има цени от около 270 евро.

 

Най-доброто време е януари,февруари,март

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.