Прескочи до съдържание

обожавам пътешествията :) :) :)


Препоръчани мнения

Здравейте банда :) Много готино форумче сте спретнали .....всички да сте живи и здрави :) 

в общи линии за мен най голямото удоволствие е секса,но веднага след това, ама веднагически след това са ми пътешествията  :) Да планираш , да четеш , да събираш информация, и да го изживееш след след всичко изровено в нета си е много яко. Обожавам да пътувам това е страхотен спомен невероятен отпечатък който остава в паметта на човек и то от качествен живот :)  тва е да се кефиш на живота на макс .За мен това е страхотно , и аз,горе долу се опитвам  да го правя по възможност все по вече и все по  качествено.....Ми горе долу това е за мен :) ....и повече пътешествия на всички :) 

post-2409-0-24964800-1418678245_thumb.jpg

  • Харесвам 27
Връзка към мнение

Мараба! Все сещам за една любима фраза, за която се спукват да ме юркат аверите тук - душевен оргазъм - конкурира твоето любимо занимание, но не в буквален смисъл. Или поне не си казвам ;) Искрено ме усмихна презентацията ти, добре дошъл!

Връзка към мнение

Не ги слушай, пълни сухари, всеки ден от 13 до 15 часа се чудя какво всъщност правя сред тях. :P

 

Добре дошъл, готина снимка. :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Като чуха за секс колко бързо налазиха презентацията ти - такова чудо не помня ;)

Впечатляващо портфолио !

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

От Азия не можеш ме уплаши ... далечко е за шамари ;)

Баси баш капитана ли съм изпуснал ? Веднага бягам да го прочета ! :)

Връзка към мнение

ейййййййй..... много сте готини :) :) :) определено се радвам да се запознем .....ще споделяме преживявания и емоции .....приятно е да си сред съмишленици :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

ейййййййй..... много сте готини :) :) :) определено се радвам да се запознем .....ще споделяме преживявания и емоции .....приятно е да си сред съмишленици :)

 

Ъъъъъ... какви емоции - верно ще споделяш?  :blush:  :lol: Извинявай за налазването и окепазяване на презентацията ти, просто настроение :)

Връзка към мнение

Всички преживявания или само тематичните?

Те всички могат да са тематични де.. По сухарски казано! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

от Днес тук всичко ще се споделя и ще се казва.... нали сме наши хора :) истината и тва е  ,без никакви тайни .....и недомлъвки :)::):) :) :)  

а да ва видим сяяя :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

После секса не продавал... язък ти за хубавата снимка, почти никой не ще да и обърне внимание. Добре дошъл :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добре дошъл и от мен, Iceman! С пожелание да се чувстваш тук като у дома си (като всички нас) :) ...Като ти гледам профила- доста ще има да споделяш :) :) :) и не между другото - много красива снимка си сложил на представянето си :)

Редактирано от petia_a_z
Връзка към мнение

После секса не продавал... язък ти за хубавата снимка, почти никой не ще да и обърне внимание. Добре дошъл :)

 

 

Я помисли да пораздвижиш малко форума ... малко по-розов и другата Нова година ще удари поне 5 хиляди  ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

После секса не продавал... язък ти за хубавата снимка, почти никой не ще да и обърне внимание. Добре дошъл :)

 

Снимката наистина е хубава, но мисля, че не е негова :rolleyes: ... поне не е бил все още там... :unsure:

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.