Прескочи до съдържание

Търся хотел в Амстердам, Брюж и Брюксел


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Моля, препоръчайте ми хотел:

1.Амстердам - да има паркинг, че ще сме с кола.

2. Брюж

3. Брюксел

 

И за другите важи това за паркинга.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

... но може би трябваше да отвориш нова тема, защото така изглежда, че е актуална и се обсъжда офертата от първото мнение ...

Връзка към мнение

... но може би трябваше да отвориш нова тема, защото така изглежда, че е актуална и се обсъжда офертата от първото мнение ...

Мислиш ли? Аз рекох да ползвам тази, че да не се дублират. Жоро, ако прецени, да я сепарира, моля!

Връзка към мнение

Отделих нова тема, защото другата е много стара и няма нищо общо.

Много ти благодаря! :)

Връзка към мнение

Мога да се опитам да помогна с Амстердам, поне като местоположение, но няма да е зле да дадеш повече информация - колко хора, ориентировъчен бюджет и т.н. Това с паркинга почти автоматично означава или да не е в центъра и/или цената да скочи много. Според мен е добре да не обвързвате колата с хотела, като цяло тази кола в самия Амстердам малко работа ще ви свърши и може да си я оставите някъде извън центъра на безплатно паркиране и така няма да се ограничавате в хотела.

 

Абе дай повече подробности :)

Връзка към мнение

Двама сме с мъжа ми, няма ограничения в бюджета. Може би, е по-добре да е накрая на града, но с паркинг, пък все някак ще се придвижим до центъра.

Връзка към мнение

За Амстердам - http://www.meininger-hotels.com/en/hotels/amsterdam/

 

Много ми хареса хотела - препоръчвам го с две ръце! Чист, персонала е много любезен, изключително удобен като транспорт до центъра - има влак, трамвай и автобус, които тръгват в непосредствена близост до хотела и най-важното на много прилична цена. На сайта пише, че имат паркинг, който може и да е срещу заплащане - ние не сме ползвали, така че  за паркирането точно не мога да съм много полезна и ще трябва да се свържете с хотела за повече подробности.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Двама сме с мъжа ми, няма ограничения в бюджета. Може би, е по-добре да е накрая на града, но с паркинг, пък все някак ще се придвижим до центъра.

 

Е то като няма ограничение, тогава директно на пет звездните в центъра, където паркинга е 50€ на ден :)

 

Районите като цяло, които трябва да гледате според мен са два.

 

1. Около гара Sloterdijk. Там е и хотела препоръчан от Сирена, мисля че Duke и още някой бяха стояли в този район и останаха доволни. Много влакове към центъра, трамваи и т.н. Вероятно обаче паркинга ще се плаща в района, но едва ли ще е 40-50€, колкото е баш в центъра.

 

2. Около летището. Това е бюджетния вариант. Има денонощни влакове до летището, повечето хотели имат паркинзи, включително безплатни за гости, цените са по-ниски на хотелите като цяло. Недостатък може да е, че до хотела се стига от летището с безплатен шътъл, демек леко допълнително неудобство.

 

3. Последна алтернатива е да ползвате Park and Ride, при което оставяте колата в покрайнините на града за 1€ на ден, стига да ползвате трамваите от/до паркинга. Малко е объркана схемата, ей тук е обяснена: http://www.iamsterdam.com/en/visiting/plan-your-trip/getting-around/parking/park-and-ride

 

Зависи и от датите, но предложения от Сирена го гледам за 50 евро през февруари, с 10 евро за паркинг, което според мен е супер: http://www.booking.com/hotel/nl/meininger-amsterdam-city-west.en-gb.html?aid=68032 Локацията както казах е добра, без да се забивате да шофирате в тесния център, а ако искате да пътувате до други градове изхода също е лесен.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря ти, този последният ми харесва. На мен ми трябва за януари, пак е добра  цената. :)Да, хубаво е да е до изход, защото ние ще обикаляме - от Люкси, до Брюксел, Брюж, Антверпен, Амстердам.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.