Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте!

Казвам се Виктория Младенова, на 22г. от София и преди минутки се регистрирах. Много се радвам, че станах част от този симпатичен сайт! Преди да ви намеря, прочетох доста аеро хроники :)

Редактирано от viki4ka
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Добре дошла и от мен, и аз съм отскоро тук но искам да ти кажа, че тука има много полезна информация и много може да се научи, също така всички са много готини и винаги готови да ти помогнат !!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря ви! :) Всъщност, съобщението ми беше по-дълго, но не знам защо така кратко се публикува :) В допълнение към написаното, бях споменала още, че съм страшно шубе, относно летенето със самолет, но като цяло темата "авиация" ми е безкрайно интересна :)

Редактирано от viki4ka
Връзка към мнение

Благодаря ви! :) Всъщност, съобщението ми беше по-дълго, но не знам защо така кратко се публикува :) В допълнение към написаното, бях споменала още, че съм страшно шубе, относно летенето със самолет, но като цяло темата "авиация" ми е безкрайно интересна :)

 

Една позната лекуваше страха от летенето с масово гледане на Air Crash Investigation. Чувал съм, че помага и в двете посоки - хем да излекува, хем да те накара да не искаш да се качваш повече :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хаххахахахах, и аз го гледам, но защото ми е интересно. Добре де, тук има ли някой, който се страхува поне малко, хаха :)

 

Със сигурност имахме такава тема, ама не мога да я изровя в момента. Не пречи да отвориш нова. Общо взето има доста хора, които ги е малко страх, но се жертват в името на дестинацията :) Ето една подобна тема: http://magelanci.com/topic/2100-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B5/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мен ме е страх! Като добавя и проблеми с вестибуларния апарат можеш да си представиш каква драма е. Имам си техники за справяне със страха, а и не го оставям да ме надвива. Вече имам 8 полета по 10-14 часа и много малки в порядъка на 2-6 часа. С всеки път става все по-добре положението. Началото беше страшно. Преди месец на връщане от Азия се изсипаха част от кислородните маски заради силна турболенция. Е, извадих телефона да снимам :lol: . Бях само на 2 уискита, така, че явно надвивам паниката с течение на времето. Ако се беше случило преди 5 години щях да получа 2 инсулта и 3 инфаркта.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

О, Боже мили... ужас...

Мисля да отворя нова тема и там да си гукаме за добри и лоши преживявания по време на полет. Би било интересно.

Иначе, Георги, прочетох всичко и вече няколко часа не съм излизала от тук хохохо

Връзка към мнение

Аз не че имам какъвто и да е страх, но наскоро при първия си полет толкова зверски ме заболя глава, че си казах няма да летя повече. Е пих си хапче, а просто цял ден от климатици ме беше надухало и затова ме боля. На връщане вече нямаше никакъв проблем. Абе страх, страх ама самолетите са най-сигурния транспорт статистически, така че мисля няма място за страх. За мен е абсолютно същата логика да се страхуваш по магистралата като караш с над 100 км., ако изгубиш контрол същата работа, ама всичко е достатъчно стабилно и проверено. Еми добре дошла все пак де  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

прочетох всичко и вече няколко часа не съм излизала от тук хохохо

Добре дошла! И аз прекарвам доста време във форума сега като почивам :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря ви! :) Всъщност, съобщението ми беше по-дълго, но не знам защо така кратко се публикува :) В допълнение към написаното, бях споменала още, че съм страшно шубе, относно летенето със самолет, но като цяло темата "авиация" ми е безкрайно интересна :)

Викаш ли?

:wub: 

... и добре дошла!

Връзка към мнение

Добре дошла! И пожелавам повече полети, за да надвиеш ирационалният страх от летене! Всъщност, на всички го пожелавам това. :lol:

Връзка към мнение

Добре дошла! И пожелавам повече полети, за да надвиеш ирационалният страх от летене! Всъщност, на всички го пожелавам това. :lol:

Няма по-рационален страх от страха от летенето :lol: .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.